TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Son

Rijkaard, taraftarların verdiği destekten memnun olduğunu da belirterek, "Yeniden bizim yanımızdaydılar, 90 dakika desteklediler. En çok haz aldığım anlar Sabri’ye bağırdıkları anlardı. Sabri, sırtına motor takılmış gibi oynadı, 90 dakika koştu" diye konuştu.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Son

Yildiz dedigin Rüstü gibi olacak kardesim..Maca agirligini koyacak..

Maca agirligini koydu ve maci aldi:) Yildiz futbolculardan bu bekleniyor zaten..

Helal olsun Rüstüüüüüü:)

Bu akşam maçtaydım.Kardeşimde futbolcularla birlikte sahaya çıktı seramoni için ve sizlerle şu küçük ayrıntıyı paylaşmak istedim.

Futbolcular sahaya çıkarken Baros Kewell'a tüylerini gösterip daha sonrada stadı işaret etmiş.Bunu bizzat bizim küçük görmüş.Hatta gördüğüne yemin bile etti. :D

Ciddi.

Galatasaraylı taraftarlar "Yıldırım Demirören yeter!" şeklinde makara yapınca Türkiye'nin en hümanist-sosyalist taraftar grubu bu makaraya "x çocuğu Ali Sami Yen" şeklinde bağırarak cevap vermiştir!

Daha önce bu kadar çirkefleşen bir taraftar grubu görmemiştim.

80 yıl önce Hakk'ın rahmetine kavuşmuş birine "x çocuğu" şeklinde bir yakıştırmada bulunan ve bunu haykıran, insanlıktan nasibini almamış zatları kınıyorum.

Ali Sami Yen'e küfür eden zatlar yarın birgün Metin Oktay'a da, Alparslan Dikmen'e de küfür eder.

Yazıklar olsun.

Bunların hepsi Kahpeler.

ve en gicik kaptigim nokta ise bunlara ove ove bitiremiyorlar al size calsi ins manudan 9 yerler

Bu akşam maçtaydım.Kardeşimde futbolcularla birlikte sahaya çıktı seramoni için ve sizlerle şu küçük ayrıntıyı paylaşmak istedim.

Futbolcular sahaya çıkarken Baros Kewell'a tüylerini gösterip daha sonrada stadı işaret etmiş.Bunu bizzat bizim küçük görmüş.Hatta gördüğüne yemin bile etti. :D

tüylerimi dikenlenmiş :D

Birakin les kargalarini, otsunler kendi aralarinda.

Kendi başkanları göstermelik Metin Oktay atkısı tutuyor,herifler Baba'mıza küfür ediyor.Çarşı grubunu bazı konulardaki düşüncelerinden dolayı severdim ama bugün bittiler benim için.

Yildiz dedigin Rüstü gibi olacak kardesim..Maca agirligini koyacak..

Maca agirligini koydu ve maci aldi:) Yildiz futbolculardan bu bekleniyor zaten..

Helal olsun Rüstüüüüüü:)

Kac haftadir gercekten iyi oynayan Hakanin yerine Rüstügü oynatti ve o da yapti yapicagini :)

Harbiden kendimi Mustafanin yerine koyuyorum da... Bu karari aldigim icin bin pisman olurdum herhalde. )))))) Mustafa hocanin sapkasindan ne cikar hic bir zaman belli olmyor valla. )))

Ali Sami Yen'e küfretmek ne demek:mad:

Bunların hepsi kahpeler...

Alkışlayın ulan i.neler..

Ne olacak bu ligin hali.Biz herşeyimizle tamamen hazır olunca kim duracak karşımızda.Ayıp ama ya...

valla ben olsam ağlardım ya o atmosferde. :D Yalnız beşiktaş forması ile çıkan tombalağa çok güldüm..:D (Emre Aşığın elini tutan)

Maçın kahramanı tartışmasız Rüştüdür.. Bir takımın kalecisi nasıl maç kazandırıp kaybettireceğinin en güzel örneğidir bu maç. Ama Rüştünün bu ilk değil Almanya maçı euro 2008 hala aklımda klose çakmıştı kafayı..

Maça gelirsek Mehmet Topal beni şaşırtmaya devam ediyor inanılmaz formsuz Ayhanın olmayışını inanılmaz hissettik sanki orta saha yokmuş gibi oynadık ama sırf Mehmet Topala suç atmak anlamsız olur Arda Kewell Keita çok az savunmaya yardım ettiler. Ama şu gerçeklerde var sonuçta milli takımlara çok oyuncu veriyoruz 2 haftadır yıprandılar ve takım tam olarak birbirleri ile iyi çalışamadı beşiktaş tam tersi bir takımdı az futbolcu verip birlikte çalıştılar. Sonuçta kazandık zaten derbilerde önemli olan kazanmaktır. Leo burada parantez açmak istiyorum bana güven veriyor eminim önünde oynayan oyuncularada güven veriyordur çünkü bu maçta bunu ispatladı inanılmaz konsantre maça..

atmosfer süper......

avrupada ismimizden korkuyorlar....

tek dileğim bir daha kupa kazanmak avrupada o duygu bambaşkaydı.......

Maçın kahramanı tartışmasız Rüştüdür.. Bir takımın kalecisi nasıl maç kazandırıp kaybettireceğinin en güzel örneğidir bu maç. Ama Rüştünün bu ilk değil Almanya maçı euro 2008 hala aklımda klose çakmıştı kafayı..

Maça gelirsek Mehmet Topal beni şaşırtmaya devam ediyor inanılmaz formsuz Ayhanın olmayışını inanılmaz hissettik sanki orta saha yokmuş gibi oynadık ama sırf Mehmet Topala suç atmak anlamsız olur Arda Kewell Keita çok az savunmaya yardım ettiler. Ama şu gerçeklerde var sonuçta milli takımlara çok oyuncu veriyoruz 2 haftadır yıprandılar ve takım tam olarak birbirleri ile iyi çalışamadı beşiktaş tam tersi bir takımdı az futbolcu verip birlikte çalıştılar. Sonuçta kazandık zaten derbilerde önemli olan kazanmaktır. Leo burada parantez açmak istiyorum bana güven veriyor eminim önünde oynayan oyuncularada güven veriyordur çünkü bu maçta bunu ispatladı inanılmaz konsantre maça..

dediklerine katılıyorum ama keita defansa yardım etti hatta bi ara solbekten bile top çıkardı

ya bu linderoth noldu yA . İYLEŞSİN ARTIK BU MAÇTAORTA SAHADA EKSİK GİBİYDİK TAM LİNDELİK MAÇTI.....

Üst Alt