TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş JK | 13 Eylül

beşiktaş defansı iyi gözüküyor en fazla 3-1 yada 2-0 olur diyorum zaten skor garanti olursa rijkaard pana maçını düşünüp rotasyona gidecektir.

fark beklememek lazım.

beşiktaşın bizi zorlayacağını düşünmüyorum sürprize açık değil

bize rakip olabilecek tek takım bu haftaki performanslarını saymazsak F7 olur ama bu haftaki oyunlarını sürdürürmeye devam ederlerse bırakın rakip olmayı geçen seneyi bile mumla ararlar :)

Ankaraspor maçındaki gibi oynamayacağımız kesin 3-0 veya 3-1 alırız.

arkadaslar maç biletleri ne zaman satışa cıkar?ve eski açık bilet fiyatı ne kadar acaba?maça gitmek istiyorum biletler karaborsaya düşmezse

arkadaslar maç biletleri ne zaman satışa cıkar?ve eski açık bilet fiyatı ne kadar acaba?maça gitmek istiyorum biletler karaborsaya düşmezse

Maç Büyük İhtimal C.tesi Olacak. Maçın Biletleri En Geç Çarşamba Çıkar.Bilet Fiyatları İse En Fazla 50 Olur( Normalde Olmaz Ama Tribünün Üstü Kapalı Olacak O Maçta ). Sana Tavsiyem Biletix Gişelerine Erken Git ve Herhangi bir Tribünden Bilet Almaya Bak. İlla Alpaslan Dikmen( Eski Açık) Tribününden Alacağım Diye Gitme Oraya. Önemli Olan Bilet Almak :) Bunu Oraya Gidince Daha İyi Anlarsın ;)

Maç Büyük İhtimal C.tesi Olacak. Maçın Biletleri En Geç Çarşamba Çıkar.Bilet Fiyatları İse En Fazla 50 Olur( Normalde Olmaz Ama Tribünün Üstü Kapalı Olacak O Maçta ). Sana Tavsiyem Biletix Gişelerine Erken Git ve Herhangi bir Tribünden Bilet Almaya Bak. İlla Alpaslan Dikmen( Eski Açık) Tribününden Alacağım Diye Gitme Oraya. Önemli Olan Bilet Almak :) Bunu Oraya Gidince Daha İyi Anlarsın ;)

tskler dostum saol bilgin için

-----------Leo-----------

-ugur-servet-emre-balta-

-----tobi------ayhan----

keita-----elano-----arda-

----------baros---------

Haftaya bu ilk 11`i oynatabilsek Besikrasa karsi, tecavüz kacinilmaz olurdu.

Bu sene bu kadroyu bi göreyim sahada ya.

kadroyu milli mactan sonra yaparim.

ama baros mutlaka ilk 11 olmasi lazim elano ile

...............................leo

uğur...........servet......gökhan..........hakan

.................m.topal...........ayhan..............

keita....................elano.....................arda

..........................baros............................

-----------Leo Franco-----------

Sabri----Servet---Gökhan---Hakan

-------------M.Sarp-------------

---------Ayhan------Arda--------

--Keita------------------Kewell--

------------Baros---------------

Elano fizik olarak pek hazır değil gibi,hala eksiklerini bir nebze olsun gideremediyse yerine Ayhan'ın oynamasında fayda var..

ASY faktörü maçta çok etkili olacaktır.Umuyorum kazanırız ilk derbimizi..

-----------Leo Franco-----------

Sabri----Servet---Gökhan---Hakan

-------------M.Sarp-------------

---------Ayhan------Arda--------

--Keita------------------Kewell--

------------Baros---------------

Bu 11 süper, maçın gelişimine göre Elano Kewell 'ın yerine, M.Topal Ayhan 'ın yerine, Nonda Baros 'un yerine oyuna girebilir.

------------------------ Leo Franco --------------------------

------------ Gökhan Zan ------------ Servet Çetin ------------

--- Sabri ------------------------------------------ Hakan ---

----------------------- Mustafa Sarp -------------------------

-------------- Elano Blumer -----------------------------------

--------------------------------- Arda Turan -----------------

--- Kader Keita -----------------------------------------------

----------------- Milan Baros ----------- Harry Kewell ---------

Barcelona dizilişi ile.

Bu maçı almamız gerekiyor fakat beşiktaş derbi maçı sonuçta hafife almak hiç istemediğimiz sonucları beraberinde getirir.Ciddi oynarsak ASY faktörüyle birlikte güzel bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

Bu sezon ilk defa gercek gücümüzü görecegiz.Cünkü Besiktas ne olursa olsun güclü bir takim ve durumlari itibariyle cok saldiracaklar.Defansin durusu, hücum organizasyonlari, duran top organizasyonlarin islemini daha iyi izleyecegiz..

Kazanmamiz gerekir diye düsünüyorum ama sonucta derbi.Sonucu belli olmaz..

Ama Besiktas saldirdikca star oyuncularimizin takacagini düsünüyorum..

Besiktas saldirir Keita cakar,BEsiktas saldirir Elano cakar,Besiktas saldirir,KEwell cakar,BEsiktas saldirir Baros veya Nonda cakar...Kisacasi cakariz yani

(link mod tarafından silindi) hepinizi sitemize bekleriz.sitemiz 5 eylülden itibaren tamamıyla hazır şekilde sizinle olacaktır...derbiyi bizle yaşayın...

----------------Leo Franco-------------

---Sabri---Emre Aşık---Servet--Hakan

------------M.Sarp---Ayhan-----------

-----------------Elano----------------

-----Keita--------Baros---------Arda

Yedekler : Kewell , Nonda , Aydın , Barış , Gökhan , Uğur , M.Topal , Alpaslan !

Vallaha 9 taş oynarız.

Bu tür derbi maclarda istatikler pek önem tasimaz fakat son 10 yilda Besiktasin bildigim kadariyla ali samiyende tek galibiyeti var.

Fenerbahcenin kadiköyde psikolojik üstünlügünü bizim besiktasa samiyende kurdugumuzu ve kötü günümüzde dahil besiktasi her türlü yenicegimizi düsünüyorum.

Galatasaray bana göre her türlü maci kazanicak fakat nasil kazanicagini kestirmek güc,cünkü besiktasin dirayeti oyun sekli ne olucak.

Cumartesi günü derbi oynanicak ve sali günü Besiktasin sampiyonlarligi maci olucak,öncelikle yabanci futbolcularinin aklinda o mac muhakak olucak ve kapasitelerinin üzerine cikip fizik anlamda kendilerini perisan ediceklerini sanmiyorum.

Galatasaray'da oldugu gibi Besiktasin'da tello,holosko,ibrahim kas,ismail,nihat ve bir cok milli oyuncusu var bunun yani sira yusuf,rüstü,bobo,batuhan gibi oyunculari sakat ve mac eksigi bulunmakta.

Besiktasin'da kisaca Galatasaray karsinda cokta dinlenmis cikicagini ve Galatasaray macina kadar tam takim antreman yapamicagini düsünüyorum.

FR'nin süpriz sekilde ulusal takimda oyniyan oyuncularin yerine dinlenmis oyuncularada derbide yer verme ihtimali var.

Ali Sami Yen kesinlikle önemli bir faktör Besiktas cephesi her ne kadar motivasyon ve puan amacli maca cikicak hirsli bir oyun ortaya koyucak olsada seyirci ve saha faktörü bu tür derbilerde büyük etken.

Galatasarayin bu sene evinde taraftari önünde mac kaybedicegini düsünmüyorum,manchester united gelsede suanki oyun yapisiyla galatasarayi durdurmak güc.

Galatasaray ilk yariyi önde kaparsa fark olur, geriye düserse 2-1 3-2 gibi skorlar cikar diyede bir ufak tahminde bulunayım. :)

Galatasaray'da puan kaybedicegi haftalar olucak fakat o yer samiyen olmiyacak bu yüzden simdiden Besiktasa gecmis olsun diyorum...

Zor maç olacak ama alacağımızı düşünüyorum.

Maçın ilk 15 dakikasında gol bulursak maçı daha farklı kazanabilirz ancak ankaraspor maçındaki gibi ilk yarı golsüz geçerse ikinci yarıda sıkıntılarımız artabilir.

Maçının kilidini arda ve elanonun açacağını düşünüyorum zira takım artık bu 2 oyuncudan sorulmaya başlandı dolayısı ile ikisinin performansı çok önem teşkil edecek.

Elbetteki barosunda formsuzluğunu atabilceği yegane önemli maçlardan biri bjk maçı olacak.Taktiksel anlamda denizli ilk önce gol yemeyeyim diye geriye çekilecekdir ancak gol yiyincede mecbur saldırıp durumu düzüeltmek isteyecekdir.İşte bu anlamda ilk golü erken bulmamız çok önemli ve bunu ali sami yende rahat yapacağımızı inanıyorum ve kesinlikle maçın kısır geçeceğini düşünmüyorum yeterki arda-elano ve baros gününde olsunlar bjk sami yenden çıkamaz hiç bir şekilde zira bjk de formsuz ve nakavt olmayı bekleyen bir boksör misali sami yene gelecek..

Üst Alt