TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş JK | 13 Eylül

Ayhan iyileşir umarım derbiye kadar ve ilk 15 dakika içinde golü bulursak yine bir 4 gollü maç bizi bekliyor olacaktır.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş JK | 13 Eylül

Derbinin tarihi 12 Eylül cumartesi 21.00 arkadaşlar

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş JK | 12 Eylül | 21.00

Konu başlığı düzenlenmiştir.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş JK | 12 Eylül | 21.00

Gecen yilki kadro yapılarina gore Galatasaray ileri Besiktas geri bir adim atmis gozukurken;

Ali Sami Yen 'de gecen yil alinan skorun en azindan tekrarlanmasini bekliyorum.

0,5 oLsun yeterki bizim oLsun :2_thumbs_up_-_anima

3-1 alacağız umarım Ayhan oynar,ona çok ihtiyacımız var Sarp gene geride ki ön libero pozisyonunda oynamalı çok daha başarılı.

İsmail Köybaşıya acıyorum,karşısında Keita olacak!

İsmail Köybaşıya acıyorum,karşısında Keita olacak!

Ben bu macta Ibrahim Üzülmez´i oynatacagini düsünüyorum..Köybasi´na güvenmez Denizli bu macta..Yusuf ve Tabata´da oynayabilir..Cünkü bizim maca kadar hazir hale gelirler..Cok cekismeli bir mac olacak..Ama Besiktas´i tam kadro yenmek daha zevkli olacaktir

Ben bu macta Ibrahim Üzülmez´i oynatacagini düsünüyorum..Köybasi´na güvenmez Denizli bu macta..Yusuf ve Tabata´da oynayabilir..Cünkü bizim maca kadar hazir hale gelirler..Cok cekismeli bir mac olacak..Ama Besiktas´i tam kadro yenmek daha zevkli olacaktir

İbo'ya lisansını yırttırır Keita :D

Gol atmakta zorlanabiliriz bu maçta fakat gene de 1-0 da olsa bizim kazanacağımızı düşünüyorum.

Keitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tam Keitalık maç :D BJK yandı :D

Keita-İ.Üzülmez :)

İşte ben buna gülerim :D

Milan Baros ve Elano bu maçta patlama yapacaktır.

İyi bir oyunla kazanalım yeter. Fark biraz abartı olur.

Gecen yilki kadro yapılarina gore Galatasaray ileri Besiktas geri bir adim atmis gozukurken;

Ali Sami Yen 'de gecen yil alinan skorun en azindan tekrarlanmasini bekliyorum.

beşiktaşın kadrosunun geriye gittiğine katılmıyorum onlarda iyi takviyeler yaptılar ama tam hazır değiller bu maça kadar tam hazır hale gelirler.ayrıca bu maçın çok zor geçiceğini düşünerek 1-0 olsun bizim olsun diyorum...

----Leo----

----Sabri-----Gökhan----Servet----Hakan

----Topal----------Ayhan

----Elano----

Keita---- ----Arda

----Nonda----

Bu kadro çıkarsak iddaa ediyorum bjk'yi hezimete uğratırız.​

----Leo----

----Sabri-----Gökhan----Servet----Hakan

----Topal----------Ayhan

----Elano----

Keita---- ----Arda

----Nonda----

Bu kadro çıkarsak iddaa ediyorum bjk'yi hezimete uğratırız.​

İtirazım var ( kadın programı gibi oldu :D ) Bence her türlü baros, takım için çok mücadele ediyor nonda'dan daha kaliteli ve fizik olarak daha iyi eğer ankara maçını izlediysen nonda koşmayı unutmuş :(, sarp bu kadar iyi ve topal bu kadar kötü oynarken topal'ın başlaması yanlış olur ( topal'ın takımın en iyi ön liberosu olduğunu düşündüğümü belirteyim ) bide herzamanki gibi sabri'ye itirazım var bu adam ibrahim üzülmez'in ters kanat versiyonu, ibrahim'in keita karşısında dağılcağını eğlenerek söylüyorsak sabri'nin de tello karşısında iç açıcı bi performans gösterceğini düşünmek hayalcilik olur ki uğur gibi bence gökhan gönül kadar kumaşı olan bi oyuncu elinizde varsa sabri'yle falan uğraşmamak lazım .. Tabi bunlar senle benim düşüncem, sonuçta üstad ne derse en iyisini der ;)

----Leo----

----Sabri-----Gökhan----Servet----Hakan----

----M.Sarp----------Ayhan----

----Elano----

----Keita---- ----Arda----

----Baros----

bu kadro ile çıkalım 6-1 yada 5-2 yeneriz

Üst Alt