TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Gaziantepspor 2-1 Fenerbahçe | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Gaziantepspor 2-1 Fenerbahçe | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Gaziantepspor - Fenerbahçe | 18 Ekim | 16.00

Yenerler..Hatta yenmelerini istiyorum

KAdıköyde ilk mağlubiyetini bizim tattırmamız güzel olur.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Gaziantepspor - Fenerbahçe | 18 Ekim | 16.00

Guiza yok, Alex yok. Hırslı bir Antep var. Zor maç olacagı kesin.

Antep önceki senelere oranla daha defansif bir anlayış içinde bu sene.Bjk ve Trabzon'la deplasmanda 0-0 berabere kalmalarıda bunun göstergesi.Milli takım sonrası oluşan yorgunluk ve kart cezası riski taşıyan oyuncuların fazlalığı nedeniyle,rotasyon düşmanı Daum mecburen rotasyona gidecek :) Bu fb'ye sanılanın aksine fayda sağlayacaktır diye düşünüyorum.Çünkü bu adanlar daha hazır durumda ve arada birlikte çalışma fırsatı buldular.Maçı ya fb alır ya da berabere biter.Yüksek ihtimal alt bitecektir.

alex ve luganoyu bizim maça saklıyorlar.Sakat filan hikaye buda bizden çekindiklerini gösterir.Ah bizimkiler şu kadıköy stresini akıllarından atsalar kim takımmış gösterecekler ama kafalarında bitirmeleri lazım.

alexle luganoyu bize saklıyolar:D tırsmayın lan:D ama napsınlar şu hayatta başarı diye tutundukları tek şey sadece o 90 dk:D gerekirse antep te beraberliğe yatarlar ama yine de riske girmez ezikler

alexle luganoyu bize saklıyolar:D tırsmayın lan:D ama napsınlar şu hayatta başarı diye tutundukları tek şey sadece o 90 dk:D gerekirse antep te beraberliğe yatarlar ama yine de riske girmez ezikler

doğru söylüyor geçen gün adam bana eskilerden kupada 3-0 dan 4-3 kazandıkları maçı anlatıyordu ve şuraya dikkat edin adam 54 yaşında:p:Ddedim ki bu yaşına kadar gelmişsin fenerbahçenin başka başarısı yok mu sonra 2 çay söyledi aklına bişey gelmedi heralde:D:ciftetelli:

yenilmesin berabere kalsın ilk bizden tatsınlar o acıyı:)

Çok rahat alır fener antep bu sene top falan oynamıyor...

Fener in zorlanacağı kanaatindeyim.

bu ballı futbolla nereye kadar diyorum

Guiza, Devid, Alex, Lugano Antep'e götürülmedi.

fener puan kaybedecek kesinlikle eminim bundan bu bal bir yere kadar götürür adamı.

Volkan>>>Leo Franco

Gökhan Gönül>>>Sarbi

Roberto Carlos>>>Balta

Lugano>>>Servet

Bilica>>>G.Zan

Cristian>>>Topal

Emre>>>Ayhan

Andre Santos>>>Kewell

Kazım>>>Keita

Alex>>>Arda

Guiza>>>Baros

Bunu yazan bir taraftarı var ne diyelimki.Kıskanclık diz boyu :D