Tudor: "Turu geçen taraf biz olacağız" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Turu geçen taraf biz olacağız"

Bu maç için başta hoca olmasına bile gerek yok.
Ne kadar bok gibi bir kadromuz olsa da, ne kadar kötü bir TD'miz olsa da, rakip takımla mukabese bile edilemeyiz. Herifler köy takımının vücut bulmuş hali resmen.

Oyuncular'ın büyük çoğunluğu bu adamı istemiyor. Östersund maçında bu net ortaya çıktı. Herifler oynamaya çalışmadı bile. Ha hocayı istemiyorsun, mutsuzsun diye Östersund'a karşı yarım pozisyona bile girememek daha büyük rezalet tabii ki. Bu da takımımızın ne kadar karakter abidesi olduğunu gösteriyor. Bunu kendine yedirmeyi bırak, GS'ın marka değerini 2 paralık ettiniz lan.

Hain herifler...

Bize gelen her hoca bu oyuncu grubunun kurbanı oldu
3 isim geldi takım değişti zannettik
Halbuki olduğu gibi duruyo takım
Aynen gelen oyuncular bide esas eksik yerlere gelmediler

Bi tek Maicon net eksik olan bölgeye yapıldı, Gomis bide belki ama orta saha alınması şarttı. Bir tane orta saha alıp birde İmbula'yı 2.orta saha olarak ilerleyen zamanlarda almak için zamanı kullanmamız gerekiyordu

Tudor daha iyisi gelsin diye İmbula'yı bekleyelim dedi ve Selçuk-Tolga idare eder kolay rakiplere karşı diye düşündü ama onu baya şaşırtmışlardır

Aynen zaten Östersunds'u teknik direktör olmadan çıksak bile yenmemiz gerekiyor. Oyuncularımızın çoğu hem karaktersiz hemde yeteneksiz malesef

Zaten kaybetmeme odaklı oynatı ama takımın 90 dk savunma yapamadığını düşünemedi işte. Sonuç itibariyle suç onda mağlubiyetin. Futbol böyle oyun işte acımasız ve hataya yer yok pek

Babam bile olsa sonuna kadar elestiririm böyle bir mac sonrasi teknik direktörü. Dandik bir takima karsi üstünlük kuramadik resmen, teknik direktörsüz bile yenmemiz gereken bir mac.

Benim gözümde hic bir bahanesi yok.

arkadaslar biraz fazla yuklenmiyormusunuz Tudora?
bu kadrodan kac oyuncu tudorun istegiyle alindi ? adam daha kadrosunu kurmadi ve gecen 6.ay da formaliteydi.

bir gunde hersseyi istiyorsunuz, biraz sabirli olmamiz lazim. sabirsiz oldugumuz icin bugunlerdeyiz

Yazdiklarinin aynisini ben de savunuyorum ama bir yandan da basarili olmak zorundasin

son kontenjandan da avrupaya kapagi atmisken temmuz ortasinda boyle bir takima elenmenin faturasi olur

sorun bu faturayi sirf kontratlari var paralari yuksek ve garanti diye oyuncularin degil , secim donemi degil diye yonetimlerin degil , her zaman antrenorlerin oduyor olmasi .. zaten o yuzden de arpa boyu yol alamiyoruz senelerdir

tudor'u geçen seneye dair eleştirmedim zira moralmen bitik ligden avrupadan kopuk takıma bir şey yapması zaten imkansızdı . bu sene sonuna kadar beklenir . benim hoşuma giden bazılarında da anlamadığım nokta şu .
* ıskartalardan şikayet ederlerdi adam geldi tek tek def ediyor tebrik eden yok üste hakaret ediyorlar
* adamın mantalitesi umut vaad ediyor. aldığı ve konuşulan adamlar boş adamlar değil. demek ki kalite istiyor değişim istiyor kendi de mevcut kadrodan rahatsız.
yani milletin sabahtan akşama bas bas bağırdıklarını yapıyor . ama adam yaranamadı . nedir pili bitik sneıjder'e dokunmasındı. böyle bir fanatiklik yok . adam yetersiz bile olsa kadro planlaması hiç de küçük teknik adamların planlaması gibi değil. mesela bir hamzo gibi jem , bilo peşinde koşmuyor .

yani ben anlamıyorum zidane gelse de bunlara benzer uygulamalar yapacaktı etimiz butumuz bütçemiz belli.
bekleyin dönem sonunu hep birlikte karar verelim .

Aynen gelen oyuncular bide esas eksik yerlere gelmediler

Bi tek Maicon net eksik olan bölgeye yapıldı, Gomis bide belki ama orta saha alınması şarttı. Bir tane orta saha alıp birde İmbula'yı 2.orta saha olarak ilerleyen zamanlarda almak için zamanı kullanmamız gerekiyordu

Tudor daha iyisi gelsin diye İmbula'yı bekleyelim dedi ve Selçuk-Tolga idare eder kolay rakiplere karşı diye düşündü ama onu baya şaşırtmışlardır

Aynen zaten Östersunds'u teknik direktör olmadan çıksak bile yenmemiz gerekiyor. Oyuncularımızın çoğu hem karaktersiz hemde yeteneksiz malesef
Bu rezil herifler yarın onurları için bu maçı kazanmak zorunda sonrada defolup gitmek zorunda.

Bu takımda en az 5 eksik var
O tolga - selçuk - yasin - sinan - carole filan bi değiştiği zaman bu takımın nasıl toparlandığını göreceğiz

tudor'u geçen seneye dair eleştirmedim zira moralmen bitik ligden avrupadan kopuk takıma bir şey yapması zaten imkansızdı . bu sene sonuna kadar beklenir . benim hoşuma giden bazılarında da anlamadığım nokta şu .
* ıskartalardan şikayet ederlerdi adam geldi tek tek def ediyor tebrik eden yok üste hakaret ediyorlar
* adamın mantalitesi umut vaad ediyor. aldığı ve konuşulan adamlar boş adamlar değil. demek ki kalite istiyor değişim istiyor kendi de mevcut kadrodan rahatsız.
yani milletin sabahtan akşama bas bas bağırdıklarını yapıyor . ama adam yaranamadı . nedir pili bitik sneıjder'e dokunmasındı. böyle bir fanatiklik yok . adam yetersiz bile olsa kadro planlaması hiç de küçük teknik adamların planlaması gibi değil. mesela bir hamzo gibi jem , bilo peşinde koşmuyor .

yani ben anlamıyorum zidane gelse de bunlara benzer uygulamalar yapacaktı etimiz butumuz bütçemiz belli.
bekleyin dönem sonunu hep birlikte karar verelim .
Bunları hepimiz görüyoruz ve takdirde ediyoruz galiba. Artıları yazmışın güzel bir şekilde ama ya madalyanın öbür tarafını ne yapacağız renktaş? Adam hiç bir oynanan maçta müdahalesi ile katkı sağlayamadı ve en son bu östersunds maçında benim acımdan beli oldu ki Macı okumada ciddi eksikleri mevcuttu maalesef. Bu çok ciddi bir sorun teknik direktör adına bence.

Bunları hepimiz görüyoruz ve takdirde ediyoruz galiba. Artıları yazmışın güzel bir şekilde ama ya madalyanın öbür tarafını ne yapacağız renktaş? Adam hiç bir oynanan maçta müdahalesi ile katkı sağlayamadı ve en son bu östersunds maçında benim acımdan beli oldu ki Macı okumada ciddi eksikleri mevcuttu maalesef. Bu çok ciddi bir sorun teknik direktör adına bence.

mükemmeldir demiyorum zaten ama şu planlama çalışması bence ona kredi süresi tanımamıza müsade etmeli. kovulsa bile aldırdığı adamlar bizde devam edecek.

Hep aynı yalanları söylüyor, Türkiye'yi tanımıyor. 1 hafta geçti aradan farklı bir takım görecekmişiz, nedense Beşiktaş maçında dediği gibi farklı bir takım gördük kaleye bile gitmekten aciz bir takım gördük umarım aynısı olmaz. Ben de üzülüyorum Galatasaray kaybedince, biz üzüleceğimize bir kişi üzülsün aç değil açıkta değil gider yönetir Karabük vs.

Bizim oynadığımız turda oynaması gereken fenerdi esasında

Sene boyu leşlerdi biz hücum olarak yine onlardan daha iyiydik, Fener maçında onlardan iyi oynadık, bir kere geldiler gol attılar ve biz maçı daha erken oynamak zorunda kaldık

Tudor'un üstünde Karabüklülerin ahı var bence o yüzden bir türlü iki yakası bir araya gelmedi bizde

Orasi oyle ama fenere verilen 6 puan , diferans olarak ise 12 puanin birinci musebbibi olan carole hala ilk 11 de ise , tudor da kendine bakacak biraz

bugun en cok gitsin dedigimiz balta , karpaty macindan bugune bu kadar cok hatayi yapmamistir

bir de kepaze oldugu adam sener ozbayrakli yani .. bu carole yuzunden kac mac verdik kritik , burasi carole adaptasyon klubu mu allah askina

tudor kadar kafanıza taş düşsün .
adam çöpleri bir bir def ediyor. kailteli adamlar aldı aldırıyor.
bruma hariç tüm ıskartaları iteklediler. bruma kendi durmak istemedi.
hala yaranamadı adam . size hamzo gibi prandelli gibi adamlar müstehak . neymiş aman şabanıma dokunma !
zaten şu anda o ismini yazdığın adamlar kadar top oynatıyor, hatta hamzadan da kötü.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Orasi oyle ama fenere verilen 6 puan , diferans olarak ise 12 puanin birinci musebbibi olan carole hala ilk 11 de ise , tudor da kendine bakacak biraz

bugun en cok gitsin dedigimiz balta , karpaty macindan bugune bu kadar cok hatayi yapmamistir

bir de kepaze oldugu adam sener ozbayrakli yani .. bu carole yuzunden kac mac verdik kritik , burasi carole adaptasyon klubu mu allah askina
Transfer yok ki Tarık Çamdal'ı mı oynatsaydı :D O daha beter

Beklerde ki tüm oyuncuları toplasan 1 tane kaliteli as oyuncusuna eş değer değiller şuanda bence.

Mariano'yu bunun dışından tutuyorum oynayamıyor çünkü

Üst Alt