Tudor: "Turu geçen taraf biz olacağız" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Turu geçen taraf biz olacağız"

Ben bilakis gecen sene ozellikle iki derbide hakkaten kaybetmeyi haketmedigimiz top oynadigimizi dusunuyorum

bjk macinda yenen gol ve fb maci

o kadroyla hem de ... e simdi erken veya gec , sen bu takimi gececeksin bir sekilde , ayrica bunu gecersen bir sonrakini de gececeksin

ha unutmadan , ondan sonrakini de gecmen bekleniyor .. sampiyonluk olmasa da 2 veya 3 uncu olabilecegin bir yerde aldin takimi , olamadin ama ucundan tutundun yine de avrupaya , o zaman en en azindan gruplara kalacaksin

bu takimi gecip gecmemeyi konusuyoruz ama arkasindan 2 takim daha gecince anca gruplara kaliyoruz

orada da 3 takimin 2 sini gecmemiz gerekiyor ki gruptan cikabilelim

yani asiri cok mac var , bu maclarin daha ilk turunda elenirsen ben bu ise oyuncularin sabotaji olarak bakarim aslinda cunku elestirilecekleri kesin olan tonla maci bastan yok etmis oluyorlar

Transfer yok ki Tarık Çamdal'ı mı oynatsaydı :D O daha beter

Beklerde ki tüm oyuncuları toplasan 1 tane kaliteli as oyuncusuna eş değer değiller şuanda bence.

Mariano'yu bunun dışından tutuyorum oynayamıyor çünkü

Transferi onur ya da sinan mi yapacak ? Carole ile devam etmek intihardir

tarik bile denenir evet cunku carole tescilli kotu oynama garantili , tarik kapali kutu deriz aylardir bir mac oynamadi bizle

linnes i solda oynat , baltayi bile kullansan olur ama bu gamsiz herif yuzunden sol taraf yol gecen hanina dondu

Transferi onur ya da sinan mi yapacak ? Carole ile devam etmek intihardir

tarik bile denenir evet cunku carole tescilli kotu oynama garantili , tarik kapali kutu deriz aylardir bir mac oynamadi bizle

linnes i solda oynat , baltayi bile kullansan olur ama bu gamsiz herif yuzunden sol taraf yol gecen hanina dondu
Transferin uzamasını hiç bir TD istemez ki adam hem sağ hem sol bek istedi işte o napsın o konuda

Teknik direktörlere kalsa tüm transferlerin 1 günde olup bitmesini isterler çabuk uyum sağlamaları için :)

Linnes'i solda oynatsan sağda kim var? :D

Balta olmaz Carole'dan beter olur

Yıllarca az küfür etmedik Balta solda oynarken, Sabri'den daha beter bir bek varsa o da Hakan Balta'dır

Ki bence stoper olarakta iyi değil ya neyse. Hiç etliye sütlüye karışmadığı için yıllarca arada kaynayıp milyoner oldu. O da sabri gibi sıfır yetenekle bu kadar para kazanan Allah'ın şanslı kullarından biri.

Son düzenleme:
Yazdiklarinin aynisini ben de savunuyorum ama bir yandan da basarili olmak zorundasin

son kontenjandan da avrupaya kapagi atmisken temmuz ortasinda boyle bir takima elenmenin faturasi olur

sorun bu faturayi sirf kontratlari var paralari yuksek ve garanti diye oyuncularin degil , secim donemi degil diye yonetimlerin degil , her zaman antrenorlerin oduyor olmasi .. zaten o yuzden de arpa boyu yol alamiyoruz senelerdir
Çünkü şu anda suçlu sadece futbolcular değil, altı aydır aynı kadro ile çalışıp daha hala takıma ne oynattığı belli olmayan teknik direktörün de suçu var. Ayrıca, bir teknik direktör başa gelmeden önce Kadronun ne durumda olduğuna bakıp görevi öyle kabul eder, ediyorsa bişeyler başarabileceğine inanıyordur. Bunu kabul edip şu ana kadar olduğu gibi oyun olarak hiç bişey başaramayan teknik direktörü de sütten çıkmış ak kaşık gibi lanse etmek ilginç doğrusu.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Bu maç için başta hoca olmasına bile gerek yok.
Ne kadar bok gibi bir kadromuz olsa da, ne kadar kötü bir TD'miz olsa da, rakip takımla mukabese bile edilemeyiz. Herifler köy takımının vücut bulmuş hali resmen.

Oyuncular'ın büyük çoğunluğu bu adamı istemiyor. Östersund maçında bu net ortaya çıktı. Herifler oynamaya çalışmadı bile. Ha hocayı istemiyorsun, mutsuzsun diye Östersund'a karşı yarım pozisyona bile girememek daha büyük rezalet tabii ki. Bu da takımımızın ne kadar karakter abidesi olduğunu gösteriyor. Bunu kendine yedirmeyi bırak, GS'ın marka değerini 2 paralık ettiniz lan.

Hain herifler...
Zaten bunu bugün Tudorda kendisi üstüne basa basa söyledi, Galatasaray bu takıma karşı elenemez!

Bu Ateş üfleyerek sönmez

arkadaslar biraz fazla yuklenmiyormusunuz Tudora?
bu kadrodan kac oyuncu tudorun istegiyle alindi ? adam daha kadrosunu kurmadi ve gecen 6.ay da formaliteydi.

bir gunde hersseyi istiyorsunuz, biraz sabirli olmamiz lazim. sabirsiz oldugumuz icin bugunlerdeyiz
Geçen altı ay neden formalite olsun? Sadece beş puan fark vardı, içerde iki derbi ve kibirbahçe ile jimnastikcilerin de arasında derbi vardı.

Bundan bağımsız altı ay yeni kadro için oyunculara belirleyip en azından temeli yeniden inşa etmek için yeterli bir süre.

Hadi bütün bunları da geçelim, üç transfer yapılmasında rağmen ilk kamp öncesi transfer zor diyelim, altı aydır birlikte çalıştırdığı kadroya da mı insan hiç bişey katamaz? En azından şu takıma karşı oyunu kontrol edecek kadar bişey.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

tudor'u geçen seneye dair eleştirmedim zira moralmen bitik ligden avrupadan kopuk takıma bir şey yapması zaten imkansızdı . bu sene sonuna kadar beklenir . benim hoşuma giden bazılarında da anlamadığım nokta şu .
* ıskartalardan şikayet ederlerdi adam geldi tek tek def ediyor tebrik eden yok üste hakaret ediyorlar
* adamın mantalitesi umut vaad ediyor. aldığı ve konuşulan adamlar boş adamlar değil. demek ki kalite istiyor değişim istiyor kendi de mevcut kadrodan rahatsız.
yani milletin sabahtan akşama bas bas bağırdıklarını yapıyor . ama adam yaranamadı . nedir pili bitik sneıjder'e dokunmasındı. böyle bir fanatiklik yok . adam yetersiz bile olsa kadro planlaması hiç de küçük teknik adamların planlaması gibi değil. mesela bir hamzo gibi jem , bilo peşinde koşmuyor .

yani ben anlamıyorum zidane gelse de bunlara benzer uygulamalar yapacaktı etimiz butumuz bütçemiz belli.
bekleyin dönem sonunu hep birlikte karar verelim .
Takımın en leş oyuncusu daha duruyor, üstelik kendi ağzı ile beyan ettiği oyun stiline aykırı bir oyuncu. Bunu yapmadıkça ve ben hala iddia mı sürdürüyorum, tek bir orta saha aldırıp yanında selcuğu oynatacak.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Bir zahmet geç laa bu turu Tudor efendi

Kalkıp bunu marifet gibi anlatma bizim ölümüzün bu İsveç köy takımını yenmesi lazım

Allah muhafaza hele ki yenilirsek o Dursun denen beceriksiz ile birlikte derhal tek edin ülkeyi

Zaten bunu bugün Tudorda kendisi üstüne basa basa söyledi, Galatasaray bu takıma karşı elenemez!

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Bu adamın başarılı olmasını çok istiyorum ama şu anda hiçbir ışık göstermiyor.

Tudor çok temiz, güzel konuşuyor ama pratikte sıçıyor.

Cenk, Semih, Sabri gibi çöpleri yollaması (daha da yollayacak büyük ihtimalle, De Jong/Cavanda vs) onun hanesine + olarak eklenebilir.
Öte yandan, istediği oyuncuların hiçbiri boş oyuncu da değil. Futbolcudan anlıyor.

Ama taktik kısmı ve oyuncu değişiklikleri rezalet maalesef...

Carole'yi 90 DK oyunda tutması, oyundaki tek göze çarpan Gomis'i çıkarması, Selçuk'u 11'de oynatması ve 90 DK oyunda tutması, Sinan'ı 10 numaraya çekip 87 DK oyunda tutması, dalga geçer gibi 87. dakikada oyuncu değiştirmesi, oyuncu değişikliği yapmak aklına gelmemesi, maç içerisinde hiçbir B planı olmaması, rakip takımları analiz etme zahmetinde bile bulunmaması...

VS VS...

Altı aydır takıma hiç bişey verememiş, ilk kamp öncesi benim bugüne kadar hatırladığın şekilde üç tane isim olarak fena oyuncular alınmamış, sözde çok disiplinli ama kendisinin de ifade ettiği gibi, küçük bir takıma karşı galibiyeti geçtim rezil etmiş bir teknik direktöre neden güvenelim? Takımda ki iyi olmayan oyuncuları gönderdiğini söyleyip takımın en leş oyuncusunu hala takımda tuttuğu için mi, yoksa altı aydır çalıştırdığı kadro ile kasaba takımına karşı rezil ettiği için mi? Yada Disiplinden taviz vermeyeceğini ifade edip sahaya kafasına göre lay lay lom takılan bir takım çıkardığı için mi? Yarın o tur geçilmez ise Galatasaray Teknik direktörüyüm diyen birisinin yapacağı tek bişey vardır, istifa etmek!!

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Altı aydır takıma hiç bişey verememiş, ilk kamp öncesi benim bugüne kadar hatırladığın şekilde üç tane isim olarak fena oyuncular alınmamış, sözde çok disiplinli ama kendisinin de ifade ettiği gibi, küçük bir takıma karşı galibiyeti geçtim rezil etmiş bir teknik direktöre neden güvenelim? Takımda ki iyi olmayan oyuncuları gönderdiğini söyleyip takımın en leş oyuncusunu hala takımda tuttuğu için mi, yoksa altı aydır çalıştırdığı kadro ile kasaba takımına karşı rezil ettiği için mi? Yada Disiplinden taviz vermeyeceğini ifade edip sahaya kafasına göre lay lay lom takılan bir takım çıkardığı için mi? Yarın o tur geçilmez ise Galatasaray Teknik direktörüyüm diyen birisinin yapacağı tek bişey vardır, istifa etmek!!

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Onun istifa etmesine gerek yok, Dursun denen veledi zina ürünü kendi kıçını kurtarmak için bunu gönderip hemen Luce'yi getirir başa...

Bu adamın başarılı olmasını çok istiyorum ama şu anda hiçbir ışık göstermiyor.

Tudor çok temiz, güzel konuşuyor ama pratikte sıçıyor.

Cenk, Semih, Sabri gibi çöpleri yollaması (daha da yollayacak büyük ihtimalle, De Jong/Cavanda vs) onun hanesine + olarak eklenebilir.
Öte yandan, istediği oyuncuların hiçbiri boş oyuncu da değil. Futbolcudan anlıyor.

Ama taktik kısmı ve oyuncu değişiklikleri rezalet maalesef...

Carole'yi 90 DK oyunda tutması, oyundaki tek göze çarpan Gomis'i çıkarması, Selçuk'u 11'de oynatması ve 90 DK oyunda tutması, Sinan'ı 10 numaraya çekip 87 DK oyunda tutması, dalga geçer gibi 87. dakikada oyuncu değiştirmesi, oyuncu değişikliği yapmak aklına gelmemesi, maç içerisinde hiçbir B planı olmaması, rakip takımları analiz etme zahmetinde bile bulunmaması...

VS VS...
İşte şimdi oturup tartmak lazım, bu oyuna direk negatif eden hatalar mı ağar basıyor, yoksa oyuncu göndermesi ve iyi oyuncular mı istemesi? Benim için şu anda hatalar çok ağar basıyor çünkü altı aydır bu adam hiç bir ümit vermedi, aynı hamam aynı tas devam ediyor. Iyi oyuncular istemesini bende kabul ediyorum ama yüzde yüz başarı hanesine yazmıyorum çünkü futbolun kaliteli oyuncular ile oynandığını bilmeyen biri zaten takım çalıştırmasın.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Onun istifa etmesine gerek yok, Dursun denen veledi zina ürünü kendi kıçını kurtarmak için bunu gönderip hemen Luce'yi getirir başa...
O zaten bilinen bir ürün. Ancak Tudor bugün büyük laflar etti, belki motivasyon için yaptı ama bu laflar ile aslında yükünü iyice ağarlaştırdı. Bu lafları edip eğer kötü bir oyun ile elenirsek işte o zaman bu lafları yedirirler adama. Takım yarın müthiş oynasın elensin yine eleştiri olur ama kimse bu lafları önüne koymaz.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Senin tabirinle esekten at olmasini istemek yani, kadronun yetersiz oldugunu hamza doneminde sampiyon oldugumuzda kendini gosterdi. Nedeni, ne orta sahamiz vardi, nede adam gibi bir defans oyuncusu. bugun o puanlari topladiysak oda ligin kalitesizliginden ve bruma ile sneijderin kisisel becersinden

selcuk,sabri,balta,podolski vesaire birsuru oyuncu kariyerlerin bitis donemine gelmisler. Nasil bu oyunculara birseyler katacaksin?
Bugun kadronun muslera disinda degisilmesi, bunu kanitlamiyormu?

Tudorun iki secenegi vardi, sampiyonluk potasina girmek yada daha uzun vadeli dusunup takimin asil sorunlarini ortaya cikartmakdi.
Buyuk dusunceler uzun vadeli olur, ortada bir proje var ve ben bu yonden Tudoru destekliyorum.
Biz degilmiydik yok bu kosmuyor, yok takim isirmiyor ne bilim ruhsuzlar. Eger cok kosan ve 90 dk mucadele eden bir takim istiyorsak biraz sabretmemiz lazim.

Senin dusuncelerine saygi duyuyorum, ama ben oyle dusunmuyorum. Bu kadro evvelki sezonda 6.sirada bitirdi yani ne beklenebilirki bu oyuncu grubundan.

Geçen altı ay neden formalite olsun? Sadece beş puan fark vardı, içerde iki derbi ve kibirbahçe ile jimnastikcilerin de arasında derbi vardı.

Bundan bağımsız altı ay yeni kadro için oyunculara belirleyip en azından temeli yeniden inşa etmek için yeterli bir süre.

Hadi bütün bunları da geçelim, üç transfer yapılmasında rağmen ilk kamp öncesi transfer zor diyelim, altı aydır birlikte çalıştırdığı kadroya da mı insan hiç bişey katamaz? En azından şu takıma karşı oyunu kontrol edecek kadar bişey.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt