Tudor: "Turu geçen taraf biz olacağız" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Turu geçen taraf biz olacağız"

Bazen eleştirmek için eleşriyorsunuz. Hakkaniyetli olun. Sneijder meselesinde ne kadar kızdıysam şu konuşmasına da o kadar destek veririm.
Yahu Ömer dediğimiz şey şu; böyle bir köy takımı için bu tarz beylik laflara hiç gerek yok onu diyoruz yani normal bir sonuç olarak görmeliyiz bunu

La zaten GALATASARAY olarak bu takımı eleyemiyorsak bence direk kapatalım kulübü hiç uğraşmayalım derim

Senin tabirinle esekten at olmasini istemek yani, kadronun yetersiz oldugunu hamza doneminde sampiyon oldugumuzda kendini gosterdi. Nedeni, ne orta sahamiz vardi, nede adam gibi bir defans oyuncusu. bugun o puanlari topladiysak oda ligin kalitesizliginden ve bruma ile sneijderin kisisel becersinden

selcuk,sabri,balta,podolski vesaire birsuru oyuncu kariyerlerin bitis donemine gelmisler. Nasil bu oyunculara birseyler katacaksin?
Bugun kadronun muslera disinda degisilmesi, bunu kanitlamiyormu?

Tudorun iki secenegi vardi, sampiyonluk potasina girmek yada daha uzun vadeli dusunup takimin asil sorunlarini ortaya cikartmakdi.
Buyuk dusunceler uzun vadeli olur, ortada bir proje var ve ben bu yonden Tudoru destekliyorum.
Biz degilmiydik yok bu kosmuyor, yok takim isirmiyor ne bilim ruhsuzlar. Eger cok kosan ve 90 dk mucadele eden bir takim istiyorsak biraz sabretmemiz lazim.

Senin dusuncelerine saygi duyuyorum, ama ben oyle dusunmuyorum. Bu kadro evvelki sezonda 6.sirada bitirdi yani ne beklenebilirki bu oyuncu grubundan.
Saygi duydugun icin tesekkür ederim ama misal ligde tudor yönetiminde oynadigimiz takimlara karsi bile iyi isler yapamadik.
Derbileri bir kenara birakiyorum ama diger takimlara karsida ortada ben bisey göremedim ve o takimlarin kadrolarida iyi degil.
Yine aynisi simdi yarin ki rakibimiz icin gecerli ve biz galibiyeti yada beraberligi gectim, oyunun icinde bile yoktuk.

Son düzenleme:
İşte şimdi oturup tartmak lazım, bu oyuna direk negatif eden hatalar mı ağar basıyor, yoksa oyuncu göndermesi ve iyi oyuncular mı istemesi? Benim için şu anda hatalar çok ağar basıyor çünkü altı aydır bu adam hiç bir ümit vermedi, aynı hamam aynı tas devam ediyor. Iyi oyuncular istemesini bende kabul ediyorum ama yüzde yüz başarı hanesine yazmıyorum çünkü futbolun kaliteli oyuncular ile oynandığını bilmeyen biri zaten takım çalıştırmasın.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Ya Tudor'u gönderirsin, onda sıkıntı yok. Ama bu yönetim ile hiçbir TD'nin ben başarılı olacağına ihtimal vermiyorum. Çünkü bu takımı içeriden birileri resmen parmağında oynatıyor ve sabote ediyor.
3 TD yediler şu ana kadar dile kolay. Bu oyuncu grubu Luce gelirse onu da yer...

Ya Tudor'u gönderirsin, onda sıkıntı yok. Ama bu yönetim ile hiçbir TD'nin ben başarılı olacağına ihtimal vermiyorum. Çünkü bu takımı içeriden birileri resmen parmağında oynatıyor ve sabote ediyor.
3 TD yediler şu ana kadar dile kolay. Bu oyuncu grubu Luce gelirse onu da yer...
Sorunda orda zaten, yedikleri teknik direktörler zayifti.
Tudor sert cikti ama benim su ana kadar gördügüm resimde bu da ters tepiyor, cünkü kocaman adamlari itaat falan ettiremezsin.
Onun icin saglam karakterli bir teknik direktör lazim.
Hem disiplini becerecek hemde ikili iliskileri.

Sorunda orda zaten, yedikleri teknik direktörler zayifti.
Tudor sert cikti ama benim su ana kadar gördügüm resimde bu da ters tepiyor, cünkü kocaman adamlari itaat falan ettiremezsin.
Onun icin saglam karakterli bir teknik direktör lazim.
Hem disiplini becerecek hemde ikili iliskileri.
Basın toplantısını izledin mi bilmiyorum ama bayan bir muhabir takım içi ilişkilerin ve sosyalleşmeyi sağlayacak eğlence faktörlerinin (yemek vs) önemiyle ilgili bir soru sordu. Resmen cevaben sıçtı orada. Orada daha da emin oldum ki bu herif ile hiç kimse anlaşamaz. Oyuncuları insan olarak değil, robot olarak görüyor çünkü.
Bir takımı sıkı çalıştırıp sert antrenmanlar yaptırırsın. Bunu zaten bütün kalburüstü TD'ler yapıyor. Ama ayarı kaçırırsan, orada işte ters teper.
Oyuncuların sahadaki hal ve hareketleri bunu iyi gösteriyor aslında.

Basın toplantısını izledin mi bilmiyorum ama bayan bir muhabir takım içi ilişkilerin ve sosyalleşmeyi sağlayacak eğlence faktörlerinin (yemek vs) önemiyle ilgili bir soru sordu. Resmen cevaben sıçtı orada. Orada daha da emin oldum ki bu herif ile hiç kimse anlaşamaz. Oyuncuları insan olarak değil, robot olarak görüyor çünkü.
Bir takımı sıkı çalıştırıp sert antrenmanlar yaptırırsın. Bunu zaten bütün kalburüstü TD'ler yapıyor. Ama ayarı kaçırırsan, orada işte ters teper.
Oyuncuların sahadaki hal ve hareketleri bunu iyi gösteriyor aslında.
Aynen iste gecen ki mactan sonra tamda bunu yazdim.
Malesef sahada ki durum bunu gösteriyor.
Yarin saha ve seyirci avantaji ve belki birazda oyuncularin toto korkusu ile turu gececegimizden eminim ama ya ondan sonrasi?

Ne demek yaw "4-0 da yenilsek?". 4-0 da yenilsek rövanşı alırız, tamam da ilk olarak neden 4-0 yeniliyorsun? Neden 2-0 yenildin ha?

Hayır bi de "transferler bitmedi" gibi acayip savunmalar var. Yaw yemişim transferini, bu takım geçen sezonki kadroyla çıksa yine de yenilmezdi ÖFK denen takıma. Ne transferi, dalga mı geçiyorsunuz?

Ayrıca istifa sorusunu yönelten kişiyi tebrik ediyorum. Tudor bozulmuşmuş, kıyamam. :sad007: Galatasaray'ın başındasın, herhalde elenirsen istifa bekleyecekler, neye bozuluyorsun? Değil maçtan bir gün önce, maç esnasında da sorulsa haklarıdır, hakkımızdır.

DFG76r_XkAg0E-4.jpg
Başarısız bir sonuç olursa, istifa edecek misiniz?" sorusuna Hırvat teknik adam "Daha sezon başlamadan, istifa etmemi mi istiyorsunuz? Ben sorumluluktan kaçan bir hoca değilim. Her zaman sorumluluğu üzerime alırım. Sorumluluk dediğinzi büyük bir kelime" cevabıın verdi.

Skorer

Katılıyorum.

simdi su sekilde dusunelim , 83puanla lig sampiyonu oldugumuz donemde sanirim tromsoye elenirken gerets vardi , karpaty e elendik , helsinborg, austira vien leri yenemedik , astanayi 2 kere yenemedik ... daha da vardir

butun bunlar farkli teknik direktorler ve kadrolar zamaninda oldu ..

tudoru hemen kovalim tamam , ama denizli ,hamza ya da riko zamaninda da parlak durumlar yasamadik

daha nereye kadar bu degisikliklerden medet umacagiz

bazen real ornegi veriliyor ya , net hatirliyorum baska bir forumda , gecen sene az daha eleyecegimiz realden bu sezon iki macta 10 gol yedik diye de cemkiriliyordu

yani yarin elenebiliriz , ya da bu beter durumdan siyrilip ta ceyrek final filan da gorebiliriz

Tudor seviciler çoğalmış mı bana mı öyle geliyor.

Yahu neyden bahsediyorsunuz arkadaşlar. Elensekte elenmesekte bu adam gitmeliiiiiii. Bu adamın 6 aydır napmaya calıstıgını anlayamadım ben. Yahu bir tane olumlu hareketi yok takım üzerinde. Kardeşim tamam bu futbolcular salaktı da adama sorarlar sen ne yaptın ne kattın diye. Bana takıma yarattığı bir tane olumlu hareketi söylermisiniz.

Hangi kazanmamız gereken maçı kazandık ? Bu turu geçtik diyelim yahu gerçekten bu teknik direktörler gelecek adına umutlu olan varsa onu tebrik ediyorum

Üst Alt