Tüm Forumun Dikkatine | Önemli - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Forumun Dikkatine | Önemli

Mustafa Kaya'yı severim, herkeste bilir bunu..

Acaba kendisine başka ceza alternatifleri, sunulabilir mi diye düşünmekteyim.

Yine forumun karar vereceği; Ad Soyad , Tag ve Avatar gibi ilave olarak "zorunlu 18 aylık modluk görevi" de verilebilir.

Bütün samimiyetimle söylemekteyim ki şoklardayım. Lafımdan dönecek değilim. Ancak birkaç açıklama yapmak istiyorum. Burada 100'den fazla insanın vaktini aldık.

Olayın bu hale gelmesi atılan bir postta görülmüş ki Keramettin TANRIVERDİ okuduğunu yanlış anlamasıyla oldu. Hırs yaptı ve beni harcadı. Ondaki ekip bende olsa like sayısı 10'u geçmezdi. Açıklıyorum. Birkaç post önce şöyle bir şey demiş; alıntılamadım kopyaladım.

"Kendisi hodri meydan dedi, 100 like çıkaramazsınız dedi, bizi kırmazsan sevinirim."

Ben öyle bir şey demedim. "100 like gelsin alkolü bırakırım" dedim. Bunu söylerken de ben "bu posta 100 like gelemez" anlamında söylemedim ki... "Alkolümden şikayet eden 100 kişi çıkmaz" dedim Devamlı alkollü olduğumu ima ediyorsun. Son konuda da edince "sen gibi şikayet eden varsa, 100 kişi çıkarsa foruma alkollü girmem, hatta alkolü bırakırım" dedim.

Ama Keramettin T.Verdi ne yaptı? Kampanyasını "Mustafa Kaya'ya Alkolü bıraktırıyoruz" a çevirdi. Milleti etiketledi. Konuyu bilmeyen onlarca isim K.T VERDİ'nin hatırına likeyi bastı. 100 kişiyi aşan o kara listedeki arkadaşlara tek tek soruyorum. Hepiniz bu bilinçle mi like verdiniz, yoksa Keramettin çağırdı geldik ayağıyla mı geldiniz!

Eğer haksızsam bardağım kağıttan ince, bırakırım kenara. Eğer haklıysam da yapmış olduğu bu çarpıtmanın bedelini Keramettin K.T.Verdi'ye ödetmelisiniz!
Keramettin adminimin hatrı çoktur şüphesiz. Ama verdiğim like onun hatırı için değil, bir forumdaşımızın kötü alışkanlığından vazgeçmesine vesile olabilmek içindi.

Sevgiler.

Üst Alt