Tüm Forumun Dikkatine | Önemli - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Forumun Dikkatine | Önemli

Ben attığım layk ile kandırıldığımı anladım.

Evet duydunuz; K A N D I R I L D I M.

Laykımı geri çekiyorum.

#alkoldostumuzdegildirrakibabamizdir!

İçelim içirelim.

Milletin alkolune karisma ,iciyosak 1 sebebi var !!!

Beni ilgilendirmez.İçmeyeceksin o kadar.
.
033997c8d96a91cf21bf08b9e3b23218.jpg

Su an yaninda durmadigimizi dusunuyorsun ama alkolden kurtulup pamuk gibi biri oldugunda hayat senin icin cok daha iyi olacak, inan bana.
ne oldu renktaşlar kim kimi vurdu şimdi kim kimi indirdi henüz 1 dakikadır forumdayım 2 dakikaya kadar ayıkamazsam yaylım ateşine başlıyorum sonuçta bizdeki sebat cüzi allahütealanın külli ve subuti sıfatlarını haiz değiliz hürmetler iyi geceler renktaşlar bugün geyiğinize katılma şerefine nail oldum eyvallah...

Geyik demişken GEYİK MUHABBETİNİN RESNELİ NİYAZİNİN GEYİĞİNDEN geldiğini bilmeyenlere işbu mesajı bitirmeden de amme hizmetimizi yapalım gençler ve daima genç kalanlar kurşunlandınız çünkü seviliyorsunuz...

ne oldu renktaşlar kim kimi vurdu şimdi kim kimi indirdi henüz 1 dakikadır forumdayım 2 dakikaya kadar ayıkamazsan yaylım ateşine başlıyorum sonuçta bizdeki sebat cüzi allahütealanın külli ve subuti sıfatlarını haiz değiliz hürmetler iyi geceler renktaşlar bugün geyiğinize katılma şerefine nail oldum eyvallah geyik demişken GEYİK MUHABBETİNİN RESNELİ NİYAZİNİN GEYİĞİNDEN geldiğini bilmeyenlere işbu mesajı bitirmeden de amme hizmetimizi yapalım gençler ve daima genç kalanlar kurşunlandınız çünkü seviliyorsunuz...

Keramettin TANRIVERDİ vs Mustafa Kaya

Mustafa bey Keramettin adminin gücünü tahmin edemedi ve alkolden uzaklaşma zorunda kaldı.

Sizde bu alkol olayını hafife alıp dalga geçtiniz he ?

Bağıra bağıra foruma irtica geliyor hemde adminler eliyle . Bugün like ile alkolü yasaklayan zihniyet yarın cuma namazı saati online olanlara anlık cezalar verecek.

Sonra bunu sizin sağlığınız için , iyiliğiniz için diyerek yavaş yavaş zihinlere normal birşeymiş gibi sokulacak.

Biz bugünleri gördük , uyardık , yapmayın etmeyin forumun dinamikleriyle oynamayın dedik ama dinletemedik.

Forumun transfer imamı ve pis işlerini yapan diğer örgüt çalışanlarını şemalar şeklinde deşifre edeceğim.

Bağıra bağıra foruma irtica geliyor hemde adminler eliyle . Bugün like ile alkolü yasaklayan zihniyet yarın cuma namazı saati online olanlara anlık cezalar verecek.

Sonra bunu sizin sağlığınız için , iyiliğiniz için diyerek yavaş yavaş zihinlere normal birşeymiş gibi sokulacak.

Biz bugünleri gördük , uyardık , yapmayın etmeyin forumun dinamikleriyle oynamayın dedik ama dinletemedik.

Forumun transfer imamı ve pis işlerini yapan diğer örgüt çalışanlarını şemalar şeklinde deşifre edeceğim.

Çok güzel özetlediniz Şevket Bey. Arkadanızdayım ve her türlü destek için yayınızdayım; gerekirse örgütleşelim!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beni bu şekilde itham etmiş olman üzdü.

MK sanırım üyeleri örgütlemeye çalışıyor lakin söz ağızdan bir kere çıkar.

Önce ben yazmadım kuzenim yazdı dedi yemedik.

Sonra kendi kendine 24 saat sınırı koydu 6 saatte şırrak diye vurduk.

Fake üyeliklerle itham etti 110-120 yaptık.

GSC gerekeni yapmıştır, bu dakikadan sonra hala bahane sunanlar kendisi de söylediği gibi Galatasaraylı olamaz maks fenerli olabilir.

Üst Alt