Turan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turan

Sen Troçki'yi anlamamışsın hiç liboş ne yav :D
Bakınız: IV.Enternasyonel...

Sosyal Demokrasi ve Sosyal Liberalizm yani birleşik avrupa ideali yani liboşçuluk Troçki Sürgünüyle başlar ve IV.Enternasyonelle şekillenir...Bad Godesberg Toplantılarıyla da kurumsallaşır...Okuyalım bilgilenelim...Ama cevabımı aldım liboş değilmişsin zira troçkizm ile kıta avrupası sosyal demokrasisi arasındaki bağı bilmiyorsun sende zaten açıkçası bir revizyonist tipi var üstat hürmetler...

Bir çürük ip...

Kültürel, ekonomik vs işbirliğine daha doğrusu yakınlaşmaya evet; yönetme, hükmetme arzusuyla politikalar gütmeye hayır.

Bir çürük ip...

Kültürel, ekonomik vs işbirliğine daha doğrusu yakınlaşmaya evet; yönetme, hükmetme arzusuyla politikalar gütmeye hayır.
Neden? NATO-AB tam da bu dediğiniz gibi ama kimse turancılık fikrine bu kadar sert yaklaşmıyır ilginç bir şekilde ülkedeki solcular, osmanlıcılar hatta maalesef ülkücüler bile zaman zaman turancılığa karşı...

Turancılık bir çeşit irredentizmdir ve dünyanın her yerinde tüm büyük milletlerde var olan bir mevhumdur...

Neden? NATO-AB tam da bu dediğiniz gibi ama kimse turancılık fikrine bu kadar sert yaklaşmıyır ilginç bir şekilde ülkedeki solcular, osmanlıcılar hatta maalesef ülkücüler bile zaman zaman turancılığa karşı...

Turancılık bir çeşit irredentizmdir ve dünyanın her yerinde tüm büyük milletlerde var olan bir mevhumdur...

Ben yaklaşıyorum. Oldukça sertim bu konuda. Bu memleket saçmasapan hülyalar yüzünden onbinlerce insanını yitireli asır geçmedi daha.

Büyük millet ? NATO, AB ?

Büyük millet, her bireyinin canı hem kendi devleti nezdinde hem de uluslararası arenada değerli millettir.

Bu arada Türki cumhuriyetler Rusya-Türkiye savaşı çıksa kimi destekler dersiniz ?

Ben yaklaşıyorum. Oldukça sertim bu konuda. Bu memleket saçmasapan hülyalar yüzünden onbinlerce insanını yitireli asır geçmedi daha.

Büyük millet ? NATO, AB ?

Büyük millet, her bireyinin canı hem kendi devleti nezdinde hem de uluslararası arenada değerli millettir.

Bu arada Türki cumhuriyetler Rusya-Türkiye savaşı çıksa kimi destekler dersiniz ?
Şu an rusları desteklerler zira daha hala politbüro üyesi devlet yöneticileri var nzarbayev-kerimovlar filan...

Üst Alt