Turan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turan

İşte aşağıda ne büyük bir adam var...Herkes ergenekon lafından utanırken büyük Turancı Reha Oğuz Türkkan bakın ne güzel konuşmuştu...Tabutluk'tan Gurbet'e nin müellifi tabutluk işkencelerinin kahramını büyük inönü karşıtı...Kendisiyle tanışma elini öpme fırsatım olmuştu...Mekanı Cennet Olsun...Biz herdaim fetöcülere karşıydık çünkü biz nasyonalist onlar enternasyonalistti...

Aklıma turancılıktan nefret eden ismet inönü hakkında söylediği geldi ki ismet inönünün rahmetli oğuz türkkana takması, işkence etmesi, hapse atması, dergilerini kapatması, evine el koydurtması, sürgüne göndermesi de bununla alakalı...Rahmetliden gelsin teke tekte canlı izlemiştim;

ismet inönüye eğitimi abde ye bıraktı diyenler neden 6. filo eylemelerinde abd ve destekçilerinin yanında oldu sadece bir soru itham değil.
Kimi kastettin bilemedim ama biz turancılar tüm dış mihraklara karşıyız işte büyük bir turancı ve turancılık davası sanıklarından serdengeçtinin; Osman Zeki Yüksel Serdengeçtinin konuyla alakalı şiiri hemen sıcağı sıcağına yazmış; "Bu Kervan Böyle Gitmez" diye...

İster beni hoş görün, ister vurun öldürün,
İster bir cani gibi zindanda süründürün,
Yeter artık illallah! Şu yangını söndürün,

Amerikan doları bu yangına kâr etmez.
Ey meclis-i mebusan bu kervan böyle gitmez!

'l love you America' yazılı durur duvarda,
Donanmalar taşıdı yığın yığın hovarda,
Kızlarımız dansetti, salep içtiler barda,

Kimse görmez bunları, haya etmez, ar etmez.
Ey meclis-i mebusan bu kervan böyle gitmez

Bankalar mâbed oldu, daktilo sesi dua,
Adet oldu hırsızlık, dalkavukluk ve riya,
Yapmayanlar düz yolda kalıverirler yaya,

Vallahi bilmem amma bu millet iflah etmez,
Ey meclis-i mebusan bu kervan böyle gitmez! ..

Her yerde yükselirken âvaze-i sefalet.
Yurdu cennet gösterir radyo denen kör alet,
İlâhi bu ne halet, Ya Rab bu ne dalâlet?

Zorbalık, cebr-ü şiddet kimseye gık dedirtmez
Ey meclis-i mebusan bu kervan böyle gitmez! ,

Haykırırım hakkı her sözüm ağır olsa da,
Şaklasa kamçı, sırtım onmaz yağır olsa da,
Duyulmaz mı bu feryat insan sağır olsa da,

Bu derde çâre lâzım, nutuklarla iş bitmez,
Ey meclis-i mebusan bu kervan böyle gitmez!

Konuyla ve 6.filoyla alakalı kısımları bold yaptım üstat...Bizde kırık olmaz!!! Biz Turancıyız moskof da bir coni de...Ölene kadar!!!

Üst Alt