uA'dan Adnan Öztürk'e Tehdit! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

uA'dan Adnan Öztürk'e Tehdit!

Cevap: uA'dan Adnan Öztürk'e Tehdit!

---

Senin söylediklerine bir ilavede benden olsun ;

Ve Aziz Yıldırım dışarıda iken...

Budamı sadece tesadüf...

Yalnız dikkatimi çeken bir konu var yine de neden Ultraslan bu açıklamayı stat konusunun belli olacağı bu kader haftasında yaptı...

Umarım Adnan Öztürk'e inceden mesaj vermek gibi bir gafletin içinde değildir Ultraslan yoksa bunun bedelini çok ağır ödeyebilirler, bu stat konusu milyonlarca Galatasaraylı için inanılmaz hayati öneme sahip bir konu çünkü umarım Ultraslan bunun farkındadır.

sizde adnan öztürkün adını anmayın lise tayfası adam sizden daha çok düşünüyor galatasarayı şike ve stad olayları karşısında net tavrı yeterli

Yahu adamlar resmen "ver misketlerimi, oynamıyorum" tadında açıklama yapmış. Verin misketlerini, gitsinler. Tabi tv'de sürekli ua "Galatasaray'ı komple temsil eden adamlar" gibi gösteriliyor. İşin içinde olmayan saf Galatasaraylılar da bunları adam zannedip, açıklamalarını dikkate alıyorlar.

Sallayın gitsin; aslında adamları muhattap alıp, gaza getirmeye gerek yok. Sonuçta yaş ortalaması belli olan bir taraftar oluşumundan bahsediyoruz

Tehdit mehdit yok, haklılardır haksızlardır bu kaygılarında onu da bilemem, fakat hoşnutsuz oldukları bir durumu güzel cümlelerle ifade etmişler. Adnan Öztürk de burada yazanlara çıkıp cevap verir, ortamın gerilmesine gerek yok.

Gscimbomda genel olarak bir uA karşıtlığı gözlemliyorum, şahsen uA'yla hiç bir alakam olmamasına rağmen bu karşıtlık forum üzerinde yanlış bir intiba uyandırıyor. Durduk yere uyumsuzluk yaratıyormuş gibi. Bu konu açılırken seçilen başlık da bunun en somut göstergesi. Ortada tehdit içeren birtek cümle yokken böyle bir başlık kullanmak ultraSaçma.

Hepimiz aynı gemideyiz ve uA da çok güzel işler yapıyor Galatasaray için. Kötü şeyler yaptığında da yeriyoruz zaten. Adnan Öztürk cevap verinceye kadar tarafsız bakmamız lazım bence.

Tehdit mehdit yok, haklılardır haksızlardır bu kaygılarında onu da bilemem, fakat hoşnutsuz oldukları bir durumu güzel cümlelerle ifade etmişler. Adnan Öztürk de burada yazanlara çıkıp cevap verir, ortamın gerilmesine gerek yok.

Gscimbomda genel olarak bir uA karşıtlığı gözlemliyorum, şahsen uA'yla hiç bir alakam olmamasına rağmen bu karşıtlık forum üzerinde yanlış bir intiba uyandırıyor. Durduk yere uyumsuzluk yaratıyormuş gibi. Bu konu açılırken seçilen başlık da bunun en somut göstergesi. Ortada tehdit içeren birtek cümle yokken böyle bir başlık kullanmak ultraSaçma.

Hepimiz aynı gemideyiz ve uA da çok güzel işler yapıyor Galatasaray için. Kötü şeyler yaptığında da yeriyoruz zaten. Adnan Öztürk cevap verinceye kadar tarafsız bakmamız lazım bence.

Uzun bir zamandır bilgimiz dahilinde olan bu durum karşısında Galatasaray’ın menfaatlerini gözeterek bugüne dek suskunluğumuzu korumuş olsak da gelinen noktada Sayın Öztürk’ün medya önünde başka, panellerde ve localarda başka mesajlar vermesi Galatasaray taraftarını durumdan haberdar etme zorunluluğunu doğurmuştur.

Ne demek istemişler? Asena olabilir mi?

Hocam kusura bakma ama okuduğunu anlamamışsın.... Bir sürü laf sokmalar, küçük görmeler... Keşke istifa etsin diye bir kaç cümlelik açıklama yapsalarmış...

Uzun bir zamandır bilgimiz dahilinde olan bu durum karşısında Galatasaray’ın menfaatlerini gözeterek bugüne dek suskunluğumuzu korumuş olsak da gelinen noktada Sayın Öztürk’ün medya önünde başka, panellerde ve localarda başka mesajlar vermesi Galatasaray taraftarını durumdan haberdar etme zorunluluğunu doğurmuştur.

Ne demek istemişler? Asena olabilir mi?

Hocam kusura bakma ama okuduğunu anlamamışsın.... Bir sürü laf sokmalar, küçük görmeler... Keşke istifa etsin diye bir kaç cümlelik açıklama yapsalarmış...

Bunu tehdit olarak mı algılıyorsun? Bence Asena daha mantıklı. Medya önünde başka, panellerde ve localarda başka konuşmasından rahatsız olduklarını belirtmek sana göre tehditse bana göre banko Asena.

bu nasil baslik boyle kim kimi tehdit ediyor ne yapacak Ua evdenmi aldiracak ozturku ?

Bunlar kendilerini Galatasaray, Galatasaray taraftarını da Ultraslan' dan ibaret sanıyorlar.

Yahu işin içine girmek hoş güzel de çokta abartmamak lazım.Kimse haddini aşmamalı.Tam birlik olma zamanı gelmişken kazan kaldırır gibi saçma sapan olaylar çıkarıyorlar iş mi şimdi bu.Organizasyonları istediği kadar güzel olsun yaptıkları şeyler onların seslerini haddinden fazla çıkarmalarını gerektirmez.Yöneticilerinde taraftarında bir tarafı kalkmasın bir senede.Daha ortada fol yok yumurta yok.

Bunu tehdit olarak mı algılıyorsun? Bence Asena daha mantıklı. Medya önünde başka, panellerde ve localarda başka konuşmasından rahatsız olduklarını belirtmek sana göre tehditse bana göre banko Asena.

Ben tehtid ediyorlar diye bir cümle kullandım mı? Yazının içeriğinde geçen "forumdakilerin ua karşıtlığı" laflarına istinaden.

ua kendini çok fazla ön plana koymaya çalışmaya başladı sonu çarşıya benzeyecek...ua kadar sadece kendi adı yazılı büyük pankartlar asan başka bir taraftar grubu yok...bilmiyorum sadece başındaki adamdan mıdır ama bana çok antipatik gelmeye başladılar.önceden çok savunur takdir ederdim ama kendi reklamlarından başka bişi göremez olduk... kendilerine şizofrenik bir dünya kurmuşlar öyle yaşıyolar. bülent tulun olayında haklılar demiştim ama yönetim bunları şeyine sallamamakta çok haklıymış... sen kimsin de fatih terimin omuzuna elini atabiliyosun? ve çıkıp ertesi gün heyecandan titriyodu elimin altında diyebiliyosun?

Galatasaray Sözlükten alıntıladığım bir entry... Durumu çok güzel izah etmiş.

ENTRY TARİHİ 09.07.2012' Alıntı:
ENTRY TARİHİ 27.01.2012' Alıntı:
lağvedilmesi gereken kokuşmuş oluşum.

bana herşeyin iyi gittiği son günlerde ne kadar güzel şarkılar söylediklerini kimse anlatmasın.

gözümde sami yen'de mağbedimizde galatasaray takımını ve kaptanını ıslıklayabilen, ahlak yoksunu şekilde galatasaray kaptanının sevgilisini işe karıştıran bir grup anlayış fukarası sığırdan oluşmaktadır. kimse bana amalarla gelmesin. galatasaray takımı kendi stadında ıslıklanamaz yuhalanamaz. böyle bir ses duyulamaz.

bu taraftar grubu öyle kemiksizdir ki, tayyip erdoğan'ı ıslıklayan galatasaray taraftarı aksine camiamıza demedik laf bırakmayan toki başkanı ve başbakanı alkışlamıştır. ama o kadar da kendisiyle çelişik ve utanmazdır ki galatasaray taraftarını sattığı için adnan polat'ı eleştirebilmektedirler.

adları rant ve taraftarlık adı altında çıkar sağlamaktan hiç eksik olmaz. ama olsun günahlarının en ufağı budur.

kendini galatasaray taraftarı yerine koymaktadırlar. neymiş karda kışta çamurda deplasmana gidiyomuş. bre haddini bilmez. kaç senelik oluşumsun? senden önce efsaneydi galatasaray taraftarı. karda kışta takımını yanlız bırakmayandı. ne sanıyosun kendini utanmaz?

alpaslan dikmen'i mezarında ters döndürmüşlerdir velhasıl yaptıklarıyla yapmadıklarıyla.

artık yönetimin haklarında "ultraslan diye bir oluşumu tanımıyoruz" içeriğinde bir açıklama yapması elzemdir.

son açıklamalarının şu kısmı da gerçekten komik olmuş, ne yaptılarsa tam tersini yazmışlar.

"ve galatasaraylılık duruşuna hiçbir şekilde halel getirmeden, galatasaray’ın armasını ve değerlerini var gücüyle koruyan, sokaktaki çocuktan kulüp başkanına kadar tüm galatasaraylıları sahiplenmeyi şiar edinmiş ultraslan’ı ıslah etme ihtiyacının nereden geldiğini, tüm galatasaray taraftarları ve kamuoyu ile paylaşmasını bekliyoruz."

hemen ben paylaşayım... galatasaray armasını ve değerlerini galatasaray takımını ve kaptanını sami yen'de ıslıklayarak, galatasaray ahlakını da galatasaray kaptanının kız arkadaşına laf atarak çiğnemişler, galatasaray'a bin bir türlü küfrü eden şimdiki spor bakanının, merhum galatasaray başkanına tüm taraftar önünde zavallı diyebilen toki başkanının ve malesef galatasaray taraftarına it köpek muamelesi yapan tayyip erdoğan'ın yalanmadık yerini bırakmadıklarında kendilerinin ıslah değil lağvedilme ihtiyacı çoktan doğmuştu. stadda demokratik tepki hakkını kullanan galatasaray taraftarına muamelelerini de hiç bir zaman unutmayacağız. sahiplenmekmiş, önce kendi pis ağızlarına sahip olsunlar....

ekşi sözlükte yazmış bir arkadaş galatasaray taraftarı başlığı altına kendileri hakkında ....

"fenerli'ler, beşiktaşlı'lar bile bu taraftarı alkışlarken, ultraslan başbakan'ı ve toki başkanı'nı alkışlamıştır.

nitekim şaka gibi taraftar grubuna sahip büyük taraftar topluluğudur."

kendilerine şu an ağza alınmayacak en galiz küfürleri ediyorum. ama yine de her ne kadar kendileri haberdar olacak ahlaka sahip olmadıklarını çoktan göstermiş olsalar da türk toplumunun kutsal saydığı "anne, aile, eş, sevgili" gibi kavramları bu küfürlerden ayrık tutuyorum. biran önce o çok kıymetli kareografilerini de alıp fenerbahçe tribününe s....rolup gitmeleri ve taraftarı olmaya layık oldukları klübü desteklemeleri dileğiyle.

.

Adnan Ozturk'e olan saygim daha da artti yaziyi okuduktan sonra.

Bu uA işin b.konu çıkardı iyece.Mümkünse koreografi başka hiçbir işe karışmasınlar..

Yönetimi bu kadar eleştirmek tamamen menfaatciliktir. Tamam transfer istediğimiz hızda gitmiyor diye serzenişde bulunuluyor fakat kalkipda haddini bilmeden, bu kadar ileri gitmek bir saçmalıktır. Kimse Galatasaray'dan büyük değil. Adam gibi takımı destekleyeceklerse desteklesinler, yoksa ... gitsinler. Galatasaray sahipsiz kalmaz.

Mantık şu zaten:

Galatasaray Taraftarı: Her şey GALATASARAY için !

UA Oluşumu: Her şey BERE,ATKI,bedava BİLET için!

Üst Alt