uA'dan Adnan Öztürk'e Tehdit! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

uA'dan Adnan Öztürk'e Tehdit!

Cevap: uA'dan Adnan Öztürk'e Tehdit!

Beleş bilet mi dağıtmadı da veryansın ediyor bunlar.

Öztürk'e destek çıkmak yerine köstek çıkıyorlar.

Tepki verilecek o kadar konu var ki nerde .ktan konu var dalıyorlar.

Sayın Adnan Öztürk’ün verdiği beyanatların talihsiz birer açıklamadan ibaret olduğunu umuyor, gelişmeleri kötü niyetle değil ancak ‘’dikkatle’’ takip ettiğimizin bilinmesini istiyoruz.

bu nedir abi? dikkatle'yi tırnak içine almışlar bir de. kimsin ki sen, istersen ömrün boyunca takip et.

tehdit mi, eleştiri mi bilmem ama bir taraftar grubu "niye bizim adımızı söylemiyorsun" gibi 0-5 yaş zeka grubuna hitap eden bir sebeple, bu aralar her yönden müthiş baskılar yiyen bir yöneticiye, 100 satır yazıyorsa, bunda gram iyi niyet aramam.

demek ki birileri emretti, birileri yazdı. başka mantıklı açıklaması yok çünkü.

ua kulup icin zaman/emek harcıyomu ? her mac kendine ayrılan tribunu dolduruyomu ? hic bi yoneticinin gıkı cıkmazken taksimin ortasında bas bas tv'de bagırıyolar mı ?

ua'yı adamdan saymamak agzına almaktan geri durmak saygısızlık digil, ua bunu kendisine hakaret olarak algılayınca saygısızlık. perde arkasında neler olursa olsun, sonuc olarak ua zamanlık bireylerden olusmuyor.

Adnan Ozturk'u cok severim, tek sevdigim yonetici belki kulupte fakan burada ua'ya soyledikleriniz acaip otesi sacma kusura bakmayın. ua'yı olusturanlar hayvan digil hayvan yerine koymaya kalkarsan bu tarz bir cevap gelmesinde sasılacak ne var ?

hani yonetim ua'ya maddi destek falan saglamıs olur da yolsuzluk olayları falan olur belirli bir sebepten sitem mitem hakkı dogar, oyle birsey de yok, varsa da benim haberim yok.

acaip acaip isler.

Gereksiz bir zamanda gereksiz bir açıklama. Madem o kadar dokundu Adnan Öztürk' ün açıklamaları vs. zamanında yapsaydın bu açıklamayı. UA nın yaptığı güzel şeyler de var ancak Galatasaray' ın tek taraftarının kendilerinin olduğunu düşünmeleri biraz saçma. Bugün UA varsa yarın başka bir isimde başka bir taraftar grubu türer. Mesela GSC üyeleri de bir taraftar topluluğu olabilir. Bu daha da geliştirilip üniversitelerde yaygınlaştırılabilir. Şimdiye kadar kimse UA ya sert bir çıkışta bulunmuyorsa bunun sebebi taraftarı bölüpte kutuplaşmalara yol açmamak içindir. Bence fazla abartmasınlar kendilerini. Ne veriyorsanız iki katını Galatasaray size veriyor zaten. O yüzden susun artık.

uA liderleri kendilerini ne saniyor merak ediyorum. Polatcilari yok ya, sallama modundalar. Yonetime Arena konusunda buyuk bir baski varken bunlar twitterde 1 milyon takipci icin reklam yapiyordu. Hala ciddi bir baski var ama sosyal medya'yi kullanan uA yok, ha pardon kullaniyorlar kendi cikarlari icin. Bu uA liderleri degismedigi surece bunlardan bir cacik olmaz. Ulan siz kim Adnan Ozturk'e sallamak kim? Adnan Ozturk'e helal olsun, ben olsam bende bunlarin adini agzima almazdim.

Unutulmasın ki kimse ne şanlı Galatasaray’ımızdan, ne de onun yüce taraftarından büyük değildir

Yanlış ifade olmuş, hiç kimse Galatasaray'dan büyük değildir olacaktı bu kısım!

Talihsiz bir açıklama yayınlamışlar.

dikkatle izliceklermis:)

nasil tehdit etceklerdi kizinin gittigi okulun resminimi yollicaklardi

yazik

kendine taraftar grubu diye bi mesgale bulmus culsuzlara bak

Dikkatle izlemenin nesi tehdit arkadaşım? Birdaha aynı durumun yaşanmadığından emin olmak için takipçisi olacaklar eee?? Yaşanırsa asarız keseriz demiyorlar. Bundan bi sonraki aşama kızının gittiği okulun resmini yollamak mı sence? Komik :D

Biri kuyuya atıyo taşı 30 kişi bi durup düşünmeden arkasından gidiyo resmen olacak şey değil şu topicde yazılanlar.

ayni durum ne arkadas herkes bunlarin elinimi opmek zorunda mi bende sevmiyorum uayi

sevmek zorundami herkes bu kapsonlu polarcilari

sevmiyoru diye herseyi kotumu bu adamlarin? hayir

bizce kotu yanlari iyi yanlarindan fazlaki sevmiyoruz

bu burnu buyukluk nereden geliyor

bu adamlar yokken 5 kisiye oynamiyordu GS. gene full cekerdi maclar

uyutmyin kendinizi

Sevmekle sevmemekle ne alakası var şimdi bunun? Bir olayla bir durumla ilgili hüküm verirken kimin haklı kimin haksız olduğunu düşünmektense kimi sevip kimi sevmediğine göre mi karar verirsin?

Genel olarak kimse kimseyi sevmek zorunda değil şahsen benim de uA yla gram alakam yok, fakat olayları değerlendirirken anlayıp süzmeye çalışıyorum ne olup bittiğini.

Bu mantıkla burada uA aleyhine yazılanları görünce resmen gülüyorum kendi kendini komik duruma düşürenler var uA nefreti yüzünden.

Seversiniz sevmezsiniz onun için bi topic açıldığında konuşulur fakat sevmiyorsunuz diye de yok tehditmiş carmış curtmuş diye çamur atmayın herkesin okuma yazması var sonuçta. Objektif düşünenler gülüyor bunlara.

adnan ozturk baskan olup kokunu kurutsun bunlarinda rahat edelim

adama ua sorulmus oda cevap vermemis bunlar atarlaniyor

kimsiniz lan siz

illa ua super bravo mu diyecekti

adamin uaya laf etme hakki oldugu halde sorulara cevap vermemis medeni bi sekilde

bunlarda kalkmis bizi biliyoruz neden cevap vermedigini ama takipteyiz diyorlar:)

dedimya coluk cocuk iste

sevmiyor arkadasim adam sizi

sevmek zorundami daha neyi takip etcen

anlamadinmi?

ben size nasil uyuz oluosam oda uyuz oluo ama medeni bi sekilde sessiz kaliyor

benim bi konumum olmadigi icin daha kolay belirtiyorum durumu

ozturk konumu nedeniyle sessiz kalarak belirtiyor

heriflere bak her yonetici taraftar bravo ua diyip polar almak zorunda sanki:)

kim bunlara bu kadar yuz verdiki

Terim gelecek diye Luce'yi yollayan, başka biri gelecek diye Terim'i istifaya zorlayan, canları istediğinde I love you Hagi, canları sıkıldığında istifa Hagi diye bağıran ve bağırtılan sözde bağımsız gurup mu Adnan Öztürk'e posta koyma cürretini göstermiş? Hem de bu şike olaylarında taraftarın camiadaki tek kahramanı olmuş kişiliğine?

Ne o bilet veren yok galiba?

Kendi sonlarını hazırlıyolar.

Üst Alt