Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)

Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)

Bu tip şeylerde ben şunu anlamışımdır : Kendinin farkına varmak...

Bunu başarabildiğin vakit, unutabileceğin zamanın süresi de kısalıyor.

Senin o kızla birlikte olma şansın %0.

Tavsiye mi istiyorsun ? Düşünme bile kızı, düşünsende sallama. yaşamak için bir kıza ihtiyacın yok. Kendini farkına var, kendine beyin kontrol yap. Salak salak triplere giren bi kızla iliski falan kurulmaz zaten, velet isleri onlar, backstreetmisin olm. İlerde aklı basında bi kızla tanısabilirsin, tanısmazsanda problem değil.

Cok haklısın renktas.Aklımdan gecen hep bunlarda ah o salak kalbim olmasa.Olmasa cok sey farklı olurdu.

ilk golu kim atar basliklarinda bile daha tutarli mesajlar oluyor

ne diyonuz olm

herkes farkli bisey salliyo :eek:

Çivi çiviyi söker diyorum ben arkadaş.. Demek istediğim, karşına senin değer verebileceğin bi kız çıktığında acın hafifleyecek ama öyle bi kız bulana kadar bu acıyı çekersin sen arkadaş tecrübeyle sabittir..

Benzer durumları hatta çok benzerlerini yaşamış biri olarak söylüyorum, sizin en büyük handikapınız aradaki yaş farkı olmuş. Facebook konusunda da oldukça haklısın, çünkü o kadar gerizekalı bir sosyal ağ sistemi var ve insanlar da bunu o kadar önemsiyor ki saçma sapan şeyler problem olabiliyor.

Şu an tahminen 17 yaşında, 3 senedir içine attıklarını yeni yeni "ben neden bunu daha önce yapmamışım, neden yapmıyorum" diye açığa çıkarıyor ve sen de bunları yapmasını istemiyosun. Kozları da eline vermişsin çaresizce, şimdi istediği anda seni süründürebileceğini zannediyor.

Bence kuzeninle o kızı sürekli takip ettir, eninde sonunda özleyip geri dönecektir. Bu sefer kozlar senin elinde olacak.

Renktas düsüncelerin icin cok tesekkur ederim.Evet haklı olabilirsin.Yas farkı handikap oldu gercekten.Ve bu sacma sapan sosyal ag konusundada beni anlayan nadir insanlardansın.İnsallah donecek.İnsallah.

Senin o kızla birlikte olma şansın %0.

Tavsiye mi istiyorsun ? Düşünme bile kızı, düşünsende sallama. yaşamak için bir kıza ihtiyacın yok. Kendini farkına var, kendine beyin kontrol yap. Salak salak triplere giren bi kızla iliski falan kurulmaz zaten, velet isleri onlar, backstreetmisin olm. İlerde aklı basında bi kızla tanısabilirsin, tanısmazsanda problem değil.

Len duygusuz ergen öyle oluyo mu sanıyosun kolaydı:eek:

kardes buna bir bak ve düsün:

imgres

Gol atmaya bakalım gençler ego tatminini bırakalım.

Düşündüğüm bu.Başka bir sebebi olamayacağını düşünüyorum renktaş..Gerçekleri yazmışsa bir arkadaşım nasıl beğenmeyeyim?

Haklısın gerçi ama ne diyecem hemen hemen aynı olay yakın zamanda benim başıma geldi , seni çok iyi anlıyorum . Farklı şehirlerde yaşamamıza rağmen ilk defa bir kız arkadaşımı ailemle tanıştırdığım ,herkese nişanlıyız diye bahsettiğimiz , şehir dışından geldiği için her gelişinde 3 5 gün biz de kalırdı ,odamdaki pc'nin yanında koskocaman fotoğrafını astığım , yüzüğünü taşıdığım 1 yıldan fazla süre göremesem bile en ufak bir soğukluk olmasına izin vermediğimiz vs vs böyle bir ilişki olan 2,5 senelik sevgilimle on gün önce ayrıldık eee ne oldu ilk defa mı bir kızdan ayrıldım hayır tabikide. İlk 2 3 gün zor geçti yani sürekli hatıralar olsun işte size özel anlar olsun kelimeler olsun ya da bu tür şeyler insanın canını çok acıtıyor .Bir sabah kalktım ya ben ne için kim için üzülüyorum dedim hani filmlerde olur ya biri gelir sen ne yapıyorsun ya şu haline bak bi kendine gel der işte öyle ani bir şokla çok şükür atlattım .Düşünme diyemem elinde değil ilk başlarda çok tırmalayacak ama başka işlerle meşgul olmanı öneririm , diziye başla spora başla , çık gez arkadaş ortamında takıl ne bileyim yap birşeyler ama oturup düşünme kendine yazık edersin . Ben mesela ayrıldıktan 2 gün sonra Leyla ile mecnuna başlamıştım günde 3 4 bölüm izlerdim iyi gelmişti (izlediğim diziye bak sen düşün nasıl bir psikolojide olduğumu). Dünya tek kızın etrafında dönmüyor , yaşın daha 21 . Sen istemesen bile karşına onlarca kız çıkacak koy verme genç sen burda kendini yiyip bitirirken kim bilir o ne yapıyor . Başta sevmiş olabilir ama artık sevmiyorlar sevseydi gitmezdi.

Haklısın gerçi ama ne diyecem hemen hemen aynı olay yakın zamanda benim başıma geldi , seni çok iyi anlıyorum . Farklı şehirlerde yaşamamıza rağmen ilk defa bir kız arkadaşımı ailemle tanıştırdığım ,herkese nişanlıyız diye bahsettiğimiz , şehir dışından geldiği için her gelişinde 3 5 gün biz de kalırdı ,odamdaki pc'nin yanında koskocaman fotoğrafını astığım , yüzüğünü taşıdığım 1 yıldan fazla süre göremesem bile en ufak bir soğukluk olmasına izin vermediğimiz vs vs böyle bir ilişki olan 2,5 senelik sevgilimle on gün önce ayrıldık eee ne oldu ilk defa mı bir kızdan ayrıldım hayır tabikide. İlk 2 3 gün zor geçti yani sürekli hatıralar olsun işte size özel anlar olsun kelimeler olsun ya da bu tür şeyler insanın canını çok acıtıyor .Bir sabah kalktım ya ben ne için kim için üzülüyorum dedim hani filmlerde olur ya biri gelir sen ne yapıyorsun ya şu haline bak bi kendine gel der işte öyle ani bir şokla çok şükür atlattım .Düşünme diyemem elinde değil ilk başlarda çok tırmalayacak ama başka işlerle meşgul olmanı öneririm , diziye başla spora başla , çık gez arkadaş ortamında takıl ne bileyim yap birşeyler ama oturup düşünme kendine yazık edersin . Ben mesela ayrıldıktan 2 gün sonra Leyla ile mecnuna başlamıştım günde 3 4 bölüm izlerdim iyi gelmişti (izlediğim diziye bak sen düşün nasıl bir psikolojide olduğumu). Dünya tek kızın etrafında dönmüyor , yaşın daha 21 . Sen istemesen bile karşına onlarca kız çıkacak koy verme genç sen burda kendini yiyip bitirirken kim bilir o ne yapıyor . Başta sevmiş olabilir ama artık sevmiyorlar sevseydi gitmezdi.

Çok haklısın renktas..Ama diziler bile İstanbul'u ve haliyle onu hatırlatıyor yahu.Hic dusunmezdim bitse bile boyle bitecegini.Yeni bir ders yılına basladım ve basladıgım an moralim altüst oldu.Baskası varsada umuyorum birgun anlar degerimi.Inan bana cok sey verdim ona ben.

Zamanı bir geçirebilsem keske renktas.Çok ama cok tesekkurler.

Zamani gecirmek kadar kolayi yok, isin sirri "kurgu" da.

-TV de kurgu? Film olarak Children of Men'i indir, diziyse Game of Thrones. Icinde ask mesk olmayan alternatif dunyada gecen hersey olur.

-Mesela sevdigin sporda kurgu mudur?

O zaman 109.235.53.189 sec begen seyret.

muzik falan zevkin neyse artik. Ama ana konusu kurgu olacak. =)

Çok haklısın renktas..Ama diziler bile İstanbul'u ve haliyle onu hatırlatıyor yahu.Hic dusunmezdim bitse bile boyle bitecegini.Yeni bir ders yılına basladım ve basladıgım an moralim altüst oldu.Baskası varsada umuyorum birgun anlar degerimi.Inan bana cok sey verdim ona ben.

Eminim gitmemesi için herşeyi yapmışsındır ama olmuyorsa zorlamayacaksın . Unutamam deme 3 4 güne hiç birşeyin kalmıyor yeterki azıcık kendine inan.

Üst Alt