Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)

Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)

Zamani gecirmek kadar kolayi yok, isin sirri "kurgu" da.

-TV de kurgu? Film olarak Children of Men'i indir, diziyse Game of Thrones. Icinde ask mesk olmayan alternatif dunyada gecen hersey olur.

-Mesela sevdigin sporda kurgu mudur?

O zaman 109.235.53.189 sec begen seyret.

muzik falan zevkin neyse artik. Ama ana konusu kurgu olacak. =)

Game of Thrones izlerim.Renktas cok tesekkurler gercekten.Cok.İyi ki bu forum var iyi ki siz varsınız.

:D:D:D:D

adamcagiz o kadar hisli paylasimlar yapti sonunda game of thrones onerisini alip gitti

hrallarin yeri GSC

Eminim gitmemesi için herşeyi yapmışsındır ama olmuyorsa zorlamayacaksın . Unutamam deme 3 4 güne hiç birşeyin kalmıyor yeterki azıcık kendine inan.

Renktas 6 günde rahat 4 kilo aldım alkol yüzünden.Bir anda sistim yahu.İnancım üc senelik iliskimde yasadıklarım yuzumden bitti.Dusunsene nasıl bir psikoloji.Biliyorsun sende.Cok kotu cok.

Şarkılar vs. şeylerin onu hatırlatması normal. 6senedir tanışıyor 3 senedir de sevgilinmiş.

Bitirmiş işte kız, bence neden falan arama. Boş vermeye bak.

Sevgisi, heyecanı bitmemiş olsa ne olursa olsun ayrılmazdı. Sevgi bitmiş demek ki.

adamcagiz o kadar hisli paylasimlar yapti sonunda game of thrones onerisini alip gitti

hrallarin yeri GSC

Biryere gittigim yok.Buradayim.Ha sunuda bil evet bu forumun en renkli kisiligisin ama biraz laflarina dikkat et.Yardim etmeye calisiyorlar ve uyum saglamaya calisiyorum.Herzaman Hayri Cund'cu oldum ama ayiptir.Sen bunlari yasa veye yasama hakkin yoktur boyle dalga gecmeye.Asla.

Biryere gittigim yok.Buradayim.Ha sunuda bil evet bu forumun en renkli kisiligisin ama biraz laflarina dikkat et.Yardim etmeye calisiyorlar ve uyum saglamaya calisiyorum.Herzaman Hayri Cund'cu oldum ama ayiptir.Sen bunlari yasa veye yasama hakkin yoktur boyle dalga gecmeye.Asla.

tekila ic bence

en iyi

hrallarin yeri GSC

Biryere gittigim yok.Buradayim.Ha sunuda bil evet bu forumun en renkli kisiligisin ama biraz laflarina dikkat et.Yardim etmeye calisiyorlar ve uyum saglamaya calisiyorum.Herzaman Hayri Cund'cu oldum ama ayiptir.Sen bunlari yasa veya yasama hakkin yoktur boyle dalga gecmeye.Asla.

Biryere gittigim yok.Buradayim.Ha sunuda bil evet bu forumun en renkli kisiligisin ama biraz laflarina dikkat et.Yardim etmeye calisiyorlar ve uyum saglamaya calisiyorum.Herzaman Hayri Cund'cu oldum ama ayiptir.Sen bunlari yasa veya yasama hakkin yoktur boyle dalga gecmeye.Asla.

Rica ederim.Biliyorum sivri dilli bir kisiligin var ama insanlarda ben kendimi dahil etmesemde hergun birseyler yasiyor.Ben sadece yanımda olmanızı istedim cok degil.Ki senin gibi bu forumda cogu kusu def etmis bir adamın en azından yanımda olmasını beklerdim renktas.Yaşmış diziymiş bunlar degil olay.biliyorum daha derinini gordugunu.Birazda gostermeyi dene bazı zamanlarda.

"Asla asla deme."

Hayri Cundcular dernegi

Rica ederim.Biliyorum sivri dilli bir kisiligin var ama insanlarda ben kendimi dahil etmesemde hergun birseyler yasiyor.Ben sadece yanımda olmanızı istedim cok degil.Ki senin gibi bu forumda cogu kusu def etmis bir adamın en azından yanımda olmasını beklerdim renktas.Yaşmış diziymiş bunlar degil olay.biliyorum daha derinini gordugunu.Birazda gostermeyi dene bazı zamanlarda.

sevgili renkdas dedim zaten degerli kardesim uzgun burada iki espri saka, ne bilem eglence yaparsak arkadasimizin yararina olur nesesi yerine gelir :yenieek:

yanlis mi dusunmusum?

"Carpe diem"

Fordçular derneği

Becereme zaten, herkes yanlis sen ne hissediyorsan dogru. En buyuk yanlis baskalarinin dediklerine gore davranmak olur.

Bu da Hayri icin :D

1310121691_game_of_thrones_tyrion_lannister_slaps_prince_joffrey.gif

Üst Alt