UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 2. Maç | Galatasaray 2-0 Tobol | 23 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 2. Maç | Galatasaray 2-0 Tobol | 23 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 2. Maç | Galatasaray 2 - 0 Tobol | 23 Temmuz

Bazıları yanlış maç izledi sanırım ben radio'dan dinledim kimisi harikaydı diyor ama yorumcu ve bazı üye kesimi ışık yoktu diyor

Sabır renktaşlar sabır birazcık .

Yaser çıkıp kewell girince resmen şov saati başladı bizim için.

AS Kadro yani kewellı keitalı ardalı takım çok daha rahat alır bu tip maçları .yani gerektiği gibi.

iyi yoldayız.

1...Bu Takima elenmektense Liverpool dan üc defa 8 yemeyi tercih ederim....Yine böyle takimlara karsi olan zaafiyet anlami ne bilemiyorum..!!

2..En büyük derdim ise budur... Baris Özbek, Baris Özbek, Baris Özbek, Baris Özbek, Baris Özbek deyip deyip duruyorsunuz...!! Ben de size şu kadarini diyorum; su Xavi Ayhan var ya, Baris Özbek 'in sol ayagi olamaz...!!! Anlayan anladi... Ben olsam Ayhan 'i da gönderirdim madem genclestiriliyoruz... Cünkü alternatif cok o pozisyonda...

Linderoth, Mehmet Topal, Baris Özbek, Mustafa Sarp alin size Tam 4 Futbolcu....

3..Bizim Defans buysa, biz bu sene Galatasaray tarihinin en cok gol yiyecegi sezonu gecirecegiz gibi... Acikcasi ya bir Ttakviye yapilmalidir, yada Emre Asik orada oynayacak..!! Gökhan Zan ve Servet yanyana olmuyor.....

4..Serdar Eylik te büyük gelecek var insallah iyi degerlendirilir....

5..Arda söyle 5-10 mac bu pozisyonda oynasin, bu bölgenin degismezi olur, cünkü onda bu yetenegi gördüm, yapabilir... Tabiki kanatta daha verimli olabilir ama su pozisyonda 5-10 mac oynasin alisacak ve kanattaki kadar basarili olacaktir...

6. Ugur Ucar hemen 90 Dakika Mac cikaracak seviyeye gelmelidir, cok ihtiyac var, Sabri ile olmuyor...

acikcasi beni yavas yavas tedirgin ediyor bu durum... Takim ayakta durmakta zorlanmakta... Ayhan gibi futbolcunun oynadigi Laubali paslari da görünce baya etkilendim...

umrarım serdarda önemli bir sorun oluşmaz gelecegimiz için en önemli oyunculardan. bilmiyorum kimin gözü var bu oyuncularımızda.

Emre colak paf takimami yollandi ? ilk 18 de bile yoktu bugün...

Ve Tahincioğlu'na Deco transferi soruldu ama yalanlamadı.

Herşey olabilir dedi.Bakalım göreceğiz:).

Kardeş yazdıklarını okumaya başladım sonradan vazgeçtim.

Biraz noktalama işsreti falan kullanırsan emin ol yorumşarını zevkle okurum. İyi forumlar....

Aynı post bu uyarını dikkate alıcağım kardeşim,Teşekkürler.

serdar süper bir futbolcu bu çocuğun üzerinde ciddi anlamda durulması lazım. maça gelince doldurma toplar yerine pas organizasyonları ile oyunu olgunlaştırmaya çalışan bir sistem vardı, linderoth ve kewell girince bu organizasyonu daha iyi işlemeye başladı, fakat ayhan ve mustafa sarp bu pas trafiğini gerektiği kadar hızlı yapamıyor m.topalın takıma dönmesi bu sorunu çözecektir diye düşünüyorum. iyi yoldayız takıma gelicek olan oyuncularımızla gelecek vadeden bir yoldayız.

Oyunu genel olarak cok begendim. Sadece bazi oyuncular pozisyonlarina alisamadilar, o kadar. Bu sorun da zaman ve sabirla cozulecektir. Linderoth'u oynarken gormek cok garip geldi. Bir sene oldu galiba. Bu arada Justin'den yayin yapan arkadasi cok kotu yakaladilar. Ortayi kapatti adam, yan taraftan decoder numarasini cikarttilar, gitti yayin.

Arkadaslar Tabiki sabir gösterilecek...sonuna Kadar Rijkaard in arkasindayiz..

Fakat sorunumuz Rijkard ve sistemi degil...sorunumuz baazi oyuncularin bireysel becerileri..!! Bu Takimda yeterli Bireysel Beceriye sahip degiller..!! 4-5 Metreden Pas atamayan Futbolcular var takimda Gözlerime inanamiyorum baazen..!!! Bu Özellikle son 2 Sezondur görülüyor....Bu Pas hatalarini yapan Oyuncular basta Ayhan ve Mehmet Topal ayrica sabrinin Ortalari da düzelmedi gitti....

Rijkard a sonuna kadar sabir ama baazi oyuncular gercekten cok kötü...

Diyelim ki Kotu oynuyorlar.

Rijkaard"da gitsin?

Ya Sonra ne degisecek?

Sabirsiz Skora gore yorum yapan insanlar hicbir zaman degismicek.

Derwall Galatasarayi sampiyon yaparken"de Onlar vardi.

Fatih Terim Avrupa kupasini alirken"de Onlar vardi.

Simdi"de gene Onlar var.

Rijkaard basarili veya basarisiz olsun benim icin buraya gelip Galatasarayi calistirmasi bile gurur kaynagi olarak kalacaktir..

Bazıları yanlış maç izledi sanırım ben radio'dan dinledim kimisi harikaydı diyor ama yorumcu ve bazı üye kesimi ışık yoktu diyor

Işık kesinlikle var ama mükemmel bir oyunda yok ortada. Önceliklepas organizasyonları hemen oturmaz biraz zaman alacak ama neredeyse hiç şişirme top yoktu ve pas hatası oldukça azdı. Baros kötüydü, çok top ezdi. Arda süperdi, hem futbolu zevk verdi hem de efektif oynadı. Herşeyi yaptı diyebiliriz ortada. Duran toptan da yine asistini yaptı. Bir diğer göze batan faktör Serdar Eylik di. O da çok iyi oynadı. Teknik var, zeka var hız var. Bu çocuktan çok şey bekleyebiliriz. Geri kalan adamlar normaldi. İşte benim bakış açımdan maç böyleydi...

Edit: Linderoth da gerçekten iyi gözüktü. Eğer tam olarak iyileşmişse, ayhan-barış-topal-sarp tan daha iyi oynar eminim.

renkdaslar arda ortada oynayamaz muhabbetlerınden uzak duralım bugun gordukku artık mekvı dıye bırsey yok butun futbolcular bırbırlerının bosalttıgı yerlere gıdıyorlar..bu cok gusel bır haber..arda tmm bugun genel ıtıbaroyle oratada oynadı ama yerı geldı sola yerı geldı saga kadar girdi..kewell ve keıta geldıgındede bole olucak..benı en cok sevındıren bu oldu..bu uclu orta sahada her yerde oynayabılıyor..yerı geldıgınde forvetede gecıcekler rahat olun siz. bugun en iyi ARDA SERVET SERDAR dı

orkun 5

servet 7.5

gökhan 5.5

sabri 3

hakan 5

m.sarp 5.5

ayhan 5

serdar 7

arda 8

yaser 4

baros 6

kewell 5.5

tobi 5.5

nonda ?

emre çolak la ilgili ben rijkaardı haklı buluyorum, çünkü fizik gücü cok düşük burda bi darbe alır futbol hayatı cok kötü etkilenir rijkaard daha öncede yaptı yine yapacaktır;fizik gücü cok düşük olan messiyi sezon ortasında sonradan oyuna sokarak ısındırdı keza bojan kırkıcıde bunlar sadece 2 örnek.

bence rijkaard emre nin fiziksel durumunu düzeltip tekrar kadroya alacak.

orkun 5

servet 7.5

gökhan 5.5

sabri 3

hakan 5

m.sarp 5.5

ayhan 5

serdar 7

arda 8

yaser 4

baros 6

kewell 5.5

tobi 5.5

nonda ?

ben böle gözlemledim acaba sizin fikirleriniz nasıl ark lar :_?

Paslasmalar giderek olgunlasiyor..Bu arada golden bagimsiz M.Sarp i cok begendim..Cok calisti..Dikine pas alabilen olunca atabiliyor oldugunu da gorduk..Golde calisilmis olmasindan dolayi sevindirici..Yoksa ben Sabri`nin arkadan biri kacar dusuncesiyle oraya attigina inanmiyorum..:)

Herneyse Serdar cikana kadar cok iyiydi..Teknik ve suratin yaninda Futbol zekasida yuksek..Ilk yarida Ardaya 2 oyuncu dusurerek attigi pas guzeldi..Yaser idare etti diyelim..2-3 pozisyon cok bos kaldi ama ters kanattan diger kanada pas yollayamadik..Oyunun yonunu daha hizli degistirmemiz gerek..

Arda ortasahada da oynayabilecegini gosterdi..Ama ben yine de bu maci olcu olarak almayacagim..Sadece isigi gordum kendi adima..

Ayrica Kondusyonlar..Helal dedirtecek cinsten..1 aylik calisma ve yorulmadan 90 dakika kostular butun takim..Mac kondusyonumuzu aldiktan sonra daha hizli bir oyun izleyecegimiz kesin..Ancak yinede kotu sonuclara gebeyiz..Orta alani hizli gecebilen rakipler onunde ciddi sikintilarimiz olacaktir..Takim geriye donmekte zorlaniyor su an icin..

Baros bildigimiz Baros..Aynen devam..Ayhan da cok calisti bugun..

Orkun cok onemli 2 pozisyonu cikardi..Kimse bahsetmemis..Oda iyi gunundeydi..

H.Balta nin ise bir orta yaptigina cizgiye inmesine falan sahit olmak istiyorum..

Sabri oyuna konsantre olamiyor..Bence en buyuk sebebi de seyircinin olusturdugu baski/Sabri takintisi..Ilk yari ilk ortasini daglara taslara atti homurdanmalar oldu..Beckham yok elimizde destek verecegiz..70 metre 90 dakika gidip gelmesine tesekkur edilmeli en azindan..Daha az yorgun bir sabrinin sag acikta bile is yapabilecegini dusunuyorum ben Keita nin yoklugunda..Neyse bu benim fikrim..

Linde ise Ugurdan sonra sahalarda gordugume en cok sevindigim 2.oyuncu..Eski linde su an icin yepyeni bir transfer olacak..Insallah sag salim 34 mac oynayacak duruma getirir saglik ekibi..ona ihtiyacimiz olacak..

Ayrica Rijkaard ve Neeskens hocaya hayran kaldim bir kez daha..Surekli oyunun icindeler...Bu bana daha cok guven veriyor..Zaten oturduklari gun cok iyi futbol izleyecegimiz gunler olur..

Cok uzun olmasin izleyemeyenler icin kisa kisa kendimce geceyim dedim..

Sevgi selam saygi..

Üst Alt