UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 2. Maç | Galatasaray 2-0 Tobol | 23 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 2. Maç | Galatasaray 2-0 Tobol | 23 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 2. Maç | Galatasaray 2 - 0 Tobol | 23 Temmuz

Daha sezonun başındayız. Ayrıca takıma girecek bir çok futbolcu var. Bu takımdan şu anda çok iyi futbol beklemek hayalcilik olur. Biraz sabretmeyi öğrenin. Bazıları Rijkaard'ın elinde sihirli değnek olduğunu zannediyor.

Ekim'e kadar sıkın dişinizi.O zamana kadar maksimum 8-10 maç yapmış olacağız ligde. Eleştirecekseniz o zaman eleştirin.Yüreğinden bir gram Galatasaray sevgisi olanlara sözüm. Bu kadar düşmanımız varken en azından Ekim'e kadar sabır edin.O zamanda aynı yolda olursak, eleştirin.İçindeki eleştiri hevesi Galatsaraylılıktan büyük olanlara sözüm yok.İstedikleri gibi davranabilirler...

Ben pozitif elektriği aldım bu maçta. Sabri giderse 2 transferle çok güzel takım oluruz

Güzel bir maç oldu üst bitseydi daha çok mutlu olurdum haftaya ki maça KONSANTRE!

orkun 5

servet 7.5

gökhan 5.5

sabri 3

hakan 5

m.sarp 5.5

ayhan 5

serdar 7

arda 8

yaser 4

baros 6

kewell 5.5

tobi 5.5

nonda ?

Ben pozitif elektriği aldım bu maçta. Sabri giderse 2 transferle çok güzel takım oluruz

birço kişi sabriye yükleniyor,fakat yeni bir sistem ve bu sistemde herkesin olduğu gibi sabrininde zamana ihtiyacı var.Tamam sabri belki bundan önceki zamanlarda beklentilere pek cevap vermedi ama bugünkü oyunu konuşulduğu kadarda vasat değildi diye düşünüyorum.

Hep duran toplardan gol yerdik :D Duran toplar ile rakip elemekte güzelmiş :D

Bu arada ben Linderoth oyuna girdikten sonra hangi mevkide oynadı anlamadım :eek:

sağ kanat gibi birşeydi :eek:

Takımın şu anki konumu itibariyle önemli olan turu geçmekti.Çok güzel oynamamızı beklemek,fazla iyimser olur şu anda.Oyunun belli kısımlarında zorlandık.Hücüm varyasyonlarımızın yetersiz olmasından dolayı kapalı defansı aşmakta zorlandık uzun süre.Bir sonraki turdada zorluk çekebiliriz.Öenmli olan bu geçiş dönemini atlatıp gruplara kalabilmemizdir.Bu da takım oyunundan çok bireysel yeteneklerle olacaktır.Kewell ve Keita'nın takıma katılımıyla beraber hücumsal anlamda daha üretken olacağımıza inanıyorum...

Takımımızı kutluyorum. Galibiyetin yanında ışık ufaktanda olsa tünelin ucunda göründü. Merak etmeyin zamanla herşey çok daha güzel olacak

Ama bunun dışında benim forumdan bir ricam olacak. Komple bold yazı yazmayı yasaklasak ? Bazı arkadaşlar komple bold yazıyor ve bu pek hoş bir görünüm katmıyor. Ayrıca noktalama işaretlerine ve Türkçe'ye de dikkat etsek çok güzel olacak...

Daha sezonun başındayız. Ayrıca takıma girecek bir çok futbolcu var. Bu takımdan şu anda çok iyi futbol beklemek hayalcilik olur. Biraz sabretmeyi öğrenin. Bazıları Rijkaard'ın elinde sihirli değnek olduğunu zannediyor.

Sana katiliyorum, sabirli olmaliyiz!

Daha dogru düzgün tam kadro mac oynamadik. Ve tam kadro mac oynasak bile, ilk macta süper bir futbol beklememliyiz. Zamanla cok iyi bir takim olacagiz!

kewelin bi feyk calimi vardi gordunuzmu:)

tam youtube luk:)

Senin futboldan anlamadigini anlamis oldum kardes bu mesajindan sonra.

Hadi ya öylemi diyorsun?

Sabriye kaç yıl daha sabır göstereceksin?

Mustafa sarp ile uefa ç.finali görebileceğine inanıyormusun?

Gökhan ile kaç tane gol rekoru kırarız?

Nonda baroş yokken kaç gol pozisyonuna girer?

Yaser 3.ligde tutanabilirmi?

Bu soruların hepsine olumlu yanıt verebilirsin,işte ozaman futboldan anlamadığımı kabul edip,bir daha foruma filan girmiyecem.

Total futbolun en önemli yönü herkesin atağa katılmasıdır,ama ne ayhan,ne sabri,ne mustafa,ne yaser bunu becerecek oyuncular değil.Bana söylesene maçta kaçtane organize atak gördün?

tobol gibi üst üste 3 pas yapayan takıma karşı 1 saat boyunca düzgün bir atak segileyemedik.

Sürekli geriye pas,ne anladım böyle atak futboldan.

ortasaha bomboş,tobi girince biraz düzeldi.

sabriye ne zaman top gelse normal bir insandan beklenmiyecek hareketler segiliyor.(bütün kahve kahkalar içinde kaldı)

Sahanın en iyisi Arda olabilir ama arda ortasahada filan oynamadı,sürekli kendini çizgiye çekiyordu,ondan bir oyun kurucu yaratmak imkansız.

Sabri olduğu sürece bizim takımın göbeğinde Nesta ile Cannavaro da oynasa defans güven vermez!

Yaser ve Aydın gönderilmeli,tribünlerde kadroya giremeyen futbolcularda yollanmalı,kado şişkinliği azaltılmalı!

Linç kültürümüz yine iş başında.

Sene sonunu yok yok o kadar uzağı değil, olası kötü sonuçlarda devre arasını acaba hangi yorumlarla göreceğiz...

Bazıları Galatasaraylılığını kendince ciddi bir testten geçirmeli bana kalırsa.

yaser-mehmet güven-volkan yaman-aydın yılmaz-özgürcan-erhan şentürk hepsi yolcu

takasta kulanalım bari sezer ve ufuku getirelim manisadan.

Açıkcası bugün ben ali sami yen'den dönerken umutla döndüm evime. Eskiden kalma alışkanlıklar yavas yavas gitmeye başlamış, şişirme top kullanmıyoruz ayağa pas yapmaya çalışıyoruz.

2 golde kesinlikle antremanda çalışılmış olduğu aşikar. Duran toplardan gol atıyoruz.

Serdar bugun sakatlanana kadar cok iyi iş çıkardı.arda'yla uyumu ve ortaları ben geliyorum diyordu.

Arda Kaptan olarak ilk kez çıktığı maçta çok çalıştı ve cok güzel oynadı.

Bu takıma girecekleri düşündükten sonra umudum daha da arttı.

Kim ne derse desin ben çok umutluyum gelecek aylar,yıllar için...

İşin en kötü tarafı Ali Sami Yen artık "hell" gibi değil. her tribün kendi kafasına göre takıldı.kapalı tam bir faciaydı.umarım çözülür bu durum.

Arsenal ne peki? Kötü bir klüp mü? Arsene Wenger ile 15 senedir birlikteler, 15 sene boyunca devamlı şampiyon mu olmuşlar?

Üst Alt