UEFA Kupası Konsantrasyon Topici| Adım Adım Kadıköy'e - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Kupası Konsantrasyon Topici| Adım Adım Kadıköy'e

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kadıköy'de oynamak istiyorsak bize 10 gömLek küçük geLen bu takımı yenmemiz gerek...AsLanLara sonuna kadar güveniyoruz...

Adım Adım Kadıköye

Bu takımdan çok çekiniyorum yahu :(. Çünkü böyle takımlar genelde bize çok ters gelir. Ama yinede alıcağımızı düşünüyorum.

Her şeyin bir ilki vardır. Her zaman puan mı kaybedeceğiz deplasmanda?

Hangi takım olduğunu bilmiyorum deplasman maçının. Ama ben takımımıa güveniyor, deplasmanda galibiyet serilerinin ilk maçtan başlayacağını düşünüyorum.

Sevgilerle...

Pollyanacılık oynuyorsun o zaman deplasmanda kaç maç galip gelmişiz ki kesin galibiz diyorsun bir kocaeli mdeplasmanı var 3 puan alabildiğimiz.

Çok zor zor maç karşımızda çok koşan diri bir takım olacak.İnşallah beklenmedik bir sonuç almayız zaten alırsakta bu direk skibbenin sonu olur.

BJK maçındaki gibi olmayacaklardır. Zira o maçta BJK maçlara yeni başlamıştı fakat Metalist ligin ortasındaydı neredeyse. Bu yüzden çok farketti. Fakat biz hazırız, gruplara çok iyi başladık, iyi oynuyoruz. Bu sebeple yeneceğimizi düşünüyorum. Eğer ilk golü erken bulursak fark olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt