UEFA Kupası Konsantrasyon Topici| Adım Adım Kadıköy'e - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Kupası Konsantrasyon Topici| Adım Adım Kadıköy'e

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Insallah Galatasaray m.kharkivi kucumsemez.

küçümsersek 4 de biz yeriz olur biter!!!

Zaten takım ligde sürüncemede UEFA tek cidden iyi top oynadığımız zevk aldığımz kulvar Heyecanla bekliyoruz üstelik maç ASY de kaçarı yok alacaz maçı..

UEFA da bu maçı alınca son maç ve bay süreleri bize Lig e konsantre olmamızı sağlıcak.

Ligdeki puan kayıplarından sonra UEFA da moral bulmak için puan kaybı olmayacağı görüşündeyim.İlk dakikalarda bulunan bir golden sonra fark da gelebilir :)

İŞİ BİTİRELİM!

Aslanlar, M. Kharkiv önünde galibiyet arıyor. Galip gelirsek grup liderliğimiz garantilenecek

Galatasarayımız, UEFA Kupası 2. tur (B) Grubu 3. hafta maçında perşembe akşamı İstanbul'da Ukrayna'nın Metalist Kharkiv takımı ile karşılaşacak. Ali Sami Yen Stadı'nda saat 20.00'de başlaşacak karşılaşmayı Polonyalı hakem Jacek Granat yönetecek. Grubunda daha önce yaptığı 2 karşılaşmayı da kazanan takımımız, 6 puanla lider durumda bulunurken, yaptığı tek karşılaşmadan beraberlikle ayrılan Metalist Kharkiv ise 1 puana sahip. Galatasarayımız, Metalist ekibini bugün İstanbul'da yenmesi halinde, mücadele ettiği 2. tur (B) Grubu'nda liderliğini garantilemiş olacak.

'GARANTİ' PEŞİNDEYİZ

Sarı-kırmızılı takım, bu sezon Bellinzona galibiyetleriyle başladığı, ardından grupta Olympiakos ve Benfica galibiyetleriyle büyük moral kazandığı UEFA Kupası yolculuğunda, Ukrayna'nın Metalist ekibine karşı bu kulvardaki 48. karşılaşmasına çıkacak.

UEFA Kupası'ndaki ilk karşılaşmasını 1975-76 sezonunda Avusturya'nın Rapid Wien takımıyla 1. turda eşleşerek yapan Galatasaray, tarihinde toplam 47 kez bu kupada sahaya çıkarken, bu karşılaşmalarda 18 galibiyet, 13 beraberlik ve 16 da yenilgi aldı.

MEHMET TOPAL YOK!

Metalist Kharkiv'in koşan ve mücadeleci bir ekip olmasını gözönünde bulunduran Alman teknik adam hazırlıklarını buna göre yapıyor. Ancak Skibbe'nin Metalist Kharkiv maçı öncesinde en büyük sıkıntısı Mehmet Topal'ın sakatlığının tam olarak iyileşmemesi. Mehmet Topal'ın durumunun tam olarak düzelmediği ve genç oyuncunun Metalist Kharkiv maçında oynamasının çok zor olduğu öğrenildi. Mehmet Topal'ın ancak Pazar günü ligde oynanacak Hacettepe maçında forma giyebilecek düzeye geleceği öğrenildi. Mehmet Topal'ın sakatlığının aksine Lincoln'un durumunun iyiye gittiği ve Metalist Kharkiv maçında formasını giyeceği öğrenildi.

MUHTEMEL 11'LER:

GALATASARAY:

De Santcis

Sabri

Emre Aşık

Servet

Hakan Balta

Arda

Meira

Ayhan

Kewell

Lincoln

Baros

METALIST KHARKIV:

Goriainov

Gancarczyk

Milan Obradovic

Maidana

Bordian

Valyayev

Edmar

Sliusar

Papa Gueye

Marko Devic

5Jajá

STAT: Ali Sami Yen

SAAT: 20:00

HAKEM: Jacek Granat

YAYIN: Futbol Smart / Sporx Canlı Anlatım Servisi

Bugün okulda arkadaşlarımın yüzüne bakamadim... O kadar emindim ki aslanımdan... Ama olmadi... Artik takımımdan utanıyorum,Skibbe gitmezse de düzeliceği kanaatinde degilim:S

deplasmanları zaten becremiyoz,

birde hertha yener bizi liderliktende oluruz.

sonra çekeriz milanı,bu servetle 6 larlar bizi,shevada eski günlerine döner servet sayesinde.

2.Tur maçları hangi tarihte oynanıyor bilen var mı ?

Gruplardan sonra :

# Round of 32 | 18 - 26 February 2009 = 18-02-2009 / 26-02-2009

# Round of 16 | 12 - 19 March 2009 = 12-03-2009 / 19-03-2009

# Quarter-finals | 09 - 16 April 2009 = 09-04-2009 / 16-04-2009

# Semi-finals | 30 Apr - 07 May 2009 = 30-04-2009 / 07-05-2009

# Final | 20 May 2009 = 20-05-2009

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt