UEFA Kupası Konsantrasyon Topici| Adım Adım Kadıköy'e - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Kupası Konsantrasyon Topici| Adım Adım Kadıköy'e

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanal 24'de Herta Berlin - Köln Maçı Var,

Çok Fazla İzleyemedim Ama İzledigim Kadarı İle Çok İyi Oynamıyorlar,Metalist Gibi 11 Kişi Topun Arkasınada Geçmiyorlar, Biz Bunlara Rahat Gol Atarız Diye Düşünüyorum Tabi Yenermiyiz Orasını Bilemem

Hertha Berlin bu sezon iyi..Kendi evindede iyi oynuyor ama kazanabileceğimizi düşünüyorum..

O değilde bu Olympiakos Benfica'ya nasıl 5 attı yahu?:DKırmızı kart falan mı vardı?

Önümüzde lig maçlarının olduğunu düşünülerek; konu başlığını "UEFA Kupası Konsantrasyon Topici" şeklinde:

/Değiştirildi.

Bugün okulda arkadaşlarımın yüzüne bakamadim... O kadar emindim ki aslanımdan... Ama olmadi... Artik takımımdan utanıyorum,Skibbe gitmezse de düzeliceği kanaatinde degilim:S

Genç renktaşım. Futbol bir spor, biz taraftarlar için bir hobidir, eğlencedir, hayatın tadıdır.

Ama sonuç senin elinde olan brşey değil (sahaya sen çıkmıyorsun) ki takım yenildiğinde bu üzüntünü kişiselleştirme hakkın olsun. Bu tip skorlar futbolun için de hep var. Eğer kendini bu tür skorları doğallıkla karşılamaya alıştıramıyorsan, her maç kaybettiğimizde üzülür ve belki de belirttiğin gibi arkadaşlarına mahçup olursun.

Bir de takımını sevmek, gurur duymak utanmak bunlar tek maçlık olgular olmamalı. Hem hiçbir Galatasaray 'lıya yakışmaz takımımdan utanıyorum demek. Amatör kümeye düşse bile hayal edemeyeceğimiz kupa/başarılar kazandıran bir takımdan, Galatasaray 'dan bahsediyoruz. Üzüntün sana, söylenmesi çok da doğru olmayan bir cümle kullandırmış.

Bence ağaca çok yakından bakma, 5-10 adım geriye gidip ormanı görmeye çalış.

Benden sana abi tavsiyesi...

Hertha Berlin'i hiçbir zaman iyi oynarken görmüyorum zaten. vasat bir futbolla, tek farklı galibiyetler alıyorlar hep. biraz şanslı bir takım. Match Point'i izleyenler, şans faktörünün hayatımızdaki etkisini anlayacaklardır. Bremen'den 5 gol yerken de o kadar kötü oynamadılar mesela. o gün şanssız günlerindeydiler. yenilmeyecek takım değil. sadece Voronin'i tutacağız, Berlin duracak. bir de Servet'in kaptırdığı gibi top kaptırmayacağız. bugün daha zor pozisyonda Wome'nin kaptırdığı topta, Raffael->Voronin->Kacar->gol şeklinde gelişen 10-15 saniyelik bir atakla gol oldu. ama şöyle de birşey var Köln gerçekten çok kötü takım. Bremen'e yenildikleri maçı da izlemiştim. yine Novakovic hariç iyi değillerdi. geçen sene 2. ligdeki kadroları bile daha iyiydi bence. en azından Helmes vardı. Helmes-Novakovic ikilisi kendileri pişirip, kendileri yiyolardı.

konuyu dağıtmayalım. Hertha Berlin'in yaptığı birşey yok. geride yatıp, kontra yapıyorlar. Voronin, Raffael gibi hızlı adamları da olunca çok zor olmuyor pozisyon bulmak böyle.

Metalist Gibi 11 Kişi Topun Arkasına Geçmiyorlar.

Lincoln-Arda-Kewell-Ayhan Gibi Oyuncularımız Orta Alanda Daha Rahat Paslaşabilcekler,

2.Benfica Olabilir.

2.%50 Leverkuzende Olabilir :D

olympiakos macindaki o 2000li yillarin ruhu mücadelesi hirsi istegini gördük bu mactada ayni sekilde olmamiz gerek futbolcularin ayagini yere saglam basmalari bu kupayi istediklerini göstermeleri gerek.

Bugün okulda arkadaşlarımın yüzüne bakamadim... O kadar emindim ki aslanımdan... Ama olmadi... Artik takımımdan utanıyorum,Skibbe gitmezse de düzeliceği kanaatinde degilim:S

Yaşın kaç bilemiyorum..ben 16 yaşındayım sen benden de küçüksün tahminime göre..skor taraftarı olmak kötü birşeydir..takımın herzaman kazanıcak diye birşey yoktur..ki sadece kazandığında sevgi duymak..kaybettiğinde utanmak bize yakışmaz..

Utanıyorsan,çok takım var bu ülkede başka birine alalım seni..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt