UEFA'da Yılın Futbolcusu: Messi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'da Yılın Futbolcusu: Messi

Cevap: UEFA'da Yılın Futbolcusu: Messi

Utanmasalar; Ronaldo Real Madrid'e ve Manchester United'a sınıf atlattı bile diyecekler. Benim gönlümde tek adam vardır o da; Xavi!

Messi'nin de Real'de 20 golün üzerine cikabilecegini sanmiyorum.

Messi'yi severim, ama Ronaldo iki büyük klüp ve ligde ayni basariyi sagladi.

Higuain bile 20 gole çıktı Messi mi çıkamayacak ? Messi Real 'de daha fazla atar be , Barca'da en azından gol yükü Villa ve Pedro ' ya dağılıyor Real 'de sadece Ronaldo ' da gol yükü

Cevap: Avrupa'nın en iyi futbolcusu LIONEL MESSI

Ligde ronaldonun üstünlüğünü belirtmek için söyledim ben, Gol atmak ve asist yapmak çok önemli değil, oyuncunun bireysel performans ve çabası bu ödülde kıstas olmalı

Al bundan daha bireysel gol bulamazsın %80'i böyle gollerin

34373fbabdcd2949e43a3e791a45296b.gif

Her Ronaldo Messi tartışmasında Ronaldo golleri tek atıyor ya nasıl iş bu biraz mantık arkadaşlar , Arkasında adamın Xabi ve Avrupa Assist kralı Mesut var insaf be nasıl tek başına gidin gollerini izleyin bi , sizin deyişinizle Ronaldo bütün topları orta sahadan alıp kendi atıyor gibi düşünüyorsunuz insaf yanı çok saçma

Tamam vurma yeter, haklisin. :asd:

Higuain bile 20 gole çıktı Messi mi çıkamayacak ? Messi Real 'de daha fazla atar be , Barca'da en azından gol yükü Villa ve Pedro ' ya dağılıyor Real 'de sadece Ronaldo ' da gol yükü

Atar tabi, sadece Ronaldo atamazsa Messi hic atamaz dedim.

Cünkü Ronaldo iki büyük Lig'de ayni basariyi yakalamis bir oyuncu, Lig'de 41 gol atmis oyuncu, ayni ligde hemde Barcelona gibi daha iyi bir takim'da neden 20 golü gecemesin onu anlamadim.

Messi'nin attığı golleri beleşe getiren arkadaşlar, Ronaldo'nun attığı gollerin yarısının boş kaleye yuvarlanmış yan paslardan oluştuğunun farkındadır muhtemelen. Mesut'u geçtim, bütün Real Madrid takımı Ronaldo'ya çalıştı geçen sene. Yine de Messi'yi geçemedi kendisi. (Toplamdan bahsediyorum. Ligde 40 attıııeeeee diye sürüngenlik yapmayın lütfen.)

Yine, yeniden

Qcp76.jpg

Arjantin ' li Messi ' ye laf edenler ; Portekizli Ronaldo dünya kupasını mi kazanmış yoksa Avrupa mı ? yoksa finallere mi zor katılıyor ?

Ronaldonun ligin son 4 maçındaki istatistikleri(Şampiyonun Barça olduğu kesinleşmiş,gazozuna oynanan maçlar)

FC Sevilla - Real Madrid 2 : 6 4 Gol

Real Madrid - FC Getafe 4 : 0 3 Gol

FC Villarreal - Real Madrid 1 : 3 2 Gol

Real Madrid - UD Almería 8 : 1 2 Gol 4 Asist

Gazozuna oynanan ligin son 4 maçında 11 gol 4 asist yapmış.En kritik maçlar ??? Ronaldo sahada yok.

Atar tabi, sadece Ronaldo atamazsa Messi hic atamaz dedim.

Cünkü Ronaldo iki büyük Lig'de ayni basariyi yakalamis bir oyuncu, Lig'de 41 gol atmis oyuncu, ayni ligde hemde Barcelona gibi daha iyi bir takim'da neden 20 golü gecemesin onu anlamadim.

Ben geçemez demiyorum geçer , Ronaldo futbolculuğuna da lafım yok mükemmel oyuncu , ben golleri tek başına atmadı diyorum arkasında Kapı gibi Xabi ve Mesut var :)

Arjantin ' li Messi ' ye laf edenler ; Portekizli Ronaldo dünya kupasını mi kazanmış yoksa Avrupa mı ? yoksa finallere mi zor katılıyor ?

Portekiz ve arjantin'deki oyuncular kıyaslanmaz bile. Aguero,tevez,Higuaín gibi oyuncularla oynuyor messi, yani yanında oynayan adamlar yine ronaldo'nunkilerden çok daha iyi.

Ronaldo özelllikle 2010 dünya kupasında nani'de yokken takımın tek hücum oyuncusu oldu.

Cevap: Avrupa'nın en iyi futbolcusu LIONEL MESSI

dakika 87 ve zaten barca 1-0 önce ve messi savunmayı sadece koşarak geçiyor nerdeyse :D

Maçı izlediysen hatırlarsın.Çok kritik dakikada gelmiş bir gol.

Lig maçı değil ŞAMPİYONLAR LİGİ YARI FİNAL MAÇI ve DEPLASMAN

Bu golden sonra Madrid'in 2. maç için şansı kalmadı

Bir oyuncuyu overken oburlerini hice saymak yakismiyor. Herkes kendi fikrini soyleyebilir. Saygi duymak erdemdir.

Üst Alt