UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama Geldi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama Geldi

Cevap: UEFA Satement on Tukish Football

Ya Allah aşkına nasıl bir çıkarımdır bu reis?

Bu güne kadar Şike soruşturması konusunda en fazla sevineceğin haber bu olmalı .

UEFA tabiiki resmi olarak iç işlere karışmaz , bu bilinen bir şey .

Bu açıklamada vurgulanmak istenen ; biz size karışmayız , adam gibi karar verin yoksa komple men ederiz .

Ayrıca açıklamanın zamanı da çok manidar .

UEFA takip ediyor burayı .

Dediğin gibi olsun.Yinede ben iyi bir haber olarak algılamadım. :)

Cevap: SON DAKİKA | UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama Geldi

İç işlerinize karışmayız olarak yorumlayan arkadaşlara, İsviçre'nin 1-2 hafta önce UEFA'ya iç işlerimize karışamazsınız çıkışı sonrası neler oldu bir baksınlar. Karışmışlar mı karışamamışlar mı?

Keza Volou, Yunanistan da aynı bizimkilerin kafasında, kendi aramızda halledelim, aman olay olmasın, para kaçmasın. Sonunda ne oldu gördük.

Tabii ki direk gelip bu cezayı verdim demiyor ama bu cezayı vermezsen bu bu bu olacak diyor. Görünüşe göre en atarlısı olan İsviçre bile göze alamadı bunları.

tam ben diyecektim

İç işlerinize karışmayız olarak yorumlayan arkadaşlara, İsviçre'nin 1-2 hafta önce UEFA'ya iç işlerimize karışamazsınız çıkışı sonrası neler oldu bir baksınlar. Karışmışlar mı karışamamışlar mı?

özgür adas, keske senin dedigin gibi olsa. kimse burda uefa'nin karismamasini istemiyor. ben sadece anladigim kadariyla "bizi ilgilendirmez" yorumunun ciktigini söyledim, tabii ki yanlis anlamis olabilirim.

dedigim gibi, insallah senin dedigin gibi olur da UEFA daha somut adimlar atar ilerde

Cevap: UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama Geldi

Yani net olarak UEFA TFFye gerekeni yap kivirma sag sola diyor

Uefa takım ayırımı yapmaz,onların gözünde Volue(Yunan takımı)neyse FB de odur.Zamanı gelince gerekli adımları atmaktan cekinmeyeceklerdir.

Uefa takım ayırımı yapmaz,onların gözünde Volue(Yunan takımı)neyse FB de odur.Zamanı gelince gerekli adımları atmaktan cekinmeyeceklerdir.

Volueyi yunan federasyonu ilk önce düşürdü sonra mahkeme kararı ile tekrar 1.lige aldı uefa sırf bu yüzden o takıma 2 yıl men verdi avrupadan. en kötü böyle olur fener.

UEFA : " TFF'nin Sorumluluklarını Hatırlatıyoruz"

ANLAYANA...... Elin Oğlu Vallahi Acımaz Billahi Acımaz...

Şimdi Tüpçü'nün falan derdi F5 değil ( 0 ) Tolerans dan kendilerinin de yanacak olması...

özgür adas, keske senin dedigin gibi olsa. kimse burda uefa'nin karismamasini istemiyor. ben sadece anladigim kadariyla "bizi ilgilendirmez" yorumunun ciktigini söyledim, tabii ki yanlis anlamis olabilirim.

dedigim gibi, insallah senin dedigin gibi olur da UEFA daha somut adimlar atar ilerde

Yanlış anlamadın.

Pek iç açıcı değil açıklama.

Paravanın arkasından TFF yi tehdit etmedilerse TFF bu açıklamayla küme düşürmez bunları.

Uefa canımsın.

"2 dk adam olun işinizi yapın" ancak bu kadar kibar anlatılabilir.

Uefa mode : On

takipteyiz.yakaladigimiz an gecirecegiz!!!

Uefa mode : Off

hep ayni aciklamalar, Bunlar tffye hala inaniyorsa Ben Uefadanda umidimi kestim, sikeciyle ayni ligde oynuyoruz UEFA sesini cikarmiyor bu nasil is

"TFF alacağı kararlardan tamamen kendisi sorumludur"

şu cümleden açık açık tehtit edildiğini anlayabiliriz

ulan su uefa olmasa halimiz duman olmustu ilk onca turk polisine emniyete tesekkurler daha sonra uefaya tffnin allah belasini verse onlara kalsa hersey gulup gulustanlik

UEFA toplantının hemen arkasından açıklama yapınca bunun anlamı çok net ortaya çıkıyor.

Direk tehdit var bu açıklamada. Gerekeni yap yoksa senin taaaaa .... mesajını veriyor.

acıklmanın başıyla sonu cok farklı,başı olmasa tam tehdit sonu olmasa bizi ilgilendirmez diyolar:D

olumlu olmadigini dusunen uyelere.UEFA sikecileri nasil almadi kuraya 1 gun kala.bu aciklama medeni sekilde ikaz.yani gerekeni yapin diyor.

Yahu ne kendinizi karamsarlığa sevkediyorsunuz ?

Bu açıklama çok önemli işte. İsteyen istediğini anlar ama anlatıklmak istenen bellidir. Argo olacak biraz ama ya adam olun ya da bir daha gözümüze gözükmeyin dercesine bir açıklama. Ben çok rahatım UEFA yönünden siz de olun. Hatta bir sigara yakayım şu açıklama üstüne.

Biraz dusundumde neden UEFA bu aciklamayi girme geregi duydu aklima gelen sey "TFF UEFA'ya yalvariyor herhalde bu sene dusme falan olamsin marka degeri falan filan UEFA'da acik ve net diyor ki biz sizin kararlariniza karismayiz ek olarak gerekeni yapacaginiza inaniyoruz..Aksi halde bizde size gerekeni yapariz !

Volueyi yunan federasyonu ilk önce düşürdü sonra mahkeme kararı ile tekrar 1.lige aldı uefa sırf bu yüzden o takıma 2 yıl men verdi avrupadan. en kötü böyle olur fener.

FB için avrupa pek önemli degil zaten renkdas,varsa yoksa lig onlar icin;)

Mahkeme kararı ile nasıl aldılar renkdas,bir bilgin var mı bu konuda?

Üst Alt