Ufuk Ceylan'a Tam Destek - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan'a Tam Destek

Cevap: Ufuk Ceylan'a tam destek

ufuk a sonuna kadar guveniyorum,suanda turkiye nin en iyi kalecisi olan volkan demirel in yedigi golleri bi hatirlayin.

psikolojisi bozuk olan adami, öldürmekten baska birsey olmaz eger onu oynatmaya devam edersek ... Adam bitmis, yerle bir olmus durumda. Hadi takim iyi gidiyor olsaydi, ligde bu durumda olmasaydik, takima güvenebilseydik haydi neyse derdim ama bu durumda bu adami oynatmak cok sacma, Aykutu oynat daha iyi.

kale artik Tapata nin insAllah saglam cikar, en az 3 sene kaleci lazim olmaz eger saglam cikarsa.

güvenim kalmadı kimse kusura bakmasın ayağı ile çıkaracağı bir topu şov olsun diye elle ilk golde de talihsiz bir uçuş aykuta yazık oluyor bence zapata da fiyasko olacak ah polat ahh

yani Kale bos gibi, rakip daha becerikli olsa, 5 atar lar her mac... cidden ne yan topda cikip aliyor, ne baska biseyde, ayni hentbol kalecisi gibi dursun cizgide, hadi orda bari her topu tutsa, er ikinci sut gol...

yani bunda isik varsa, ozaman ben cidden Cech, Buffon dan filan daha iyi olurmusum, keske kaleciligi birakmasaydim -.-

Benden destek yok!

Sans verilmiyor diye onca sene agladilar türk kaleciler.

Verdikte noldu?

Aykutada ,Ufukada yeterince sans verildi.Bos bos konusmayin.

Yetenek olsa,görülür.Hatalardan cok,kurtardiklarina bakiyorum,ama top üzerine gelmediyi taktirde kurtardigi top neredeyse sifir!

Volkanın şöyle yediği bi gol gösterin tamam sonuna kadar arkasında durucam Ufuk'un ama hiç ışık vermiyo Ufuk hemde hiç. Volkan başlarda da gayet iyiydi ama dengesiz goller yiyebiliyodu.Ufuk'un gol yemediği maç var mı?

Ben aslinda Ufuktan Cok Aykuta Kiziyorum. Ya Insanda Biraz Olsun Azim Olmazmi Ya? Kac Yildir Galatasaraydasin, Ne Kaleciler Geldi Gecti Su Takimdan Kendini Gelistiripte 1.Kaleci Olamadi. Insanda Biraz Olsun Gurur Olur, Nebilim Isyan Eder Filan Veya Baska Takima Giderim Filan Diye Aciklama Yapar Ama Bu Hiiiic, Yan Gel Yat! Dünya Umrunda Degil, Nasil Olsa Para Tikir Tikir Ödeniyor! Negüzel Istanbul Gibi Bi Sehirdede Yasiyorsun....Oooooh! Öyle Kaleciligi Bende Yapmak Isterdim Valla! Gepegencdi Bize Geldiginde Hic Bir Gram Üstüne Koymadan emekliye Ayrilacak.....Yazik

Ufuk Ceylan'i sonuna kadar destekliyorum

9 ay bos duran yabanci bir kaleci transfer ederek Ufuk'un uzerine baski yukleyen ve hatalari davetiye cikaran yonetimi kiniyorum

Üst Alt