Ufuk Ceylan'a Tam Destek - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan'a Tam Destek

Cevap: Ufuk Ceylan'a tam destek

ne ufugu ya bi maç iyi oynadı mı ki arkasında duralım galatasarayın oyunculara bağımlı kalmaması lazım oynayamayan gider arda da olsa ufuk da olsa misimovic de olsa bu böyledir.

bir insanda utanma olur, Ufuk eger burayı okuyorsan şunu iyi bil: sen eline geçen şansın içine ettin kardeşim, bundan sonra sen hayatta büyük bir kaleci olamazsın!! anadoluda sürün dur!!

tamam olalım destek..

bende istemiyorum kalede yabancıyı..

ama arkadaş insan birazda yardımcı olur kendini destekleyenlere..

insan kendi elleriyle hayat şansını nasıl itekler ya..

ama hala kalede yabancı istemiyorum..

bu yüzden ütopik bakıyorum ve inşallah bundan sonra yükselişe geçer diyorum..

ne diyelim sonuçta Galatasaray...

Allahaşkına kaç maçta alkışladık Ufuk'u?

Kaç maçta ona destek olduğumuzu hissettirdik?

Adamın her maçta dizleri titriyor, binlerce kişinin tepkisine hangimiz maruz kaldı, bu hissi hangimiz bilebilir? Bu korkuyla kim sahaya çıkabilir?

Biraz Beşiktaş taraftarını örnek alalım, adamlar genç oyuncuları topu farklı şekilde auta atsa bile alkışlıyor? Neden? Sebebi o oyuncuya olan sevgisini ve desteğini hissettirebilmek. Ufuk böyle bir desteği ne zaman gördü?

Bir şans daha haketmiyor mu?

Gönüllerimize taht kuran Mondragon Fenerbahçe'den 6 yediğinde ağzımızı açtık mı?

Lütfen bir kez daha düşünün

arkadaşlar her kaleci top sektirir topu ayağının altından kaçırır bunlar insani hatalar lafı edilmez

ama galatasaray kalecisiysen çizgiye yapışmayacaksın 40 mtreden şut atılıyosa 5-6 metre ilerde duracaksın hadi senide geçtim

ya şu nezihi denen adam ne işe yarar yıllardır türkiyeden bir genç kaleci bulup yetiştirmezmi insan ayıptır bu taraftara orta saha yerlileri 2. ligde oy na ya maz kaleci desen

aynı

Allahaşkına kaç maçta alkışladık Ufuk'u?

Kaç maçta ona destek olduğumuzu hissettirdik?

Adamın her maçta dizleri titriyor, binlerce kişinin tepkisine hangimiz maruz kaldı, bu hissi hangimiz bilebilir? Bu korkuyla kim sahaya çıkabilir?

Biraz Beşiktaş taraftarını örnek alalım, adamlar genç oyuncuları topu farklı şekilde auta atsa bile alkışlıyor? Neden? Sebebi o oyuncuya olan sevgisini ve desteğini hissettirebilmek. Ufuk böyle bir desteği ne zaman gördü?

Bir şans daha haketmiyor mu?

Gönüllerimize taht kuran Mondragon Fenerbahçe'den 6 yediğinde ağzımızı açtık mı?

Lütfen bir kez daha düşünün

Mondragon 6 yerken dizleri titremiyordu, yedikten sonra da dizleri hiç titremedi çünkü iyi kaleciydi. İstediği kadar hata yapsın yuhalansın ıslıklansın formsuz olsun mutlaka eninde sonunda Mondragon'un düzelecegini bilirdik. Taffarel için "10 kahraman 1 aptal" diye başlık atıldı bu memleketin gazetesinde ya daha ötesi var mı? Baskıysa Allah'ını Taffarel yedi baskının. Sanki saçma sapan gol yemedi mi? Ama asıl Taffarel'in de o olmadığını bilerek izledik her zaman.

Ama Ufuk'un bir kere normal performansını kalede güven veren duruşunu göremedik daha çok şükür. 2 doğruyu üstüste yapmak asla yok kalede güven veren duruş desen o da yok. Ben haybeye kimseye destek olmam şu takımda. Desteği hakettiğini gösterecek bana bu takım... Korkuyla çıkıyormuş sahaya beyimiz, çıksın da milyon euroyu almanın kolay olmadığını hissetsin. AVM lerde fink atarken dizleri titremiyor bari maçta titresin. Benim hayatımda kazanamayacağım parayı alıyorsa sahaya çıkarken işini en iyi şekilde yapması gerektiğini bilecek çalışacak görevini yapacak öyle sahaya çıkacak. Kendini geliştirecek, yok öyle yan top zaafıyla başlayıp kariyeri öyle bitirmek.

bjk taraftarını da çok örnek gösterme otur 2 - 3 sene önceki maçlarını izle. Şimdi takıldılar bir "çete" nin peşine artislik peşinde koşuyorlar. Bizim gibi kötü sonuçlar sakatlıklar gelsin ben o zaman göreceğim örnek taraftarı...

Sezon sonuna kadar ufuk devam etmeli.40 metreden gol yemiş olabilir.Takımın bırakın golü gol pozisyonu yok.Son 11 maçta 8 gol atmışız.3 kasımpaşa'ya.Takımın neresinden tutarsan elinde kalıyor.

tamam olalım destek..

bende istemiyorum kalede yabancıyı..

ama arkadaş insan birazda yardımcı olur kendini destekleyenlere..

insan kendi elleriyle hayat şansını nasıl itekler ya..

ama hala kalede yabancı istemiyorum..

bu yüzden ütopik bakıyorum ve inşallah bundan sonra yükselişe geçer diyorum..

ne diyelim sonuçta Galatasaray...

aynı fikirdeyim

volkan demirel kariyerinin ilk senelerinde daha feci goller yiyordu

gerçi ufuk da pek ışık vermiyor, ama yine de aykut ve zapata olacağına ufuk olsun derim

Üst Alt