ultrAslan'dan Medya Açıklaması! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fatih hocayı ıstıfaya davet edıcek acıklama beklıyoruz
Ben bir donem ugrastim ama bazi isimlere karsi ekstra koruma var . Iki sebebi olabilir , ya bizim gibi dusunmuyor ve oyle fb li veya Gs karsiti olduguna kanaat getirmiyorlar

Ikinci ihtimal , forum trafigine katkida bulunuyorlar vs diye korunuyorlar

Zaman zaman ben , kenan , can , baska bazi isimler ortaligi karsilikli atismalarla cok karistirdik . Hakem yorumlarinda asiri objektif olduk , bazisi yonetime cok daldi etti

Ama surekli ve senelerdir bir tek olumlu mesaj atmadan burada yazan bazi kisiler icin arife tarif gerekmez .

Sonuc olarak burasi kararlari bizim aldigimiz bir mecra degil . Bir sey yapamiyoruz , boyle sacma kaoslarla idare ediyoruz
Elbette herkes aynı düşünmek zorunda değil..eleştiri olur farklı fikirler olur..ama sonuç olarak galatasaray taraftarı olarak takımımızın iyi olmasını isteriz..bu şahıs ve türevleri bakıyorum kötü sonuçlarda çok sık buradalar..ve bütün mesajlar sıkıntılı..yani içerik olarak eleştiri değil abuk subuk tahrik edici söylemler var.dediğin gibi koruma olması düşündürücü..ama bu tarz mesajlar burada sabır taşırıp küfürlere sebebiyet verir..o zaman da forum yöneticileri sorumlu olur..

Zamanında bir admin arkadaş bunu PM'den söylemişti, senin belki haberin olmayabilir ama hurafe değil gerçek.

Hurafe bu.
Emin ol yoneticilerde userlarla ayni fikirde oluyor cogu zaman ama elinden gelen birsey olmuyor.
Direk ornek vereyim
Ugur g nin ihraci icin ben dahil 3 4kisi yalvarmistir ama ihrac icin ortada somut birsey yoktu ta ki ölüye saygisizlik edene kadar.
AAK surekli olumsuz konusuyor olabilir belki de fenerlidir bilemem ama ortada somut birsey yok.Neye dayanarak ihrac edeceksin.

Ayni sey senin icinde gecerliydi
ihracini isteyen uyeler yoneticiler vardi belli sebeplerden oturu(fenerli/basaksehirli/bjkli oldugun icin :D) ne oldu ihrac edilmedin ortada somut birsey yoktu cunku

AAK forum kurallarina uydugu surece ihrac edilmesi mumkun degildir sahsi fikrim etik de degildir

Yusuf allah askina , bak allah adini verdik surada sinan dusmanligi devsirme bu olaylar uzerinden kiyaslarla filan

Neyse bu mevzuyu derinlestirmeyelim , benim icin o atilmis oteki kovulmus onemli degil ama nasil benim icin benzer seyler konusuldu , bu arkadas icin daha atilan ilk mesajda savunma refleksine girmene gerek yoktu

Yine de art niyetli bulmuyorum seni ama dusmanlik da yapma yani gerek yok , ilk firsatini yakalayinca

Adam negatif diye ihraç mı alacak yav o nasıl bir mantık. Ahmed Arif Kessen'in fikirlerine %90 oranında katılmıyorum ama adam fikir belirtmekten başka bir şey yapmıyor.

Bende mesela bir tane mal var ona tahammül edemiyorum ama yapacak bir şey yok adam default olarak mal ve forum kurallarına aykırı hareket etmiyor.

film-yuzde-98-begenildi-3428606_5206_o.jpg
burada yargılama yapmıyoruz arkadaşım sen kimsin tarzına gerek yok..ultra aslanı çok desteklemem sadece bazen bazı durumlarda bu tarz bir tepki şart..iki gündür takımımızı terörist ilan ettiler resmen medya da..ve bu medya elbette satılık bir medya..bazı ergence usluplar mevcut olsa da tepki anlamında yerinde bir açıklamadır..

Ayrıca Ahmed düşüncesi negatif diye rahatsız olup linç etmek isteyenlere, daha forumda ona havada uçuşan küfür/argo karışımı ve ayrıştırıcı mesajlar sizi rahatsız etmiyor mu diye sorarlar ?

Yusuf allah askina , bak allah adini verdik surada sinan dusmanligi devsirme bu olaylar uzerinden kiyaslarla filan

Neyse bu mevzuyu derinlestirmeyelim , benim icin o atilmis oteki kovulmus onemli degil ama nasil benim icin benzer seyler konusuldu , bu arkadas icin daha atilan ilk mesajda savunma refleksine girmene gerek yoktu

Yine de art niyetli bulmuyorum seni ama dusmanlik da yapma yani gerek yok , ilk firsatini yakalayinca

Olayi izah etmeye calistim kendimce
Savundugum fln da yok
Ben kendisine de dedim futbol konusunda mumkunse konusmayalim diger mevzularda tartisabiliriz diye.

Sana dusmanlik ettigim yok yav neden sinan nefretini yesertemeye körukleme cabasi icine gireyim :D beni tanirsin sevmem.boyle seyleri

Adam negatif diye ihraç mı alacak yav o nasıl bir mantık. Ahmed Arif Kessen'in fikirlerine %90 oranında katılmıyorum ama adam fikir belirtmekten başka bir şey yapmıyor.

Bende mesela bir tane mal var ona tahammül edemiyorum ama yapacak bir şey yok adam default olarak mal ve forum kurallarına aykırı hareket etmiyor.
Fikirlerine mi??? Allah aşkına yazdıkları mesajları nasıl negatif fikir olarak görüyorsunuz..fikir olsa niye rahatsız olalım..adam trollük yapıyor..üstüne bir de dalga geçtiler. Fatih hoca ile..gidip okuyabilirsiniz fatih terim konu başlığında..seviyesizlik fikir olamaz..çok bariz kuş bu tipler..

Fikirlerine mi??? Allah aşkına yazdıkları mesajları nasıl negatif fikir olarak görüyorsunuz..fikir olsa niye rahatsız olalım..adam trollük yapıyor..üstüne bir de dalga geçtiler. Fatih hoca ile..gidip okuyabilirsiniz fatih terim konu başlığında..seviyesizlik fikir olamaz..çok bariz kuş bu tipler..
Fatih hocaya takık, Aysal'a ise sevdalı bir renktaşımız. Uçlarda gezmek ise hobisi, yapısı böyle Sercan yapacak bir şey yok.

Tamam açıklama içerik olarak iyi hoş ama bizim yönetimimiz kim? Vakti zamanında bu kulübün ağzına eden adam için bile cephe alan uA mı yoksa Mustafa Cengiz isimli vatandaşın başkanlığını yaptığı yönetim kurulu mu?

Bundan bir iki hafta önce uA yine bir açıklama yapmıştı ve o zaman da yazmıştım, kurumlar taraftar grubunu neden ciddiye alsın? Bahsettiğim açıklama aynen o zaman da yazdığım gibi hedefi olanların umrunda bile olmadı.

Taraftar grubu açıklama yapmak istiyor ise yapsın, her ne kadar görevi bu olmasa bile ama hedef alınanların umurunda bile olmayan bir durum. Başkan ve yönetim ciddi derecede sınıfta kaldılar. Bugün hedef alınanlar bu kulübün yöneticisi siz misiniz yoksa uA mı diyerek şu açıklamaları ofsayta düşürebilirler.

Ahmed, Dursun Özbek'in ilk geldiği dönemde Dursun Özbek ve Hamza Hamzaoğlu konusunda sert eleştirileri ile dikkatimi çekmişti, sonrasında bu döneme kadar sürekli her yönetim ve hocayı eleştirdi. Yani Fatih Terim'e karşı şahsi bir durumu bence yok.

Hele hele zamanında Mustafa Denizli döneminde sevdiğim bir hoca olmasına rağmen eleştirilerini forum geneline göre çok daha seviyeli yaptığı için rahatsız olmuyordum.

Ama bugün forum geneli kendisinden rahatsız gerçekten manidar.

Ahmed Arif kesen hep böyle idi yahu, neden birden bire bu kadar dikkatinizi çekti anlamıyorum. Bence Uğur Görmezler Selami Güzel yüzünden oldu, adam tepki çekme çıtasını o kadar yükseğe çıkardı ki yılların GSC eleştiri makinesi Ahmed Arif bile hak yoluna götürülmek isteniyor.

Abi bir insan surekli senelerce herseyden limitsizce memnuniyetsiz olamaz . Burada protest tonla adam var , ben , kenan , can , daha cikinti da olup her lafa "ama..." ile baslayan cok uye var

Ama bir insanin her mesaji negatif ve memnuniyetsiz olamaz , istinasi yok yani , boyle bakamaz dunyaya bir insan , yahut hic bir turlusunden memnun olmadigi mecrada bulunmaz , ilgilenmez

Insanlarin art niyetli bulduklari bu olsa gerek

Bence de bu forumda Selami Görmezler'e tanınan tolerans hiç kimseye tanınmamıştır. Daha Selami Görmezler iken geçen ay Ersin'i 2 kere banlamaya neden buluyorsan, Selami için en az 200 neden çıkardı. Onu geçtim Hüseyin Tok olarak sahte hesapla gelip dolaşmasına bile ses edilmedi.

Tamam yine seversin sevmesin ama @Ersin Şen gibi harbi bir adam yine manidar şekilde linç edildi.

Bence de bu forumda Selami Görmezler'e tanınan tolerans hiç kimseye tanınmamıştır. Daha Selami Görmezler iken geçen ay Ersin'i 2 kere banlamaya neden buluyorsan, Selami için en az 200 neden çıkardı. Onu geçtim Hüseyin Tok olarak sahte hesapla gelip dolaşmasına bile ses edilmedi.

Tamam yine seversin sevmesin ama @Ersin Şen gibi harbi bir adam yine manidar şekilde linç edildi.
Nasıl yani Selamiciğim üçüncü bir kimlik ile aramıza mı döndü?

Üst Alt