Ünal Aysal'a Açık Bir Soru - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'a Açık Bir Soru

Cevap: Ünal Aysal'a Açık Bir Soru

aynısını Adnan Polat'ın yapacağına adım gibi emin olduğumdan değişen bir şey olmazdı ama böyleyse büyük skandal. Ünal başkanda tez elden bavulunu toplasın. Biat eden başkana tahammülümüz kalmadı.

Bilemeyiz o ilk dediğini, neyse.

Fenerbahçelilerle köprüde eylem yapardı.

Öfff. Çocukça şeyler yazmayın olm, valla böyle komik şeylerden sıkıldım.

Centilmenlik yaptığımız rakibimizin 19 maçta şike yaptığı belgelenmiş. Şimdi ''Tek Yürek'' olduk demek. Harika bir yöneticilik :005:

başkan taraf falan olmadıki sadce saygın ve düzgün bir duruşla süreci izliyecegiz umraım iddialar asılsızdır tarzında açıklamlar yapıldı. uzaktan izlenilyo durum sonçta davada olan bir süreç ve bir tavır koyması risktir dava socçlanmadan. tffnin yapatgı açıklama saçmalgın daniskasıdır buna katlyrm. ama külüpler birligi konşmlarnda herkesn aynı fikirde oldgunu katılmyrm sadce medyaya birlik berbrlk gösterisi yparak oluşucak kaosu önleme niyetinde olduklarını düşndklerni düşünyrm.

ve cemal nalga olayındada işte biiz bu yuzden GALATASARAYIZ onalars fb ... yöntme sallmyı uygun grmyrm hele ünal aysal giib saygın galatasaraya bu kadar baglılıgı olan adamın bir haksızlıga boyun eycegini hiç sanmyrm ...

Yakında yönetim siteden Fenerbahçe çok şereflidir ve temizdir hatta bizden bile daha temizdir şeklinde bir açıklama yaparsa şaşırmayın.

Umarım en kısa sürede kurtuluruz Ünal Aysal'dan. Böyle rezillik görülmedi. Bu yaptığını Adnan Polat bile yapmazdı. Harbi yapmazdı lan. Hele o 18 takım tek yürek olayından sonra hala bir açıklama yapmaması resmen...(adımı kalbine yaz beni unutma)

başkanımız para menfaati üzerine febe destekliyicisi oldu. ahh nerdesin adnan başkan

Ünal Aysalda fazla efendi çıktı.Fenerbahçe Şerefli bi rakibimizdir falan :SS:

Kimse Adnan Polat'ı savunmasın Ünal Aysal>Adnan Polat ama bir gerçek varki Aziz Yıldırım>Ünal Aysal.

şu zamana kadar forlan gelecek reyes gelecek diye bizi rezil ettin bi şey demedik istersen hiç transfer yapmasaydın yine bişey demeyecektik ama artık defol git

Kimseyi begenmiyorsunuz siz de kardesim. Polat gelecek dertler bitecek dediniz sectik .. Polati gondermeli kongre dediniz gonderdik. Unal baskan gelecek bilmem ne olacak dediniz , onu da sectik

Cocuk oyuncagi mi bu ? Simdi de bunu mu gonderelim yani ..

Kime güvendiysek fos çıkıyor arkadaş. Taraftarın büyük çoğunluğu Aysal'ı destekledi, artık Galatasaray eskisi gibi olmayacak dendi. Bugün gelinen noktada Aysal ve ekibi tam bir hayal kırıklığı yaratmıştır. Şikecilerin yanında saf tutanları büyük Galatasaray taraftarı asla affetmeyecektir.

Üst Alt