Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz"

Cevap: Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz"

genç oyuncudan kastettiği mustafa sarp tır büyük ihtimalle. manisa maçında oynatmassa mustafa sarpı ben hiçbirşey bilmiyorum, gelin üyeliğimi iptal edin

bülent ünder'emi salııyorsun renktaş ?

nedir yani bülent ünder eleştirilemez kutsal bir figür müdür ! geldiği gün gençlere şans vericez diyip 2 maçta toplam 0 cekince sonradan çark edip (muhtemeln sıfır çekmeye devam edecek... ) A2 de oyuncu varda bizmi oynatmıyoruz diyen..tavırlarıyla (futbolcuya sarılma öpme ) eski tip şowlar la güya oyuncudan yanayım izlenimi veren bir hocayı eleştirmeyeceğim ! yok ya !

NOT : BÜLENT ÜNDER den dahamı iyi futbolu biliyormusunuz diyen futbol fakirlerine gelince herkes futbol hakkında yorum yapar.. futbol basit bir oyundur öyle kuantim fiziği kuramları filan değildir... böyle basit bir oyun olduğu için popülerdir

Ne zaman peki Sayın Ünder?

Kalan 6 haftadamı,berteraf olmuş bir takımın içindemi?

Alt yapıda A takımda oynıyacak oyuncu var da ,biz mi oynatmıyoruz

Ts maçı sonu Bülent Ünder

................................

Bu takımın morale birlik,beraberliğe ihtiyacı var

Antalya maçı sonu Bülent Ünder

..................................................

Gençlere acayip moral verdin Bülent hoca aferim

Pino gibi vasat bir oyuncu için, bu adamı harcamayın derim. İyi yaptı iyi, çünkü Pino'nun seneye yeni yapılanmada düşünülmesi facia olacaktı.

Bülent Ünder, kalan haftalar için genç oyunculara şans vermesinin beklendiği ama bunun olmadığı şeklindeki bir soruya, şu cevabı verdi: ''A2'den bu takımda oynayacak oyuncu var da, ben mi oynatmıyorum? Zapata bugün hiç hata yapmadı. Ayhan sahanın en çok koşan isimlerinden biriydi. Gökhan Zan da başarılı bir performans ortaya koydu. Ben bugün bütün futbolcularımdan memnunum. Şu an geleceğe dönük bir plan yok ki. Şu anda ben mevcut olan kadroda performansını yükselteceğim oyuncularla birlikte olmak zorundayım. Kimin gidip, kimin kalacağının kararını belki ben vermeyeceğim. Bana sorarlarsa veririm yanıtımı.''

Barış, Ayhan, Mustafa gibi oyunculara şans vereceğim deseydi bu kadar üzülmezdik.

Bülent Ünder, kalan haftalar için genç oyunculara şans vermesinin beklendiği ama bunun olmadığı şeklindeki bir soruya, şu cevabı verdi: ''A2'den bu takımda oynayacak oyuncu var da, ben mi oynatmıyorum? Zapata bugün hiç hata yapmadı. Ayhan sahanın en çok koşan isimlerinden biriydi. Gökhan Zan da başarılı bir performans ortaya koydu. Ben bugün bütün futbolcularımdan memnunum. Şu an geleceğe dönük bir plan yok ki. Şu anda ben mevcut olan kadroda performansını yükselteceğim oyuncularla birlikte olmak zorundayım. Kimin gidip, kimin kalacağının kararını belki ben vermeyeceğim. Bana sorarlarsa veririm yanıtımı.''

Yahu kardeşim, madem Galatasaray'ın çocuğusun, Galatasaray'ın çocuğu olan, alt yapıda ki gençleri oynat, biz de diyelim ki, Bülent Hoca'nın hediyesi bu çocuklar, ama yooook, Mustafa, Ayhan, Barış, devam edilsin bakalım böyle, ne hikmet var bu futbolcularda.Messi değiller ya sonuçta, gözle görülür katkılarıda yok!!!

Ben hiç birşeye yanmıyorum , Cumhuru, Sarpın yerine ilk 11 oynatmadılar ona yanıyorum.

yapmayacagınız şeyleri söylemesinler bize. genclere sans vercekmiş. hani nerde verdin şansı. cemi yedekte tutuyor sırf süs olsun diye. inan kazımdan daha kötü gözükmez gözüme.. ulan sanki bu heriflerin bir katkısı varmış gibi genc oyuncuları oynatmaktan cekiniyolar. asıl onları oynatsa hem övgü alır hem sonuc..

Basın bugün Pino' yu yerden yere vuruyor; manşetlerde alemci, alkolik, v.s..vuran vurana...! Sen bu saatden sonra M.Sarp' dan Zidan yaratmaya çalışıyorsan ne denir ki sana!! 6 hafta kalmış, takım ruhunu kaybetmiş ve sen hala 2 tane genç oynatmaya cesaret edemiyorsun; yazıklar olsun.... Boşuna ağartmışsın o saçlarını boşuna....

14 gün önce genç oyunculara şans vericeğiz dedi

3 gün önce Galatasarayda 11 e girecek genç varda bizmi oynatmıyoruz?

Bunu Shuster Rejkard dese anlarım

Eğer şu kulübün başında ilkeli bir yönetim olsa Pazar akşamı görevine son verilmişti emin ol..!! Bu hafta tüm yabancıları kadro dışı yapmanı bekliyorum, hatta Floryaya bile sokma..Sanada bu yakışır!!

Vay Rijkaard' dan Hagi den sonra Bülent hocayıda asmaya başlamışız :) Devam arkadaşlar Allah boş duranı sevmez devam...

Üst Alt