Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz"

Cevap: Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz"

Serveti filan oynattıktan sonra istersen diğer topcuların hepsini altyapıdan çıkar cacık olmaz bence

Yok valla yok her geçen zaman umudum kırılıyo artık değişimden de bişey bekleyemez hale geldim geleninde bi halt yapabildiği yok oynattın müthiş Galatasaraylı oyuncuları aldın 3 puanı helal olsun..

Ulan koy a2 den 3 oyuncu 3-0 yenil makbuldur

Hakan Balta genç bak onu oynat haftaya.Gelişsin biraz çocuk.

Bunamış bu adam. Ne dediğini bilmiyor. Çok pis sövüyorum sana şuan Üüünnder!

Mustafa Sarp gibi bir genç yeteneği Türk futboluna kazandırıyor adam yahu.Durun sabır sabır.

Kewell,Aydın,Balta,Ayhan gibi isimlere şans verilip geleceğe dönük yatırımalr yapılmalı Ünderrrrrrrrrrrr

Gençlere şans verilecek olmasına sevindim. Bu sayede A takımda kalmak isteyen oyuncuların bireysel performansları da yükselecek ve daha çok çalışacaklardır. İşini düzgün yapmayan gönderilir. Helal hocam gerçekten güzel düşünülmüş bence. :)

Çıkmaz ayın son pazarı şans verecekmiş ben konuştum rahat olun.

Barcelona altyapisinda yetisen Xavi, Iniesta, Messi, Krkic, Pedro da kisa ama fizikleri saglam bizim Emre, Anil falan cok cilizlar.

Bu adamların hiç birinin fiziği sağlam değil.

Bir tek Messi lastik gibi. İnanılmaz bir çevikliği var.

Ama Xavi, İniesta, Pedro hele de Krikic fizik olarak zayıf oyuncular.

Hiç biri yere çok sağlam basmıyor.

Dikkatli izle. Ezilmiyorlar çünkü akıllılar. Omuz omuza mücadeleye çok az giriyorlar.

Mustafa ile Ayhan 17 yasindalar.Size kufur etmemek icin insan olmamak lazim.Dusun artik su takimin yakasindan.

Üst Alt