Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz"

Cevap: Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz"

Adam açıklama yapmış A-2 de oyuncu varda benmi oynatmıyorum diye. Bana sorsan A-2 yi komple oynatsa bu takımdan daha başarılı olurlar ama o oyuncu yok diyor. Birimiz futboldan hiç anlamıyor ama kim? Yahu olan olmuş belki 2 3 oyuncu kazandırırsın diyoruz ama nato mermer nato kafa. Bülent hocada çılgın çıktı.

Ha sonunda akıllarına geldi.. İnsallah oynatirlar

Adam Yekta çıktıgında Mustafa Sarpı alıyor daha ne beklersiniz boyle bir T.d.miz var başı boşluk büyüdükçe büyüyor.Artık bıktık sıkıldık usandık yeter ya yeter verin şu cocuklara sans verin artık...Küme düşüreceksiniz bize helal olsun hepinize polatınıda sezgininede hagisinede ünderinede helal olsun hepinize.

Bu haber eski bir haber.

Ünder'in söylediği sözleri yapmadığını görüyoruz.

Yeni değil beyler ona göre mesaj yazın.

A2 den dün kadroya alınan Mustafa Sarp isimli genç büyük yeteneğe benziyor.Helal olsun.

Bi insan kendi söylediğini yapmazsa ben o insanın adamlığından şuphelenirim arkadaş , kimse kusura bakmasın Bulent Under Babam olucak yaşta kötu bişey demek istemiyorum zaten diyememde ama yapıtğı açıklamalar olsun , bizim yeteneksiz futbolcuları koruması olsun beni delirtti , hangi mantıkla bu işleri yapıyorlar yeminle anlayamıyorum....

Genclerimiz bu durumdan daha kötü hale getirmezler bizi. Aksine belli bir heycan, mücadele arzusu getirirler. 15. olmamiz neredeyse kesinlesmisken, oynatin iste su cocuklari. Ben bu israri anlamiyorum. Bu kadar cökmüs büyük bir takim, gelecek sezonun hazirligini yapmiyorsa salaktir. Yollayacagin adamlari ne diye oynatirsin be adam? Yollayacagimiz adamlara forma verilmemeli bundan sonra. En azindan Cem Sultan´i arada bir oynatin ki, motivasyonu yükselsin, Galatasaray´da sans bulacagini düsünsün, sözlesme yenilesin. Inadina mi yapiyorlar anlamiyorum. Bize zarar verecek herseyi yapiyorlar bu sene masallah

Zapata, Sarp, Ayhan, Neil, Aydın, İnsua, H.Balta, Barış, Serkan, Kewell gibi sözleşmesi biten ve takımda sene sonu kesinlikle yollancak adamları neden kadroya alıyosun. Bunların yerine her maç paf dan 4-5 oyuncuyu oynatmak bu kadarmı zor. Bu saatten sonra 10. olsak ne olur 14. olsak ne olur. Sene sonuna kadar alt yapıdan 1-2 oyuncu bile patlama yapsa bizim için büyük kazanç olur.

Emre Çolak

Cem Sultan

Anıl Dilaver

Berkin Arslan

Bunlar A2 oyuncusu değil mi?

Emre Çolak denen oyuncu, Ümit milli takımın değişmez oyuncusu, forvet arkasında maestro görevi yapıyor. Türkiye'nin gelecekte en çok umut bağladığı oyuncu değil mi ? Lan peki neden bu halde ki Galatasaray'da forma şansı bulamıyor ?

Niye biliyor musun Caner?

Çünkü bizim takım öyle bir halde ki,Bülent hoca Ayhan'a kesik atsa Emre oynasa Ayhan kırılıcak hocam yapma etme diyecek..

Hocasıda ayıp oluyor diyecek boşver diyecek oynatmayacak kısacası otorite yok kardeşim..

Abi kardeş ilişkisiyle takım yönetiyorlar,ve abiler tabiki oynayacak..

Emre Çolak denen oyuncu, Ümit milli takımın değişmez oyuncusu, forvet arkasında maestro görevi yapıyor. Türkiye'nin gelecekte en çok umut bağladığı oyuncu değil mi ? Lan peki neden bu halde ki Galatasaray'da forma şansı bulamıyor ?

İşte bunu gerçekten anlayamıyorum evde duşunuyorum duşunuyorum bi açıklamasını bulamıyorum ....

Bi insanın kafası okadar mı çalışmaz abi , okadar mı futbol bilgisi 0 olur , bakıyoruz Antalya maçına Barış bu maçta Mustafa oynadı haa bide Sabri orta sahada , eee bu Emre Çolak oynasa 0-3 mu kaybedicektik hem kaybetsek ne olur ??? Bisey ama oynata oynata gençler kazanırız , aanlamadığım bu adamlara kaç sezon boşuna gitti ee neden peki bunlarla devam ediliyo ?? bide maç sonu çıkıp nesi varki Mustafanın,servetin,ayhanin,Baltanin,Gyokanin,Barisin diyo Ünder efendi , yazık gerçekten....

Biraz soruya soruyla cevap vermek gibi oldu ama :)

Niye biliyor musun Caner?

Çünkü bizim takım öyle bir halde ki,Bülent hoca Ayhan'a kesik atsa Emre oynasa Ayhan kırılıcak hocam yapma etme diyecek..

Hocasıda ayıp oluyor diyecek boşver diyecek oynatmayacak kısacası otorite yok kardeşim..

Abi kardeş ilişkisiyle takım yönetiyorlar,ve abiler tabiki oynayacak..

Doğru bu dünkü açıklamasıylada belli oldu , sanki Türk oyuncular hepsi birer Messi ama suç yabancılarda , neden Turk oyuncular çok mucadele ediyomuş :eek: nedense biz hiç göremiyoruz bunu...Maçtan sonra içimizden kapı pencere kırmak geçiyo diye laflarla olmuyor bu işler .....

Haber 28/03 tarihli, yani Bülent Ünder'in isbasi yapmasindan birkaç saat önce. 2 haftadir antrenman yaptiriyor, bir genç gözüne batmamis mi ? Hayir oynatmayacaksin madem neden göz boyamak için bu açiklamayi yapiyorsun ?

Stoperde Semih kaya orta sahada berkin arslan, emre çolak ve anıl dilaver forvete ise cem sultan takviyeleri. Kalan haftalarda eminmki A takımdan daha cok puan toplicaklardır..

Bastan soyleyin A2 takiminda futbolcu yok diye, bosuna oyalamayin milleti. Iyice deneme tahtasi olduk. Millet gelecek sezonun kadrosunu beklerken. Biz hala oyuncuya dayali sistemler filan deniyoruz

Üst Alt