Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek"

Cevap: Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek"

Bülent Ünder ve Tugay' ın önümüzdeki senenin takımını oluşturmak v.s. umurlarında değil. Tek amaçları günü kurtarmak, kendi hanelerine artı yazdırmak. Bu takım şu haliyle hala 2 tane genç oynatamıyorsa yazıklar olsun!!

konu başlığına uygun olaraktan sizler ne zaman bir daha G.Saray eşofmanını giymemek üzere gideceksiniz ?

Tamam kadro disi birakalim da, sadece Pino kadro disi kalirsa ayip edersin Bülent Hoca. 4-5 kisiyi kadro disi birak da herkes bi kendine gelsin, silkelensin artik. Sadece Pino mu yürüyor sahada?

elano ve misimoviç dünya yıldızıydılar halende oyleler;bu adamlardan yararlanmasını beceremedik hiçbir kulup beceremese sorun adamlarda diyeceğim ama gittikleri yerdede döktürüyorlar geldıklerı yerdede döktürüyorlardı.Geçen hafta arda oyundan cıkarken bülent ünder sırtını sıvazlıyordu,pino 10 dk boyunca yattı yatmadı orasını bilmem ama birseyler yapmaya calısıyor hücum hattımızdaki en hareketlı adam pino galatasaraydan giderse gittiği yerdede döktürecektir potansıyeli yüksek bir adam kalan haftalardada yekta ile birlikte bır hayrı dokunma ıhtımalı olan ıkı oyuncudan biri baros,kewell hatta culio bile kafada takımı bitirmiş arda 1 senedir takımı silmiş zaten,stancu büyük ıhtımal elımızde patladı kazımdanda bırsey beklemıyorum ancak suda bir gercekkı yönetim bu acıklamadan sonra evvelden elano ve misimoviçe sahıp cıkmadıgı gibi pınoyada sahıp cıkmazsa zaten pıno sene sonunda kacar

Bülent Ünder sen nesin? Kimsin? Haddini bil bence.. Şurda 3-5 maçın kalmış artislik yapma. Gelen giden fantazi yapıyor takımın üzerinde. Ne lan bu?

Muhabir:Barış,Sarp,Ayhanı soruyor..Eleştirildiklerini söylüyor..

Ünder:Neden eleştiriliyor diyor..Övüyor onları..

Yazık çok yazık...

Ciddi bir vizyon sorunu var Bülent Ünder' in! G.Saray' ın içinde bulunduğu tablonun ciddiyetinin hala farkında değil, Pino' ya fatura kesip otorite sağlayacak aklınca...Allahım sen akıl fikir ver, kimlere kaldık....

Benim gözlerim görmüyor mu? Yani bu oyuncularin yerine gencler oynasa siritmazlar ki ya. Yemin ediyorum daha istekli futbol oynariz. Benim aklim mantigim almiyor, iyice Fenerbahcelestik ya. Gencleri umursamayan bir kulübe dönüstük. Yazik günah. Hala Cem Sultan niye sözlesme imzalamiyor diyoruz. Adam gelmis 20 yasina ve bu takimda bile sans bulamiyor. Diger gencler de yakinda diger kulüplere giderse kimse sasirmasin. Böyle adalet mi olur?

Yabancı teknik direktör şart. Böyle leş adamlarla olacak iş değil.

Bülent Ünder'e teknik direktörlük vererek giderayak yaktın bizi Adnan Polat.

Ayhan 2,3 tane top kaptırdı,,Trabzon etkili atak yaptı..Hatt burak'ın şutunu zapata kurtardı o gol olsa Ayhanıda gönderirmiydin..

Hemde Ayhana maç içerisinde o kadar bağırdın..Sağa at diyordun ortaya atıyor..

o degilde neden kalkip soyluyorsunki?

alma kadroya?

daha mantikli degilmi?

Napsin adam, yillarca Osman Senher'lerle, Tanburaci'larla ayni yerde calismis, futbol konusmus. Adam'da kafa birakirlar mi?

Anlamıyorum. neden hala A2 takımından gençler oynatılmıyor bu takımdan. yeminle A2 ile çıksak daha çok puan alırdık 2.yarıda. rezillik bu ya, hala sarp-balta-barış-ayhan bu takımda kado dışı değil. Bu adamlar kadro dışı kalsa bu takım biraz düzelirdi inanamıyorum hala...

bu laflari etmesi dogru degil ama

iyi bir kadro ve iyi bir taktikle ciktik maca gene

bence iyi bir teknik direktor

Üst Alt