Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek"

Cevap: Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek"

Benim gözlerim görmüyor mu? Yani bu oyuncularin yerine gencler oynasa siritmazlar ki ya. Yemin ediyorum daha istekli futbol oynariz. Benim aklim mantigim almiyor, iyice Fenerbahcelestik ya. Gencleri umursamayan bir kulübe dönüstük. Yazik günah. Hala Cem Sultan niye sözlesme imzalamiyor diyoruz. Adam gelmis 20 yasina ve bu takimda bile sans bulamiyor. Diger gencler de yakinda diger kulüplere giderse kimse sasirmasin. Böyle adalet mi olur?

adalet sadece istanbul'da bir semt...belki o bile degil

kim ne derse desin....bu takimi hagi yakti !!!

bknz: misimovic

ünder sanirim oyunculara gözdagi vermek icin pino'yu yedi

pino da zaten 1 hafta oynuyor, 1 hafta sakat...

bir iddiamiz da kalmadi, olsa da oluuuuuur, olmasada

Mustafa Sarp´in olaganüstü mücadelesi diyor hala Bülent Ünder ya :)

ünder sanirim oyunculara gözdagi vermek icin pino'yu yedi

pino da zaten 1 hafta oynuyor, 1 hafta sakat...

bir iddiamiz da kalmadi, olsa da oluuuuuur, olmasada
Pinonun sabıkası varmış..Bu maçta patlamış..

Dün gece Twit atıyordu pino..Uyusana yarın maçın var..Bakalım pino bu konuda Twittere ne yazacak..

Bülent Hoca evde otururken ona takım verdik, şimdide bizi uçurmasını istiyoruz, özür dileriz Bülent Hoca rahatsız ettik!! Gel sen yine evinde otur, çayını yudumla, tavlanı oyna ama yalvarırım bize dokunma....

Maçı izlemedim, ne yaptı Pino, Mustafa Sarpın anasına mı küfretti? Zira tam tersi olayı Mustafa Sarp yapmıştı zamanında ceza bile almamıştıda..

Mustafa'yı övdükten sonra benim için Bülent Ünder diye biri yok.

bence zapata'ya ana avrat düz giden ayhan'i da kadro disi birakmali...

cok saygisiz ve terbiyesi bir laf sarfetti

zapatayi nekadar sevmesemde

Oldu hoca oldu sen şu takımdan kat kat daha iyileri A2 ye hapset bana gel pinodan bahset.. oldu

Bülent Hoca hiç yapmaması gereken çok talihsiz bir açıklama yaptı.Düşüncesi bu yönde olsa bile bunu açıklamamalıydı.Koskoca kulübün bir t.d. nün,seçeceği kelimeleri çok iyi bilmesi gerekirdi.Bu işin sportif boyutu haricinde ekonomik boyutu da var.Aynı zamanda çok büyük bir ekonomi bu.Malesef kulubün tüm birimleri içine düştüğümüz durumdan dolayı akıl ve fikrini yitirmiş durumda.Üzüntü,sinir,stres,hayal kırıklığı,umutsuzluk tüm akıl ve mantık değerlerinin kullanımasına engel olur hale gelmiş.Bunu aylardır başkan ve yönetimde görüyorduk.Şimdi heryere sıçramış durumda.Bu durumdan yeni yönetim gelmeden kurtulmak mümkün değil.Yeni yönetim gelecek,camiayı tanıyan yeni t.d. gelecek (Lucascu veya F.Terim) ve bu havayı dağıtacaklar.Çünkü bu futbolcuların da bu kadar kötü olmaları normal değil.Herkes bir buhran içinde.2008 yılı şampiyonluğunun oyuncuları (Ayhan,Arda,Barış,Servet,H.Balta,Sabri) bugün dökülüyor.Seçimden ve yeni t.d.den önce düzelecek birşey yok.

Adamların teklifi neden hiç düşünmeden kabul ettikleri çok açık, ilkesi ve vizyonu olmayan adama sen gel dersen tabi gelir...Normal şartlarda Aslantepe' ye seyirci olarak girecek adamlar, maalesef bizde takım yönetiyorlar...

Bülent hoca şu takımda 3 tane genç oynatacak yüreğin yoksa git evinde otur Allah aşkına!!

Üst Alt