uyuyamamak - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İki gündür yine deprem korkusu. 6 Şubat sabahı sakin sakin evden kaçan ben kısa sürede o stresi atlatan ben (ya da ben öyle saniyorum) üç gündür daha beter stres korku yaşıyorum. İki gün önce 5 şiddetiyle uyandık. O andan beri kabus geri geldi. Derin uykuya dalamıyorum. Sanırım gitme vakti geldi bu şehirden. Uzatmanın anlamı yok.
O korku şehir değiştirmeden gitmez. 1-2 yıl sonra geri dönersin. 99'da biz gitmedik kardeşim ve bende sıkıntı bıraktı sonrasında.

O korku şehir değiştirmeden gitmez. 1-2 yıl sonra geri dönersin. 99'da biz gitmedik kardeşim ve bende sıkıntı bıraktı sonrasında.
Ben 7 ay hiç gelmedim. İki hafta sonra deprem hiç olmamış gibi yaşamaya başladım. Sonra biraz destek aldım. Deprem yokmuş gibi yaşamanın sağlıklı olmadığı söylendi. Şimdi ara ara gidip geliyorum. Ama çoğunluk buradayım. Fena stres yüklüyüm. Evin sağlamlığından çok eminim. Ama stres çok ağır. Geceleri özellikle. Başka şehirde yaşama planlarım var.

Bu işin uzmanı oldum eski dönemlerde bir şeye takıp uyuyamazdım ama tecrübe edinip uyku vakti geldiğini zihne kabul ettirip düşünmemeye itince anında bayıltıyor. :asd:
Nusaybin'de gorev yaparken sıkıntılı geceler olurdu , uyuyamazdik , kafamda ideal 11 i kurmaya çalisirken uyuyakalirdim. TD olup oyunculara direktif verirdim , anca öyle uzaklaşıp uyuyordum :d

Tabi GS yenildiği gece 11 kurmak da ise yaramıyor.

Nusaybin'de gorev yaparken sıkıntılı geceler olurdu , uyuyamazdik , kafamda ideal 11 i kurmaya çalisirken uyuyakalirdim. TD olup oyunculara direktif verirdim , anca öyle uzaklaşıp uyuyordum :d

Tabi GS yenildiği gece 11 kurmak da ise yaramıyor.
O bölgedeki stresli yaşantıyı tam tersine çevirerek rahatlamışsınız şimdiyse başka stresli unsur olmayınca direk stres unsuru Galatasaray olmuş.

Üst Alt