Uzatmayın Yenersek 2. Turdayız - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uzatmayın Yenersek 2. Turdayız

Juve'nin vaktiyle dipten gelip aynı puanla bizi geçtiği dönemi hatırlayınca intikamı olsa diyorum ama takım hiç umut vermiyor, bu sezon Avrupa defterini kapatıp lige odaklanmak ve gelecek sezona hazırlanmayı daha makul görüyorum. Böyle giderse seneye 5 yabancıyı da kitleyecekler zaten.

çıkmamamız bizim için daha hayırlı olur. 4.olup elenelim bence yoksa 2.turda okkalı bir takım çıkarsa 10 luk oluruz bu defansla

Elenelim lige odaklanalım.Yoksa rezil olur ligde bu takım.Zaten Juve yenilmez bize.Takım ışık vermiyor.Çok üzülmeyin siz de.

Avrupa Ligi'ni kazanırız o zaman yine "başarılı" olmuş oluruz ama. :D

Benim isteğim de o aslında. Avrupa'da bir kupa daha kaldırmanın vakti geldi artık, 13 sene oldu.

Yani öyle başarılı olsunlar :D 1 maç değil 2 maç değil kaç maç var AVL'yi almak için oraya kadar gelirlerse başarılı olurlar bence.. Zaten gidişatta benziyor o zamanda Chelsea hezimeti vardı :)

Yani öyle başarılı olsunlar :D 1 maç değil 2 maç değil kaç maç var AVL'yi almak için oraya kadar gelirlerse başarılı olurlar bence.. Zaten gidişatta benziyor o zamanda Chelsea hezimeti vardı :)

Bizim için devre arası çok önemli. Doğru hamleleri yaparsak ciddi anlamda "başarılı" olabiliriz.

En büyük hatamız "başarılı" takımın üzerine koyamamak, hatta geriye götürmek oldu. Çok yanlış bi yol izledik.

Bir üst tur bizim için hayırlı olmaz bence, lig daha önemli şu an için. Çıkıp zaten eleneceksin bu kadro ile. Ya da uefa avrupa ligi daha hayırlı olur.

Bu futbol ile fazla umutlanmayin bence Juventus'a 1 puan yetiyor. Ona göre hazirlanip bizim karsimiza cikacaklar. Dua edelim Real Madrid kaza yapmasin Kopenhag karsisinda. Kopenhag hic olmazsa takim savunmasi nedir biliyor.

gruptan çıktık dıyelım ne olacak fark yıycez 2.turda.bu real yuzunden avrupada bu sene çok prestıj kaybettık.realın sampıyonlugu barcaya kaptırmasını şl de 2.turda elenmesını ıstıyorum.

Üst Alt