Uzatmayın Yenersek 2. Turdayız - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uzatmayın Yenersek 2. Turdayız

Mesele Juveyi yenmek üst tura çıkmak değil. Mesele sonrası. Hatta seneye olacaklar.

Ha belki orası tedavi olur doğru hamlelerle. Ama bu seneyi böyle daha ortasında kapatırsak ŞL si ligiyle kulübün maddi zararıda prestiji onulmaz duruma gelir.

O yüzden UEFA devam edelim ama devrearası en azından ortadan hallice bir takım haline gelelim.

Eee sonra Barca-Real-Manu gibi takımlara 2. turda kolay lokma olmak için mi çıkıcaz?Real yensin Kopenhagıda bizde yenilip Avp.Ligine gidelim işte,gerçi bu lig bile ağır gelir bize.

Ayrıca kimin sorumlu olduğu umrumda değil. Ama Mancini ama Fatih Terim ama Ünal Başkan.

Mesele kimin yaptığı değil nasıl çözüleceği.

Kimin yaptığını konuşursak sadece kimin yaptığını öğreniriz sonunda.

Ama kucağımızda hala o sorun büyüyerek varlığını sürdürür.

bu defans kalıcaksa gitmeyelim bile 2. tura.rakipler hiç acımaz bide eleme maçları atabildikleri kadar atarlar feleğimiz şaşar.gerçi bu sene öyle fark atacak takım yok.geçen seneki messili barça Heynckesli bayern gibi fark atacak takımlar kalmadı.bi tek real var.onuda gruplarda gördük zaten ne kadar azıttığını.dortmund arsenal falan farklı yenemez.

Ya bırakın neyi yeniyorsunuz :D Bu kafalar değişmediği sürece bir arpa boyu yol gidemeyiz. Hani maçın siniri falan değil yani oynadığımız oyun ortada...

Mancini Juve de Juve dedi..1 ay boyunca.. Ben bu maça özel olarak hazırlanacağını düşünüyorum. Real Madrid maçın baştan kabullenmişti ki cezasını bugün çekti. Real maçını da ciddiye alsa kazanmak içten bile değildi. (Ki ofsayt olmayan bir golümüz sayılmadı, 2-1 öne geçecektik.)

Sonuç olarak takımı iyi hazırlayacağını düşünüyorum..Umudum var benim.. hatta ileri gidip çok dehşet bir Galatasaray izleyeceğiz gibi geliyor bana...

bu defans kalıcaksa gitmeyelim bile 2. tura.rakipler hiç acımaz bide eleme maçları atabildikleri kadar atarlar feleğimiz şaşar.gerçi bu sene öyle fark atacak takım yok.geçen seneki messili barça Heynckesli bayern gibi fark atacak takımlar kalmadı.bi tek real var.onuda gruplarda gördük zaten ne kadar azıttığını.dortmund arsenal falan farklı yenemez.

Sen futbola baktigindan emin misin? Bayern,Barcelona,Paris bunlarin hepsi rahat delik desik eder bizi. O begenmedigin Dortmundla Arsenal bizden iki kat hizli top oynuyorlar.

Balta semih gökhan eboue yap 4 lüyü diyorum ya juve maçı icin bu hali yazin nasil halledemedik orasi ayri konu ama bu 4 lü günunde olur muslerada kalede olursa arenada hersey olabilir yada umut fakirin ekmegidir.

bu defansla bu maçtan beklentim sıfır allah verede kopenhag süpriz yapmasın yaparsada yapsın aslında iyi bi şamar lazım bizim takıma ama işte gönlümüz el vermiyor

Taraftarlardan kurulu bir defans mı yapacağız yoksa... :melek:

Taraftarın itici güç olduklarında defansın böyle saçma şekilde dağılacağını düşünmüyorum.

Herkes takımda ruh yok diye eleştiriyor. Taraftarda ruh varsa 90 dakika desteklesin, takıma ruh kazandırsın. Juve de sonuçta bir RMadrid değil ve içlerinde illa bir korku olacak. Takımı toparlayacak şey bence taraftar ve takımı kötü ya da iyi etkileyecekler o maçta. Umarım iyi etkilerler yoksa durum çok kötü yerlere gidebilir.

Üst Alt