Uzatmayın Yenersek 2. Turdayız - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uzatmayın Yenersek 2. Turdayız

rezalettir 10 kişi kalmış bir real karşışında skordan çok oynanan bu oyun,bu fırsat her zaman eline geçmez maçı alıp Galatasaray tarihine geçebilirlerdi olmadı,deplasmanda yendiğimiz büyük bir takım varmı hiç benim hatırladığım yok

söylermisin bana kopenhag maçının ilkini bir kenara çıkararak adam gibi oynadığımız bir maç hatırlıyormusun.yazık ya gerçekten çok yazık.neymiş sistemmiş.ne sistemi arkadaş.6 as oyuncusundan yoksun ve üstüne üstlük 10 kişi kalmış real e yeniliyorsun.hemde 4 yiyerek.takım resmen geziniyor sahada.fenerle oynadığın oyunda bırak şutu korner bile atamıyorsun.resmen rezilleri oynuyoruz.daha oynanılmamış bir 90 dakikamız var ama bir Allah'ın kulu ümitli değil şurada.geçen sene 3-0 kaybettiğimiz maçta ikinci maç için ben kendim konu açmıştım."neden olmasın içimde az da olsa bir umut var" diye.ve bunu gerçekten inanarak yazmıştım.o zaman benim yazdıklarıma destek veren,takıma inanan kişiler vardı.ilk maç 3-0 olmasına rağmen.ama maalesef şimdi... neyse daha fazla yazmak istemiyorum.artık başkan mı,mancini mi,tugay mı?kim olacaksa bu.bu rezalete son veren birinin çıkması lazım.yoksa bu taraftar bunların hiç birini affetmez.unutulur giderler.

söylermisin bana kopenhag maçının ilkini bir kenara çıkararak adam gibi oynadığımız bir maç hatırlıyormusun.yazık ya gerçekten çok yazık.neymiş sistemmiş.ne sistemi arkadaş.6 as oyuncusundan yoksun ve üstüne üstlük 10 kişi kalmış real e yeniliyorsun.hemde 4 yiyerek.takım resmen geziniyor sahada.fenerle oynadığın oyunda bırak şutu korner bile atamıyorsun.resmen rezilleri oynuyoruz.daha oynanılmamış bir 90 dakikamız var ama bir Allah'ın kulu ümitli değil şurada.geçen sene 3-0 kaybettiğimiz maçta ikinci maç için ben kendim konu açmıştım."neden olmasın içimde az da olsa bir umut var" diye.ve bunu gerçekten inanarak yazmıştım.o zaman benim yazdıklarıma destek veren,takıma inanan kişiler vardı.ilk maç 3-0 olmasına rağmen.ama maalesef şimdi... neyse daha fazla yazmak istemiyorum.artık başkan mı,mancini mi,tugay mı?kim olacaksa bu.bu rezalete son veren birinin çıkması lazım.yoksa bu taraftar bunların hiç birini affetmez.unutulur giderler.

terim dönemdinde sistemimiz yoktu eyvallah şişir futbolu oynuyorduk ama böyle aciz görmüyorduk takımı şimdi 6 yiyen kimdi diyecekler ama o maçın 6-1 bitmesi saçmalık kısmetsizlikten başka birşey değil,fener maçlarında hep bastıran, pozisyona giren, mücadeleyi bırakmayan takım vardı son iki senedir,manciniyede çok birşey demeye gerek yok, sabredicez takımı tanıyana kadar ama çok aciz futbol oynuyoruz fener ve dünkü real maçı özellikle

terim dönemdinde sistemimiz yoktu eyvallah şişir futbolu oynuyorduk ama böyle aciz görmüyorduk takımı şimdi 6 yiyen kimdi diyecekler ama o maçın 6-1 bitmesi saçmalık kısmetsizlikten başka birşey değil,fener maçlarında hep bastıran, pozisyona giren, mücadeleyi bırakmayan takım vardı son iki senedir,manciniyede çok birşey demeye gerek yok, sabredicez takımı tanıyana kadar ama çok aciz futbol oynuyoruz fener ve dünkü real maçı özellikle

sabredelim sabredelim.ona zaten bir şey dediğimiz yok.sonuçta beğensekte beğenmesekte hocamızdır.hakaret edecek halimiz yok.ancak ortada var olan bir gerçek var ki rezalet bir durumdayız.6-1 maç muhabbetine ise girmek istemiyorum.polemik olmasın.şimdi çıkarlar bıdı bıdı yaparlar bazıları.yok terimsporlu yok bilmem ne diye. ancak var olan bir gerçek var ki bir an önce toparlanmalıyız.yoksa 8. olduğumuz dönemden daha kötü günler bekliyor bizi.bu takımı bu kadar aciz oynatmaya kimsenin hakkı yok.

O da var tabi. Kaliteli yerlileri nereden bulacagiz. :sad007: Cok uyuduk transfer döneminde.

4-5 yerli,1-2 yabancı birde kaleci demişler.yaptı sana 8 kişi.arkadaş sanki sıfırdan kadro kuracağız.böylesine bir düşünce olabilir mi ya?ama işte zamanında sneijder ve drogba geldiği için gözümüz bir şey görmez oldu.herkes ooo ne kadar büyük olay dedi (bende dahil) ancak hocanın söylediği sol bek ve stoper transferi alınmadı.şimdi debelenip duruyoruz açıkcası.İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.

şu da bir gerçek ki ne olursa olsun arkadaş kimsenin ahını almayacaksın.bak ;Fatih hoca 2. gelişinde luce nin ahını aldılar dikiş tutmadı.şimdi de Fatih hocanın ahını aldılar.ve maalesef gidişat hiç iyi değil.

açıkcası ben parasında da değilim.bu 4-5 sağlam yerli kimmiş onu öğrensem yeterli benim için.

Anadolu takımlarındaki iyi yerliler kuşsal takımlara ama peşkeş çekildi, ama tehditle zoraki verildi.

Kalanlardan gerek ikna edebildiğimiz gerekse hocamızın gelsin dediklerini içinden aldık birkaçını.

Geriye gurbetçiler kalıyor. Onları getirmek ayrı bir dert oynatmak ayrı.

Anadolu kulüplerinin bize ayrı malum takımlara ayrı fiyat çektiği konusu apayrı bir konu.

Biz asıl hatayı iç yabancı transferlerinde yaptık. Amrabat , Dany gibi oyuncular kanımca yanlıştı.

Hele Amrabat için asırlık aşk misali peşini kovalamak ve kazıklanmak . O konu kansere davetiye çıkarır.

Şampiyonlar Liginde bir üst tura çıkmalıyız arkadaş o kadar. Şampiyonlar Ligi takımı olmak istiyorsak istikrar şart. Bir üst turda Barcelona gelsin önemli değil önemli olan hersene Şampiyonlar Liginde gruplardan çıkmak önemli.

Uefa da yarı finale kaldığındaki para ve klüp puanın Şampiyonlar Liginde gruptan çıktığındakinden az. Napiyim Uefa yı

2.tura cıksak nolacak bu futbolla,defansla.

hakediyomuyuz? ,hayır.

en azından avrupa ligine gidelim biraz puan toplarız

Üst Alt