Uzatmayın Yenersek 2. Turdayız - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uzatmayın Yenersek 2. Turdayız

Sen futbola baktigindan emin misin? Bayern,Barcelona,Paris bunlarin hepsi rahat delik desik eder bizi. O begenmedigin Dortmundla Arsenal bizden iki kat hizli top oynuyorlar.

bayern barcelonayı gördük.fark atıp yenecek gibi değiller hemde eleme maçlarında.dortmund maçında kontradan attılar 3 tane golü de bayern.barça da messisiz sürünüyor top yapamıyor.2 takım da geçen seneden gerideler.dortmund ligte hiçbir maçta rakibini ezemiyor geçen seneki gibideplasmanlarda zor bela alıyor ilkay ne zaman dönecek belli değil o düzelmezse görürüm dortmundu geçen sene malagaya eleniyordu muhteşem denilen dortmund.arsenalin de her maçını izliyorum mesut var diye kalenin önüne kadar gelip saçmalıyorlar bitiremiyorlar hep pozisyonları zorluyorlar.sen takımların isimleri hariç durumlarına da baksan iyi olur ezbere konuşuyorsun.kontrollü oynarlar.zaten bu defansla çıkacaksak hiç ilerlemiyelim diye yazdım sende aynısını tekrar edip delik deşik ederler diyorsun.delik deşikten kasıt ne.3-4 yeriz bel ki de devre arası takım boş durmayacak böyle kalmaz.daha fazla fark yemeyiz.2. turda da hiçbir takım 4-5-6lı fark yaparak turu geçemez bu sene buraya yazıyorum.

Taraftarın itici güç olduklarında defansın böyle saçma şekilde dağılacağını düşünmüyorum.

Herkes takımda ruh yok diye eleştiriyor. Taraftarda ruh varsa 90 dakika desteklesin, takıma ruh kazandırsın. Juve de sonuçta bir RMadrid değil ve içlerinde illa bir korku olacak. Takımı toparlayacak şey bence taraftar ve takımı kötü ya da iyi etkileyecekler o maçta. Umarım iyi etkilerler yoksa durum çok kötü yerlere gidebilir.

Latife yaptım. Söylediğinde haklısın. Ancak genel anlamda düşünürsek taraftar hadi içeride tamam da dışarıda o kadar etken olamaz.

Orada işte teknik ve taktik durumlar giriyor devreye.

Ancak rehabilitasyon sürecinin en etken elemanı taraftar olacaktır. Olmalıdır. :ka19:

4 3 1 2 oyanayalim saldiralim anasini satayim tutarsa yener geceriz tutmazsada tutmaz zaten ne tutturabildikki bu aralar inadina saldiralim yenilceksekse de adam gibi yenilelim yada elenelim

rezalettir 10 kişi kalmış bir real karşışında skordan çok oynanan bu oyun,bu fırsat her zaman eline geçmez maçı alıp Galatasaray tarihine geçebilirlerdi olmadı,deplasmanda yendiğimiz büyük bir takım varmı hiç benim hatırladığım yok

4 3 1 2 oyanayalim saldiralim anasini satayim tutarsa yener geceriz tutmazsada tutmaz zaten ne tutturabildikki bu aralar inadina saldiralim yenilceksekse de adam gibi yenilelim yada elenelim

Bize yakışmaz, bizim taktiğimiz rezil defans oyuncuları ile deli gibi kapanıp bireysel hatalar ile rakibe pozisyon vermek üzerine kurulu.

Şu an grupta aldığımız puan normal bence belki 2 maçta da kopenhagı yenmemiz beklenebilirdi ama olmadı onun dışında juve deplasmanında puan almamız sürprizdi işin kötü tarafı çok berbat oynuyoruz yani futbolla alakası yok oynadığımızın.

Juve maçına kadar şansımız yaver gider taraftarda o maça kadar takımını sahiplenirse iç sahada yenebiliriz juveyi şampiyonlar liginde devam etmek ekonomik olarak daha iyi şansa güzel bir kurayla bir tur geçebiliriz fazlası zor olur.

Juve maçını alıp devre arasına kadar en az kayıpla geçmeliyiz sonrada adam akıllı devre arasında kadro değişikliği yapmamız gerekiyor önümüzde ki sezon tamamen temizlik yapılmalı kadroda çok büyük atılım yapmalıyız.

Uefaya gidersek ve elendik transfer yapmayalım gibi bir saçmalığa imza atarsa yönetim şutlanırlar takımdan çok kötü günler bizi bekler ne olursa olsun ciddi yapılanma şart gibi gözüküyor.

Turu geçip altdaki yazan takımlardan biriyle 2 adet korku filmi izlemek istemiyorum...Avrupa ligi iyidir.

B.Münih

Barca

R.Madrid

A.Madrid

Chelsea

Arsenal

M.United

Psg

Bazı taraftarların gözünü sadece hırs bürümüş. Tek istedikleri sadece gol atan forvet, sadece frikik atan orta saha, sadece kazanan ve tura çıkan takım vs... Sırf etrafındaki fenerliler

Futbol bir oyun, amacı insanları eğlendirmek. Benim takımımda oynayan oyuncu kazma ise 100 gol atsa ne olur, orta saha oyuncum frikik kullanmaktan başka bir işe yaramıyor, kalede yere çakılmış bir direkten farkı olmayan kaleci duruyor, sol bekimizde stoper oynuyor, futbol ile uzaktan yakından alakası olmayan bu reziller rezili oyun ile takımım CL şampiyonu olsa ne olur ki?... İstemiyorum kardeşim ben böyle başarı, ben sadece evime gidip maçı açtığımda futbol oynayan bir takım görmek istiyorum.

Bana ne şampiyonluktan, bana ne üst turdan.

Bu kondisyonla eksik oynayan Sivas'a bile üstünlük kuramazken, CL'de özellikle de Juventus'a üstünlük kuracağımızı düşünen varsa, "kalk bilader kalk, geldik" demek istiyorum.

Allah aşkına ciddi ciddi umutlu olanlar var..İnşallah karambole bala g.te falan yenmeyiz Juventusu..Kepaze mi olmak istiyorsunuz üst turda...Yedek ağırlıklı ve 10 kişi kalan Real bile darma duman etti bizi istekli bir Bayern-Dortmund -Atletico falan gelse haşat eder bizi..Gerek yok rezilliğe UEFA'ya gidelim yeter o olmazsa da üzülmem...Parayla karı götürüp maçta yatan topçu üzülmüyorsa ben neden üzüleyim..

Arkadaş biz hakketmiyoruz diyosunuzda Juventus çok mu hakkediyor Juventusu yenicez ve turu atlıyacaz sonra transfer dönemi girecek gerisine bakarız bi şekilde

Fatih hoca geldi beyler.

Demek neymiş saldır sonuç önemli değil taktiği bizim taraftar profilimizde rağbet görür olmuş.

Send from my HTC OneX using BlueTapatalk

2. Tur için önümüzde Transfer ayı olucak. 2 Tura çıkarsak heralde 4 - 5 sağlam yerli 1-2 yabancı 1 tane de kaleci alırlar umudunu taşıyorum

Üst Alt