Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler

Tavsiyeniz için çok müteşekkirim, deneyeceğim :) Zararlı olduğunu bildiğim halde canım hep istiyordu, demek bu yüzden.. Alternatif içecek olarak daha az zararlı olan bir içecek öneriniz var mı acaba? Soğuk Çay'a sarmıştım bir ara ama o da zararlı diyorlar.
ayran ve suya takıl ........
Sadece içecek açısından bakarsak; ömrün en az %10-15 uzasın, hemde gereksiz kilo artışı olmadan sağlıklı olarak...

ayran ve suya takıl ........
Sadece içecek açısından bakarsak; ömrün en az %10-15 uzasın, hemde gereksiz kilo artışı olmadan sağlıklı olarak...
Kola ve türevlerinden uzaklaşmam biraz zor olacak sanırım ama sağlık daha değerli tabi ki. Dediğiniz gibi limon ile işi çözmeye çalışacağım daha sonra ise komple sileceğim. Ayranı çok severim bu arada, ama günde 1-1,5 L kola içiyordum o kadar ayran içmem biraz zor olur tabi.:unsure::)
Tekrardan çok, çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.:hat:

İyi geceler ve iyi forumlar dilerim.

Kola ve türevlerinden uzaklaşmam biraz zor olacak sanırım ama sağlık daha değerli tabi ki. Dediğiniz gibi limon ile işi çözmeye çalışacağım daha sonra ise komple sileceğim. Ayranı çok severim bu arada, ama günde 1-1,5 L kola içiyordum o kadar ayran içmem biraz zor olur tabi.:unsure::)
Tekrardan çok, çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.:hat:

İyi geceler ve iyi forumlar dilerim.
Eğer gerçekten erkek üye iseniz domates suyunu da hayatınızdan eksik etrmeyin. Yada teneke kutularda satılan hazır buhar pişimi salçaları sulandırarak az tuz ve baharatla aromalandırarak içmekten çekinmeyin.
Portakal büyülüğünde bir domates ve ceviz kadar bir soğan ile 2-3 diş sarmısağı doğrayıp blender da tam sıvı olana kadar çekin sabah aç karna kahvaltıdan 10-20 dakka evvel götürün.
Bunu haftada 4-5 gün yaparsanız; domates suyu prostat büyümesini durdurma seviyesinde yavaşlatır, soğan suyu bedendeki tüm (Kalp, karaciğer, dalak, böbrek, pankreas ve beyin vs) kılcal damarları açmaya/açık tutmaya yardımcı olur. sarmısak gün içindeki iklim ve beslenme kaynaklı tansiyon oynaklıklarını dengede tumaya yardımcı olur.
Not: İlave olarak 1-2 yemek kaşığı yoğurt da protein ihtiyacını büyük oranda karşılar..

Son düzenleme:
Canim piyaz cekti kitapsiz GSC
Çok fena bir durum.

Sen şimdi haşlanmış fasülye bulsan haşlanmış yumurtan yoktur. Onuda bulsan mor soğanın yoktur...

En iyisi benim gibi yap, Fasulyeyi haşla ve açık havada kurumasını bekleyip paketle deepfreze kaldır, her zaman da buzdolabında haşlanmış yumurta bulundur, Yumurta zaten taze iken haşlanmışsa 1 aya kadar buzdolabında bozulmadan bekler seni

Üst Alt