Ve Hagi yeniden Galatasaray'da! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Gheorghe Hagi

gelip alet olmasin diye yalvariyorum ben

GS i bu sezon rezil olmaktan kurtarmak demek onumuzdeki sezonlarda elimizde hic birsey olmamamsi demektir benim gozumde

ayni son dakika TD suz sampiyon olmamiz gibi

bize zerre yarari olmayacak birsey

Hagi reis ona guvenen bir yonetim oldugunda gelmelidir, aslanligini gostermelidir

bu kendini bilmezlerin altinda bir kahramanimizi daha kaybedecegiz

kahramansiz taraftar babasiz anasiz cocuk gibidir

o yolda ilerliyoruz

hakani yediler hagiyi yediler bulenti yediler kalliyi yediler zamaninda lucescuyu geretsi sounessi yediler

ye ye bitmiyor

bir tane hagimiz kaldi herkesin tek bir yurekle destekledigi

istemiyorum gelmesin gerekirse bu sene avrupa kupalarina gidemeyelim

.

Cevap: Son Dakika | Galatasaray Hagi'yle anlaştı

İnşallah haber doğrudur,şuanda gelecek en iyi isim hagidir.Misimovic elano ve ardanın performansı tavan yapacak göreceksiniz.Ayrıca alttan bir sürü genç oyuncu kazanacak takımımız.

Hep diyorum, Hagi'nin o sartlarda oynattıgı futbolu hic bir hoca oynatamadı bu takıma. O senenin SL sampiyonu Porto'yu ezip gecmistik Amerika'daki oynanan özel macta. Hagi o zamana kadar sistemini falan herseyini oturtmustu. O dönem en önemli sorun eskilerden kalan bir kac oyuncu Hagi'nin takım icindeki otoritesini bozmustu. Hem takım icinde hem taraftarın gözünde. Ergun Gürsoylu yönetimin bütün sezon yaptıklarını saymıyorum bile. Ama Hagi'nin en sanssız oldugu olay o sezon Avrupa kupalarına katılamamamız oldu.

Hatırlayın bi:

-Sol kanat yoktu Ayhanı ortadan sola kaydırdı,

-Conceicao'ya partner olucak top yapabilen bir orta saha yoktu Ergünü sol ice cekti,

-Sagbek yoktu Cihanı oraya koydu,

-Orhan Ak stoperde olmuyordu, Ergün ve Hakan'dan bosalan mevkiye Orhanı monte etti,

-Galatasaraya bir sene sonraki efsane sampiyonlugu kazandırıcak Song-Tomas gibi iki müthis futbolcu kazandırdı,

Bunlar bir sezonda yapılabilecek cok önemli hamleler. Bunun karsılıgında Hagi'ye ne yaptı(lar)? Sezon bası ve devre arası transfer dönemlerinde 13 kisilik listeden sadece bir oyuncuyu aldı(lar) ve dalga gecer gibi Saidou ve Hakan Yakını getirip zorla oynattırmaya calıstı mafya bozuntusu Ergun.

Hagi, Fatih Terim'den iki pas yapmayı beceremeyen enkaz bir kadro almıstır ve 3 ay gibi kısa bir zaman icerisinde cok mütavazi sartlarda gelecek sezon ki efsane sampiyonlugun temellerini atıp bu takımı, hatta bu kulübü cehennemin en dibinden cıkartmıstır.

Şunu okuyun Allah aşkına.

Hatırlamayanlar için.

Fatih terim gelecekti arkadaş getiremedin alternatifi hagi olmayacaktı.Mustafa denizli de olurdu lucescu da saçlarını futbol içinde ağartmış, futbolcuların disiplini altına girip boyun eğecekleri akil adamlar lazımdı takıma ve tabii tüm yetkileriyle.Ne hagi, ne şükür, ne de tugay. kurtlar sofrasında garnitür olacaklar.

Şimdi giyse parçalıyı Alex 'e de Quaresma 'ya da 1000 basar ama Teknik Direktör olur mu bilmiyorum. Hagi dedin mi akan suları durdururum... Bakıp göreceğiz, Allah hayırlısını nasip etsin.

Fatih terim gelecekti arkadaş getiremedin alternatifi hagi olmayacaktı.Mustafa denizli de olurdu lucescu da saçlarını futbol içinde ağartmış, futbolcuların disiplini altına girip boyun eğecekleri akil adamlar lazımdı takıma ve tabii tüm yetkileriyle.Ne hagi, ne şükür, ne de tugay. kurtlar sofrasında garnitür olacaklar.

katılıyorum,terimi getiremeyen yönetim büyük bir hata yaptı ve bu onları koltuklarındanda edebilir.Hagi nereye kadar götürecek takımı? haginin elinde sihirli değnek yok ve birkaç maç harici ne katar şüpheli.Korkarım sezon bitmeden hagide yollanır zira reijkaard kadar kredi tanınmaz hagiye.

Malesef adnan polatın sezgin sevdası terim olayını sonlandırdı,başkanı ve yönetimi kınıyorum...Bu sezgin ne adamki bütün camiayı kendine mahkum ediyor? bu kadar baskı olsa bırakır giderdim demekki bilmediğimiz şeyler var sezgin olayında.Bu kadar karaktersiz bir insan görmedim,terimin önünü bile bile kesti sezgin yazıklar olsun...

Cevap: # Gheorghe Hagi

Bazı arkadaşlar çok duygusallar.Hagi benim için dünyada gelmiş geçmiş en iyi 10 oyuncudan biri futbolculuğuna tapardım.Fakat konu hocalıksa hagi benim için ilk 100'e girecek hoca değil.

Futbolcu hagi benim için 94 dünya kupasında colombiyaya attığı goldür,rapid wiene attığı goldür.

Teknik direktör hagi ise benim için klasik düz çizgi 4lü orta sahadır akışkan olmayan orta sahadır(ergün,concecaio) ilk yarı feneri dağıtan fakat 2.yarı iyice rakip üstüne gelecek ve açık alan yakalanacak durumdayken oyundan alınan riberydir.Biraz romanya biraz steau bükreş ve timişoaradır karşılığında kariyerinde var olan kocaman bir hiçtir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt