Ve Hagi yeniden Galatasaray'da! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Galatasaray Hagi'yle anlaştı

TD Hagi mi? Galatasaray'lılığımdan hiç bu kadar soğuduğumu hatırlamıyorum.

Daum olsa dediğini anlayacağım veya Hagi'nin başarılı olamayacağını düşünüyorum desen ona da lafım yok, muhtemeldir; ama teknik direktör Hagi olunca Galatasaraylılıktan soğumak nasıl oluyor anlamıyoum.

hagiyle bir şey olacağı yok geçiniz bu sene bitmiştir.Fatih terimi tüm yetkileri devretmemek, adnan sezginin rolünü küçültmemek için red eden polat da bitmiştir bugün.

Açık ve net söyleyeyim teknik direktörlük bazında ele alacaksak daumun gelmesi hagiden iyidir.

Bu ayın öncesinde de takip edilmediğin anlamına gelmiyor. Sadece bugünkü mesajların bile yeterli.

Futboldan ben mi anlamıyorum sen mi OFK , Karpaty bunlar gerçek değilmi Elindeki şuanki anadolu kalitesinde olan o zamanki Galatasarayı Hagi 2.yapmıştır.En azından şamp.giderdik önceden Sen bana rijkaard geldiğinden beri Karpaty e ezilmek başarı sayıyorsan bir zamanların galatasarayı uefa ya bile katılamıyorsa futboldan anlayanıda bilmiyorum.

ben daha çok ergün ve Conceicao ile futbolun kıyısından geçmeyen bir galatasaray hatırlıyorum.

Birgün dönmeni en çok isteyenlerdenim fakat yanlış zaman Usta. Doğru olmamasını umuyorum.

Nasıl Daum'un gelmesini istersiniz? Ciddi değilsiniz bence bu konuda, makara yapıyorsunuz. İsterse şampiyonlar ligini alalım Daum'la yine istemem

Hagi yüzünden en az 10 milyon çocuk bugün Galatasaraylı oldu be o jenerasyonda yorumlara bak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt