Ve Hagi yeniden Galatasaray'da! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Galatasaray Hagi'yle anlaştı

hagibes.jpg
[/URL][/IMG]

aykut sabri neil servet insua cana ayhan(barış) kweell misimoviç baroş m.battal TEKNİK D.: GEORGE HAGİ..

Hagi'nin yönetim tarafindan ezilecegini söyleyen arkadaslar, kesinlikle buna karsi cikiyorum. Hagi'ye, basarili olacagina her türlü kefilim, eminim.

Steau Bükres'ten neden istifa ettigini biliyor musunuz? Hemde 8 macta 5 galibiyet 3 beraberlik gibi kötü olmayan bir istatistik ile istifa etti.Nedeni de baskanin kendisine emir vermesi, kendi istedigi 11'i sahaya sürdürmek istemesi... Sunu da diirek kopyalayayim;

Galatasaray'ın efsanevi yıldızı Gheorghe Hagi, Steaua Bükreş'teki teknik direktörlük görevinden ayrıldı. Hagi'nin, istifasını bugün saat 17'de düzenleyeceği basın toplantısıyla resmen açıklayacağı öğrenildi. Hagi'nin istifası kamuoyunda şok etkisi yaparken, televizyonlar yayınlarını keserek gelişmeleri kamuoyuna duyuruyor.

Steaua Bükreş kulübünün başkanı Gigi Becali, istediği 11'i sahaya sürmediği gerekçesiyle Hagi'yi görevden almakla tehdit etmişti. Dün geceki Şampiyonlar Ligi maçında Becali'nin istediği 11'le sahaya çıkan Steaua Bükreş, deplasmanda Slavia Prag'a 2-1 yenilmişti.

Bu arada Hagi'ye Mircea Lucescu'dan destek geldi. Becali'yi teknik direktörün işine karışmakla suçlayan Lucescu tepkisini, 'Becali, ticari hayata Hagi'den borç alarak başladığını ne çabuk unuttu?' sözleriyle dile getirdi.

Hagi Galatasaray'da da kendini ezdirmez, nasil zamaninda "Benim futbolcularim maaslarini alamiyor" diyebildiyse, hakli olan tarafta yer aldiysa, yine ayni sekilde davranacaktir.

Müsterih olunuz en dogru tercih Hagi'dir. Diger yandan 2 senedir takim calistirmamasi fiziken ve ruhen bu zorlu göreve hazir oldugunu gösteriyor.

[video=youtube;ZTUhdR7GhxE]https://www.youtube.com/watch?v=ZTUhdR7GhxE[/video] KISACA 10 NUN HİKAYESİ..

Bazı arkadaşlar çok duygusallar.Hagi benim için dünyada gelmiş geçmiş en iyi 10 oyuncudan biri futbolculuğuna tapardım.Fakat konu hocalıksa hagi benim için ilk 100'e girecek hoca değil.

Futbolcu hagi benim için 94 dünya kupasında colombiyaya attığı goldür,rapid wiene attığı goldür.

Teknik direktör hagi ise benim için klasik düz çizgi 4lü orta sahadır akışkan olmayan orta sahadır(ergün,concecaio) ilk yarı feneri dağıtan fakat 2.yarı iyice rakip üstüne gelecek ve açık alan yakalanacak durumdayken oyundan alınan riberydir.Biraz romanya biraz steau bükreş ve timişoaradır karşılığında kariyerinde var olan kocaman bir hiçtir.

Teknik direktör Hagi'de benim icin mac 1-0, 2-1 giderken korkusuzca Ardayı, Uguru, Cafercanı oyuna alan cesur yürektir. Teknik direktör Hagi benim icin gerektiginde oyuncuların mevkisini degistirme pahasına maksimum verimi alan futbol dehasıdır. Dahası senin elestirdigin Ergün-Conceicao ikilisi ile Galatasaray'ı düzlüge cıkartmıstır Hagi. Terim'in bir sezon evvel ki Cihanlı orta sahasınıda gayet iyi hatırlıyorum zira.

Hic mi hatası olmadı? Olmadı diyen ancak kendini kandırır. Ama, iste aması var; bir sezonda cok mütavazi(ki bence rezalet sartlarda) sartlarda bir takım en dipten en fazla o kadar cıkarılabilirdi ve Hagi bunu yaparken yönetimden zerre destek alamadıgı gibi, üzerine birde köstek oldular. Maglumun ki son maclarda artık hocanın fazla bir katkısı olamaz takım üzerinde, yani yapabilecekleri sınırlıdır. Tamamiyle oyunculara kalmıs birseydi o senenin kaderi ve iceride Genclere yenilip olayı son haftaya kalmadan bitirdiler.

Konuya duygusal olarak bakıcak olursakda, Hagi Galatasarayı abartısız ipten alan, dahası Galatasarayın namusunu temizleyen gercek bir Galatasaraylıdır. Eger Metin Oktay sayesinde 500 bin insan Galatasaraylı olmus ise Hagi sayesinde 5 milyon insan Galatasaraylı olmustur.

Yoruma bakar mısınız?

Zaman destek zamanı diyoruz, birlik beraberlik diyoruz. Efsane oyuncularımızdan ve teknik direktörlük kariyeri de kötü olmayan Hagi 'ye denecek laf mı bu?

Teknik Direktörlük kariyeri mi varmış Hagi'nin? Takımın başındayken saç baş yoluyordum da ben? Yine duygusallığa kurban gidiyor herkes. Hagi benim futbol efsanemdir aam bir o kadar da kötü bir teknik direktördür.

Ayrıca Lucescu gibi defansif futbol anlayışını benimser kendisi. Bizim kulübün geleneği gereği fazla dayanamaz oda kovulur.

Yoruma bakar mısınız?

Zaman destek zamanı diyoruz, birlik beraberlik diyoruz. Efsane oyuncularımızdan ve teknik direktörlük kariyeri de kötü olmayan Hagi 'ye denecek laf mı bu?

Teknik Direktörlük kariyeri mi varmış Hagi'nin? Takımın başındayken saç baş yoluyordum da ben? Yine duygusallığa kurban gidiyor herkes. Hagi benim futbol efsanemdir aam bir o kadar da kötü bir teknik direktördür.

Ayrıca Lucescu gibi defansif futbol anlayışını benimser kendisi. Bizim kulübün geleneği gereği fazla dayanamaz oda kovulur.

Galatasaray tarihine damga vuran isimlerin başında gelen Georghe Hagi yeniden Türkiye'de.

Frank Rijkaard ile yollarını ayıran Sarı-kırmızılı kulüp, "Karpatların Maradona'sı" lakaplı eski futbolcusuyla 1,5 yıllık anlaşmaya vardı. Hagi yarın Türkiye'de olacak

Hagi takimin basindayken sac bas yolduysan,bir bucuk senede rijkaardla iyi hayatta kalmissin,mucize vallahi gecmis olsun neyse..

Oov. Semih Yüksel'e saç baş yoldurmuşmuş.

Almayalım o zaman beyler. Dağılın.

Adam bize o şartlarda 76 puan toplatıp Türkiye Kupası'nı aldırtmış. Üstelik hala genç bir teknik adam. En azından takıma defans yaptırmayı öğretir biraz olsun.

Peki beyler şimdi Hagi ile Servet yine sorunlar yaşasa. Ne olacak? Yine Hagi'mi gidecek?

Hala Rijkaard'ı kovup, Servet'i takımda tuttuğumuza inanamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt