Ve Hagi yeniden Galatasaray'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Cevap: Kamuyouna Açıklama; 2. Hagi Dönemi

Umarım hayırlı olur (hiç sanmamakla beraber)

Umarım bu sefer arkandayız hep destek tam destek deyip sonradan karşımıza almayız.

geçmişe dönüş.. sonra bülent korkmaz gelir.. sonra mustafa denizli.. sonra bla. bla.. Luce harici bu dönüşlere karşıyımdır

ama hayırlı olsun demekten başka çare yok...

Cevap: Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Hagi hocalık yap tamamda, arada çıkıp oyuna girsen ne güzel olur, 2 asist yaparsın frikik falan atarsın, 30-35 metreden füze yollarsın. Mustafa Sarp oynayacağına sen oyna. :D

geçmişe dönüş.. sonra bülent korkmaz gelir.. sonra mustafa denizli.. sonra bla. bla.. Luce harici bu dönüşlere karşıyımdır

ama hayırlı olsun demekten başka çare yok...

Şu anda hiç tanımadıgımız bir teknik adam yerine geri dönüş bildigimiz ve sevdigimiz bir insan her zaman daha olumlu olacaktır. Fatih hoca olsa çok daha iyi olurdu ama sonrasında en iyi alternatif Hagi'dir bence.

Geçtiğimz Hagi dönemi pek başarılı gözükmese bile o dönemdeki kadroya göre gayet güzel bir futbol oynuyorduk.

Bıktım abi bıktım yemin ediyorum bıktım ya.

Bir kere istikrar göremeyecek mi bu gözler ? Hep teknik direktörümüz bu oldu konularından falan bıktım abi cidden bıktım. Yazıklar olsun başka ne denir ki ?

Hayırlı olsun. İnşallah paralı askerler seni de yuhalamaz. Bitirmedik efsanemiz bir sen kalmıştın.

Tek tesellim bu kaotik ortamı sonlandırmamız oldu. Artık önemli bir maçımızın olduğunu hatırlama vakti geldi, konsantrasyonu üst düzeyde tutmamız lazım.

Üst Alt