Ve Hagi yeniden Galatasaray'da! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Cevap: Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

seneye hagi de gider.

1-yeniden kurulur takım.

2-ondan sonra yeni kuruldu diye batırır işleri takım.

3-ondan sonra yeni gelen td de kovulur.

4-yeni td gelir.

5-goto:1

Arda_Turan_ve_Hagi.jpg

İki 10 numara. Şimdi ise beraberler :)

ben en çok bu 2 linin biraraya gelmesine sevindim.... haginin arda ya öğreteceği çok şey var.... ayrıca bu foto galatasaray ruhunu çok güzel özetliyor... müthiş foto her gördüğümde tüylerim diken diken oluyor

:gs::gs::gs:

Kısa vadede başarılı olamaz, fakat uzun vade de başarılı olacağını düşünüyorum Hagi'nin. 2005-2006 sezonunun, şampiyon olan kadronun iskeletini kuran Hagi'ydi, hatta Arda'yı da ilk Hagi A takıma almıştı. Yardımcılığa da Tugay getirildiğine göre altyapıdan oyuncular şans verilecektir.. Tekrar hayırlı olsun. :)

Simdi yapilmasi gereken birsey daha var. Yönetimin istifa etmesini saglamak. Rahmetli Özhan Canaydin´in Baskanligini bile özledim Adnan Polat´in sayesinde. Ayrica tarihin en kötü Baskani sifatindan rahmetli Özhan Canaydin´i kurtardigi icin tesekkür ederiz kendisine. YÖNETIM ISTIFA

Hagi basarisiz da olsa yapilacak tek sey var bundan sonra. Takimi komple kovmak. Artik Teknik Direktör´de suc ararsak yaziklar olsun herkese.

Simdi yapilmasi gereken birsey daha var. Yönetimin istifa etmesini saglamak. Rahmetli Özhan Canaydin´in Baskanligini bile özledim Adnan Polat´in sayesinde. Ayrica tarihin en kötü Baskani sifatindan rahmetli Özhan Canaydin´i kurtardigi icin tesekkür ederiz kendisine. YÖNETIM ISTIFA

tamam bu yönetimde berbat ama canaydın yönetimini hatırlatma tansiyonum çıkıyor :D

Aynı suda iki kere yıkanılmaz ama biz 100 kere yıkanıyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin.

ins. Bu efsanemizi de harcamaz yönetim ama görünen bu.. bizim tek yapacağımız ultrAslan'dan ve yönetimden HAGI yı korumak...

umarım başarılı olur olmasa bile bu sene ölçü olmamalı gelecek senede mutlaka takımda kalmalı gerçekten hagi döneminde iyi futbol oynuyorduk

bence kötü bir seçim oldu ama yinede hayırlı olsun inşallah başarılı olur

Galatasarayımız içinde Hagi içinde hayırlı olur inşallah.Eger olmassa bizim bilinçsiz taraftar hagi gibi efsanemizide yuhalar kufur eder.Sanki adamın sucu varmış gibi.Eger takım hagi yonetiminde kotu oynarsa bu hagi nin sucu degildir cunku o Galatasarayın en zor zamanında gelmiştir.Artık yonetime butun taraftarın topluca tepki koymasının vakti geldi en başta artık tamamen yoldan cıkmış olan ultraslanında artık duzenlenmesi lazım umarım 2. Galatasaray Hagi birlikteligi hayırlı olur ve uzerimizdeki olu topragını atar.

Üst Alt