Ve Yine Sorun Çıktı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Yine Sorun Çıktı

Cevap: Ve Yine Sorun Çıktı!

رَبَّنَا أَفْرِغْ عَلَيْنَا صَبْرًا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِينَ​

Rabbena efriğ aleyna sabran ve sebbit ekdamena vensurna alel kavmil kafiriiin....

“Ey Rabbimiz! Üzerimize sabır yağdır, ayaklarımızı sağlam bastır ve şu kâfir kavme karşı bize yardım et”

Sabır Duası

korkmayin ortayi bulandiran sayin basin mensuplari o cikan sorun mutlaka biryerlere girecek (anladiniz siz bunu)

krasic gelir "aaaa maliyeti 2.300000 ve mac basi sadece 13000 avro..."

meloda " galatasaray cildirmis meloya 30 milyon euro verecek..." (birden bonservis, garanti alacak ve alip almiyacagi belli olmayan primler melonun net maasi gibi gösterilir)

Geçen sene 1-2 milyon için Podolski' yi almadınız. Gittiniz transferin son günü Riera' yı aldınız dünyanın parasını vererek. Şimdi de gönderemiyorsunuz, muhtemelen zararınız o Podolski' ye vermediğiniz 1-2 milyondan daha fazla olacak. Transfer sezonu sona eriyor, yine gidip abuk birini getirecekler, seneye de onu göndermek için uğraşacaklar. Biraz akıllanın lütfen.

fb-lugano durumlarından bile fazla uzadı melo konusu. eninde sonunda olacak ama sıktı artık cidden.

korkmayin ortayi bulandiran sayin basin mensuplari o cikan sorun mutlaka biryerlere girecek (anladiniz siz bunu)

krasic gelir "aaaa maliyeti 2.300000 ve mac basi sadece 13000 avro..."

meloda " galatasaray cildirmis meloya 30 milyon euro verecek..." (birden bonservis, garanti alacak ve alip almiyacagi belli olmayan primler melonun net maasi gibi gösterilir)

tamamen öyle. sabah yine gazetenin birinde Fener Krasic 'i 7milyona aldı yazıyordu (Kapta bile bonservisi 7.5 mio yazarken). Bu medya değilmiydi Selçuğun maçbaşı alacaklarını bile 5 yıl üzerinden tam hesaplayıp Galatasaray Selçuğu 35 milyona aldı diyen! Bu heriflerin verdiği haberlerle yönetime sallayan gitsin kumda oynasın derim. Ha alınsa alınırmıydı, alınırdı çat diye basardın 10milyonu alırdın iç uğraşmadan ama elimizde büyük koz var hem Melo Galatasaray 'da oynamak istiyor hemde başka hiçbir takım bu büyük ücretleri vermek istemiyor. Biz enayimiyiz pazarlık yapmadan alalım! eskiden Eylüle kadar transfer olsun diye bekliyodunuz, bekleyin az daha!!!

tamamen öyle. sabah yine gazetenin birinde Fener Krasic 'i 7milyona aldı yazıyordu (Kapta bile bonservisi 7.5 mio yazarken). Bu medya değilmiydi Selçuğun maçbaşı alacaklarını bile 5 yıl üzerinden tam hesaplayıp Galatasaray Selçuğu 35 milyona aldı diyen! Bu heriflerin verdiği haberlerle yönetime sallayan gitsin kumda oynasın derim. Ha alınsa alınırmıydı, alınırdı çat diye basardın 10milyonu alırdın iç uğraşmadan ama elimizde büyük koz var hem Melo Galatasaray 'da oynamak istiyor hemde başka hiçbir takım bu büyük ücretleri vermek istemiyor. Biz enayimiyiz pazarlık yapmadan alalım! eskiden Eylüle kadar transfer olsun diye bekliyodunuz, bekleyin az daha!!!

Biraz offtopic oluyor ama Selcuk Inan'in maasi ne kadar? Fenerliler 4 milyon-sacmalagi ortaya sallamislar ama gercekten ne kadar oldugunu bilmiyorum dogrusu.

hakkatten ya bu nedir böyle?! hamit transferi burak transferi amrabat transferi, hepsinde yok anlasildi yok sorun cikti yok gelecek yok gelmeyecek yok bilmem ne. melo transferi desen hepsinden beter. bikerede göbegimizi catlatmadan transfer yapin arkadass!

Biraz offtopic oluyor ama Selcuk Inan'in maasi ne kadar? Fenerliler 4 milyon-sacmalagi ortaya sallamislar ama gercekten ne kadar oldugunu bilmiyorum dogrusu.

Galatasaray.org 'dan resmi bildiri;

[h=1]Selçuk İnan Galatasaray'da[/h]

Galatasaray, Trabzonspor'un milli orta saha oyuncusu Selçuk İnan ile beş senelik kesin anlaşmaya varmıştır.

İmzalanan sözleşmeye göre oyuncuya herbir sezon için 2.000.000 Euro sabit transfer ücreti ve maç başına 15.000 Euro ücret ödenecektir.

Yeni sporcumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz.

Galatasaray Sportif AŞ

Defalarca yazdım gene yazıyorum, Melo'yu Galatasaray'da görmek istemiyorum.

Bu saatten sonra gelirse de takımda Riera benim için ne ise Melo da o olacaktır.

Meseleye nereden bakarsak bakalım, ister Melo'nun belirli bir fiyat aralığında maaş oluşturma çabaları, isterse menajerinin daha fazla komisyon alma amacı diyelim; yine de transferin uzayan sürecini açıklamaya yetemez. Geçtiğimiz sezonun devre arasından itibaren Melo'nun bonservisinin alınacağı büyük olasılık ile belliyken, hala bu transferin olumlu ya da olumsuz anlamda sonuçlanamaması beceriksizliktir. Benim takip edebildiğim iki indirim, Melo'nun menajerlerinin açıkladığına göre maaşta üç indirim yapılmasına rağmen hala sorunların aşılamaması başka bir konu. Son indirimin sebebi, Juventus'un bonservis bedelinde indirime gitmemesi ve bu farkın Melo'nun maaşından düşülmesi isteğiydi, tıpkı Amrabat'ta olduğu gibi. Bu son isteğin kabul edilmesine rağmen süreç hala Juventus ile bonservis indirimindeyse (ki öyle söyleniyor) yönetimsel anlamda büyük beceriksizlik söz konusudur. Bu sene takımda doğrudan oynayacak tüm oyuncuların transferleri sorunlu ilerledi. Her seferinde profesyonellikten bahsederken bu derece aksi hamleler yapmaları olumsuz bir durum.

Meloda suc yok.Suc yönetimde..

Bu kadar pazarlıkcı olunmazki,tamam fiyati indirmek için uğraşacaksın ama 2,5 ay boyuncada pazarlık yapılmazki..

Arada ufak pürüz varsa uzatmanın anlamı yok,he yok cok büyük anlaşmazlık varsada vazgecin bitsin bu izdırap..

Yani suyunu çıkardınız iyice..

gerçekten ortada anlaşılması güç bir durum var transfer sezonu açılalı 2-2.5 ay oluyor kulüpler arasındaki fiyat farkının 1-1.5 milyon euro olduğu konuşuluyor.bu süre zarfında nasıl bir pazarlık dönüyor kuruş kuruş mu hesaplıyorlar anlamadım.sonuçta 1 milyon euroluk bir farkı 2.5 ay konuşmazsın konuşursanda iş aziz nesin hikayesine döner.o zamana akla aradaki fiyat farkı bizim tahmin ettiğimizden çok daha fazla mı sorusu geliyor.o zamanda niye bu yönde hiçbir haber duymadık ve bu fiyat farkı 2.5 ayda kapanmadıysa bundan sonra nasıl kapanacak.nereden bakarsan bak tutarsızlıklarla dolu.belki en nihayetinde bu adam gelecek ama ne zaman forma girecek ne zaman kondüsyon yüklenecek bir anlatıverin...

Melo ve Galatasaray, Galatasaray ve Juventus, Juventus ve Melo anlaşmasına rağmen bu sefer taraftar pürüz çıkarttı. "Ben böyle transferin ...... arkadaş" diyen bu transfer yüzüne balataları sıyıran taraftarlar storelarda deli gömleği satılmasını talep etti !

Yönetim Melo'dan başka kaliteli bir defansif ortasaha tanımıyor,çünkü yönetim sadece gündeme gelen oyuncuları tanıyor,zaten bu seneki transferlerimizde bu doğrultuda yapıldı..Melo'nun gelmesini bu dakikadan sonra istemiyorum ama yerine kimi alacaz ? Yani yönetim Melo kalitesinde ve onun daha alt maliyetine oynayacak bir oyuncu bulsa Melo'ya tekmeyi basacak ama bulamadıgından basamıyorr.

Yarın oynanacak maç bence bu açıdan önemli. İlk ciddi rakip. Melosuz ortasaha hakimiyetini merak ediyorum açıkçası.

Devlerin aşkı büyük olur..!ya da

Ayrılıkta sevdaya dahil..!

Sen gel ulan felipe unutulur hepsi fasa fiso kalır..pazarlıkmış kampmış antremanmış çingeneymiş menejermiş twittermiş hepsi çöp olur..

Seven kalbin intikamı olmaz...

Duble yollar senin için yapıldı Melo..!

Üst Alt