Ve Yine Sorun Çıktı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Yine Sorun Çıktı

Cevap: Ve Yine Sorun Çıktı!

Hamit´e giden paralara o kadar üzüliyorum ki.

Sanki benim cepten gitmis gibi. Adam bize 0 katki saglayacak. Bana simdik Yiroikibinsekiz demeyin.

Transfer yapmadan ilk önce Melo´yu alacaktin arkadas. Gecen sene ötiyorlardi, Sampiyon olak isterse 13 Milyon veririz. Al sana 13 Milyonu. 6.5 Milyonu nasil ödeyecegini bilmiyorsun.

Alin cileginizi sokun biyerinize.

https://www.sezyum.com/abi/multi/nebuinternet.mp3

melo gelsin ya :eek:

gol atınca 3 perdelik gösterisini yapsın...

önce arkadaşlarına sarılsın

sonra onlardan kurtulup pitbull yapsın

sonra bi baksın eboue geliyo onla birlikte dans etsinler

bu sporun eğlenmek için yapıldığını göstermeye devam etsin

melo gelsin :sad007:

Arkadaş abartmayın bu kadar yaa hiç mi futbol izlemediniz siz ?? hamit geldi amrabat geldi burak umut geldi daha ne olacak ??? :mad:

Melo gelmedikten sonra o transferlerin bir anlamı yok. Melo'nun attığı goller umurumda değil bence ligin en iyi futbolcusu rakiplerini çiğniyor sahada geriden çok iyi oyun kuruyor boş hareketi yok sürekli oyunu değiştirmeye çalışıyor kafa toplarında da etkili sürekli dikine oynuyor.

Bence boşuna birbirinizi paralıyorsunuz.

3-5 kuruşun hesabı yapılsa Amrabat o fiyata alınmazdı. Meloyu da Terim istediğine göre ve yönetim Amrabat transferinde Terim istedi diye söylenmiş lafları çiğneyip normalin de üstüne çıkarak transferi bitirdiğine göre Melo konusunda kimse küçük miktarlardan elimizden kaçırdık sanmasın.

Bence bu işte ciddi bir kumpas var. Menajer-Melo-Juventus üçgeninde her seferinde bir kanatta problem çıkıyor ve sebep biz olamayız. Bizim kafamızdaki rakam bellidir. Heralde 8'e kadar çıkabiliriz diyip 3 teklif etmedik. Daha geçen gün Ali Dürüst dememiş miydi Melodan haber bekliyoruz diye. Demekki Juveyle aşağı yukarı anlaşılmıştı.Şimdi biz anlaşınca onların iştahı kabardı

Tamam ne Juve ne Melo bu işten zararlı çıkmak istemiyor olabilir de siz de 30 yaşına gelmiş adamı alırken ona göre davranırsınız.

Bir de Melo dünyada son örneği kalan bir adam değil heralde.En büyük rakibinin o mevkideki oyuncusu Topal. Heralde kimi koysak ondan daha kötü olmaz. Dany bile Topaldan kötü oynayamaz orda. Eşit oynarlar. O zaman Melo alınmadı öldük bittik demeye gerek yok:eek:

Hocam bi yerde kesilecekti bu görüşmeler.Bu kadar uzatılmaması gerekirdi

En baştan tavizi verirsen bunlar senle oyuncak gibi oynarlar

Zamana yazık oldu,takıma gelecek oyuncunun adapteine yazık oldu,takım uyumuna yazık oldu

Bu transferin gerçekleşmemesinin ya da geç gerçekleşmesinin acısını çok kötü çekeceğiz

Geçen yılki gibi tek kulvarda oynamayacağız bu sefer.

Eğer o mevkiye biraz daha transfer yapılmassa avrupada çok büyük hüsrana uğrarırz

Ne olursa olsun defansımız sağlam değil,üstüne emliyet sibobu ön liberomuzda eksik olursa vay halimize

İS-TE-Mİ-YO-RUM. melih sabanoğluna göre melonun galatasaraydan önce anlaştık açıklaması yapması taraftara oynamakmış. bi de şu haber doğru dedi : Melo transferinde büyük oyun - Hürriyet Futbol bana da doğru gibi geldi. bence bu saatten sonra gelmesin. alalım mbiayı önümüze bakalım. melo da yıllık 1.5m brezilyaya döner artık

Görecegiz. Hamit´i bana anlatmaya gerek yok. Adamin maclarini takip ettik (zaaten kac mac oynadi ki :) ).

En cok üzüldügüm konu´da sonunda bizim Galatasaray´imiz yanacak yine.

Göreceğiz. Her maç sonunda Melo Elmander gibi sevmeyenlerinden biri çıkardı iyi oynasa bile kötülerdi sonuna dek. Bu sene Hamit'inki sensin demek. Merakla bekliyorum maç sonlarında diyeceklerini. Adam bize 0 katkı sağlayacak he. Adamsan ilerde bu dediklerini alıntılayıp özür dilerim dersin.

Göreceğiz. Her maç sonunda Melo Elmander gibi sevmeyenlerinden biri çıkardı iyi oynasa bile kötülerdi sonuna dek. Bu sene Hamit'inki sensin demek. Merakla bekliyorum maç sonlarında diyeceklerini. Adam bize 0 katkı sağlayacak he. Adamsan ilerde bu dediklerini alıntılayıp özür dilerim dersin.

Hamit bir dünya markasi, dünyanin en iyi orta sahalarindan biri! begenmeyen selcuk sahini seyretsin:asd:

Melo gelmesin İSTEMİYORUM.

-Bir kere karakteri malum, sorunlu dengesiz. Hele son isteği remen bizimle dalga geçmektir, nereye gidiyorsa gitsin,

-Performans açısından 29 yaşında ön libero oynayacak taktik disipline sahip değil, alırsak satmak söz konusu değil ve Krasic'in 2.3m aldıgı yerde Melo Efendi 2.9'u begenmiyor, get out Melo, bırak git yani.

- Kaç paraysa Melo gelmesin Lassana Diarra gelsin, nokta.

-Bir kere karakteri malum, sorunlu dengesiz. Hele son isteği remen bizimle dalga geçmektir, nereye gidiyorsa gitsin,

-Performans açısından 29 yaşında ön libero oynayacak taktik disipline sahip değil, alırsak satmak söz konusu değil ve Krasic'in 2.3m aldıgı yerde Melo Efendi 2.9'u begenmiyor, get out Melo, bırak git yani.

Neymiş Melo'nun son isteği? Kardeşime takım bulun. Böyle saçma birşey olabilir mi? Sende inan hemen.

Melo Galatasaray ile anlaştık diyor sen 2.9m'u beğenmiyor diyorsun.

B.k atmak için boş boş yazıyosun.

İS-TE-Mİ-YO-RUM. melih sabanoğluna göre melonun galatasaraydan önce anlaştık açıklaması yapması taraftara oynamakmış. bi de şu haber doğru dedi : Melo transferinde büyük oyun - Hürriyet Futbol bana da doğru gibi geldi. bence bu saatten sonra gelmesin. alalım mbiayı önümüze bakalım. melo da yıllık 1.5m brezilyaya döner artık

bu haberden sonra semte bile uğramasın hele kahvenin önünden hiç geçmesin... bir kamyon sopa yer...

kimse kusura bakmasın geçen sene kendisini hep beraber sevdik bağrımıza bastık... bu sene birçok arkadaşımız melo'nun menejerlerinin sözleriyle gönül verdiği kulübünü tehdit eder oldu...

ama sen hala hiç bir yerden alamayacağın teklife rağmen üçün beşin peşindeysen ve anlaşamamanın sorumlusu olarak muhtemelen önümüzdeki sene oynayacağın kulübün başkanını ve yönetimini gösteriyorsan dengesizin önde gidenisin... yada yanlış menejerlerle çalışıyorsun...

ben şahsım adına sana brezilyanın otlak görünümlü stadlarında başarılar diliyorum... sen gelme abicim...

Neymiş Melo'nun son isteği? Kardeşime takım bulun. Böyle saçma birşey olabilir mi? Sende inan hemen.

Erdinç öyle diyorsun da bak Ali Naci Küçük de yazmış. Yani bunu bir çok kişi yazdı. Böyle bir istek var. Ben Melo'nun menajerlik sitesinden açıklamasının altında başka şeyler yattığını o an düşünmüştüm daha bunlar ortaya çıkmadan. Çünkü biliyorum acayip kurnazlık yapıyorlar. Sen istediğin olmadığı için inanmak istemiyorsun ama durum bu.

ali naci küçük ‏@nkucukk Melo ve menajerleri bütün Galatasaray taraftarinin sevgisi ve sempatisini bu sürecte Galatasaray aleyhine https://kullanmistir.NET.. Melo'nun menajeri Rodriquez Baster bir taraftan 2 ay direttiği menajerlik ücretinin bir anda 1.2 milyon euroya düsmesini kabul ederken diğer taraftan bir anda Juve'nin istediği rakam 7 milyon eurodan 8 milyona cikti sonra da G.Saray'a saka gibi bu yil 3 mio kiralayin seneye sezon sonu da 6 milyon euroya bonservisini alin dendi. Ve bu Juve'nin yaptigi son dakika zamminda Melo'nun menajerinin parmagi olunca baskan Ünal Aysal ve Galatasaray bu ciddiyetsizlik uzerine transferden sogudu. Üzerine bir de bu sinsi plan Baster'in yüzüne vurulunca da Melo'nun kardesine de kulp bulun halledelim yaniti alindi. Ve G.Saray'in resti uzerine Melo ve menajerleri G.Saray kamuoyunu kullanmak isted.stratejik olarak menajerlik sirketi Galatasaray ile anlastik cok mutluyuz aciklamasi yapti sonra da Melo yine menajerlerinin resmi sitesine planli bir aciklama yapip taraftar kozunu kullandilar..Galatasaray restincekerek bana gore dogru yapmistir...Böylesine ciddiyetsiz düzeyde.

Melo'nun menajerlik şirketi 2 ay boyunca ısrarla istediği menajerlik ücretini bir anda 1,2 Milyon Euro'ya indirmeyi kabul ediyor ama öte yandan Juventus'la anlaşıp bonservisi artırıyor. Böyle iş mi olur. Melo bence gitsin kendine başka bir şirket yada kişi bulsun. Arkalarında durmasın o şirketin. Ayıp ediyorlar.

merakımdan soruyorum... sen hangisine inanıyorsun?

bunlarsan hangisi senin için güvenilir kaynak?

a) melo

b) melonun menejerleri

c) juventus

d) galatasaray yönetimi

En güldüğüm yorumlarda bunlar:)) Sanki kız arkadaşı trip yapıyor adama:)

Diarra valizini toplamış lütfen galatasaray beni kaçır diye yalvarıyormuş hatta bonservisine real 15 istemiş bizimkiler 5 verip 10 sene vade isteyince onu bile kabul etmişler..Hatta diarranın galatasaraya gelmesinde paranın en ufak bahsi geçmemiş...Demiş ki ben bedavaya gelir oynarım ayıp ettiniz:)

Forumda Melo'yu ARTIK hafiften istemediğini belli eden adamı resmen kuş ilan edenler, o adamı aşağılayanlar, resmen hakaret edenler var. Ayıp

En güldüğüm yorumlarda bunlar:)) Sanki kız arkadaşı trip yapıyor adama:)

Diarra valizini toplamış lütfen galatasaray beni kaçır diye yalvarıyormuş hatta bonservisine real 15 istemiş bizimkiler 5 verip 10 sene vade isteyince onu bile kabul etmişler..Hatta diarranın galatasaraya gelmesinde paranın en ufak bahsi geçmemiş...Demiş ki ben bedavaya gelir oynarım ayıp ettiniz:)

Mehmet Yalçın arkadaş Çanakkale Boğazı demiş, sen yandı bi tarafımın ağzı demişsin. Mehmet arkadaşın dedikleriyle çok alakasız şeyler yazmışsın. Bu konuda bu post umdan bir önceki postumu oku, demek istediğimi anlarsın

Ey aklı evvel forum yönetimi ve sakinleri aranızda olgun aklı selim kaç kişi var?

Ben ne yazmışım okuyun bari ey ademoğulları...

1 yaş genç Krasic'in 2.3m + 12bin maç başı aldıgı yerde, Melo çok daha iyi teklifi kabul etti mi etmedi mi?

Cevap verin Önce.

Verin deyin ki etti...

Juve daha genç Krasic'i 7'ye verirken, daha yaşlı ve son trasnferi olan geçen sene tüm maaşını ve üstüne 1.5m kiralama bedeli aldıgı adama 8m euro istiyor mu istemiyor mu? Menajeri komisyon sorunu çıkardı mı çıkarmadı mı?

Ayrıntıları tam bilemesek bile, bildiğim birşey var 2 aydır adamlar KADRODA DUSUMEDEĞİ oyuncu için sırf bizim ona mahkum oldugumuzu dusundugu, tafatarın sevdiğini bildigi için, sonuna kadar zorluyorlar. Adamlar diyor ki zaten kadroda dusunmuyorum isterse 31 agustos'ta transfer olsun bemin için farketmez, zaten Galatasaray almaya razı. Galatasaray erken almaya çalışacaktır, madem öyle zorlayayım adamları ne koparsam kardır.

Melo benim için bitmiştir. Birşey attıgım yok, herşey açık ve net. Ben bu koşullarda G.İnler, Lassana Diarra, E.Capoue, M.Sissoko gibi adamları alalım bari daha iyi diyorum. Bu benim kişilsel fikrimdir, kimse katılmak durumunda değil.

Bieşey attıgım YOK!

Çoluk çocuk ham tarfatar ve admin kitlesine duyurulur. İsteyen ustune alır, hakaret yok burada yaş ortlamasını çıkarın, ortalama yazılan mesajların dusunulme biçimine bakın olay budur.

Mehmet Yalçın arkadaş Çanakkale Boğazı demiş, sen yandı bi tarafımın ağzı demişsin. Mehmet arkadaşın dedikleriyle çok alakasız şeyler yazmışsın. Bu konuda bu post umdan bir önceki postumu oku, demek istediğimi anlarsın

Sen benim yazdığımı değil başka bir şey okudun isen bilemem hangi boğaz ise:))

Birincisi yok gelmesin istemiyorum artık falan lafları kız tribine döndü artık yazmışım ,kendi hayır istemiyorum deyince.

Diğeri yani anlama sıkıntısı çeKtiğin nokta herhalde diarra gelsinmiş:)) Daha nasıl açık yazılır anlaman için? Adam diarra gelsin diyor diğerleri gibi..Sen melo ile uğraş 3 ay sonra vazgeçtim diarra gelsin de...Adam da seni bekliyordu...Meloyu alamayacaksın gidip diarrayı alacaksın..Peki oldu...

Üst Alt