Video İstekleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video İstekleri

Cevap: Video İstekleri

arkadaşlar bana galatasaray liverpool 2001-2002 sezonu 0-0 biten maç lazım özeti filan arşivinde olan varmı internetde rastlayamadım bi el atın :(

arkadaşlar bana galatasaray liverpool 2001-2002 sezonu 0-0 biten maç lazım özeti filan arşivinde olan varmı internetde rastlayamadım bi el atın :(

Onu bende ariyorum, hem ASY hemde disardaki maci. Özellikle 0-0 biten Anfield'deki macta Mondi dünyalari kurtarmisti. Ingilizler sinirden kendilerini şeyedecekti...:p

Onu bende ariyorum, hem ASY hemde disardaki maci. Özellikle 0-0 biten Anfield'deki macta Mondi dünyalari kurtarmisti. Ingilizler sinirden kendilerini şeyedecekti...:p

aynen aynen :p harbiden ya bu 2 maçta yok internet ortamında çok ilginç ingilizler sansür mü uyguladı ne yaptı acaba :D sadece niculescu nun golünü buldum liverpool a attığı :D

Aydın şöyle bi veideo istesem olur um acaep

2000 uefa kupasında

ŞL maçı Milan dan başlayıp Arsenal maçına kasr ki turlarda attığımız golleri senin elinden görebiilirmiyiz??

:tiphat:

Harry Kewell videosu... super olmali.. besiktasa attigi golun sevinciyle baslamali.. turuncu formasiyla attigi bir golle bitmeli....... vole tarzi :)

Aydın,elinde Kazım"ın fbye attığı gol varsa paylaşabilir misin?acil lazım.internette baktım da bulamadım.gol ve sonrası sevincinin olduğu:D video varsa lütfen???

Ayhan Akman videosu mümkün mü?

Edit: Sart oldu artik, zira youtube'a girip "Ayhan Akman 2011" yazinca "Robinho skills 2010/2011" cikiyor. Aga bir tane Ayhan videosu sart, yada GSTV uzun süre önce hazirladigi bir video vardi, o varsa onu tekrar upload ederseniz sevinirim. :)

Aydın Reyiz Keita'nın dönüşü şerefine şöyle slow bir müzikle keita videosu isteriz :)

Üst Alt