''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti'' - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''

Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''

volkan orası daha neler kontrol etmiştir bir bilsek :asd::asd:

fenerbahçe çocuğu olmak demek bu demek olsa gerek...

ne de olsa ..... çocuğu...

allahın apaçisi..

Açar işte böyle kıçını adam karaktersiz haysiyetsizin teki..

Asıl suç orayı goller atıp kapayamayanlarda.Sen atsaydın golleri orayı tutardı yine ama acıdan..

volkan o hareketi futbolculara değil taraftarın ettiği küfürlere cevaben yaptı.

çoğu kişi yaptıranlar utansın demiş futbolcuları kastederek ama sebep futbolcular değil küfür eden taraftarlardır. utanması gereken birileri varsa da o küfürleri edenlerdir...

kızamıyorum açıkçası volkan'a, ben olsam ben de yapardım aynısını o kadar küfürden sonra...

Bırak Allah aşkına ilkkez mi bir futbolcuya küfrediliyor veya volkan buna benzer şeyleri ilkkez mi yapıyor. Hem neden bana küfrediliyor diye düşünmüş mü hiç?

Ayrıca bir lafımda Keita'ya... Siz ne derseniz deyin belki bana da küfredersiniz ama bu adam bu formaya yakışmıyor. volkan neyse bu adamda o benim gözümde. Terbiyesizlik sahtekarlık diz boyu. Bana Kewell'lar lazım böyle adamlar değil

105491_2_100329132620.jpg

Serefsizin önde gidenisin Volkki Tolki kabadayi kilikli herif öyle lincolnu felan kovaladin diye kendini biseymi saniyon lan sen keitaya biraz daha diklenseydin keske keita serseydi seni orda yere

Bunların alayı sahtekar,çirkef,barbar.Bunları zaten biliyoruz da,bizim ruhsuzlara ne demeli.Yazık ulan.Bari özhan başkan için oynayın.Hiçmi gururunuz yok be.Hiçmi onurunuz yok.Ne zaman önemli maç desek,yenildiniz.Hiçbiri övgüyü haketmiyor.Şampiyonluğu da haketmiyor.Keşke bursa yenilmeseydi.Bari onlar olsunlar

alismis götü

kasinmis iceri alacak

gece icin isinma turlari

saka maka ama bizim total sisitem de pres omazsa adam götü ile degil si.. ile bile durdurur

o kadar centilmenlik havası, özhan başkan'a saygı duruşları, olaysız maç havaları bu ayının terbiyesizlik yapması ile mi sonuçlanacaktı? böyle hareketler mutlaka karşılığını bulur, bunu yaparak kendisine zarar etti sene sonunda büyük dalga konusu olacaktır lig daha bitmedi.

o kadar centilmenlik havası, özhan başkan'a saygı duruşları, olaysız maç havaları bu ayının terbiyesizlik yapması ile mi sonuçlanacaktı? böyle hareketler mutlaka karşılığını bulur, bunu yaparak kendisine zarar etti sene sonunda büyük dalga konusu olacaktır lig daha bitmedi.

hep bize geldimi kuslar centilmenlik havasi estirilir

bizim hi...lar da yer bu bayat numarayi

aslında bizim futbolcuların tümünün volkana saldırması lazımdı. hatta yedek kulübesi de kalkıp koşmalıydı ona doğru linç etmelilerdi. dalga geçmiyorum, o hareket karşılığını bulmalıydı.

Üst Alt