''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti'' - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''

Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''

Duyduğuma göre dünyadaki tüm algısal maddeleri arkasıyla kontrol ediyormuş. Orası daha teknikmiş.

Her şey tamam da taraftara gülüyorum ben. Kalecilerinin bi tarafıyla övünüp dalga geçmeye çalışıyorlar ya, işte o güzel oluyo. :D

her zamanki terbiyesizliğini gösterdi maçın son dakkasında auta giden topu tutmak kolay sıkıyosa maç sırasında kaleye giden topu tutsun artist herif

Volkan'ın bu top kesmez sıkıysa bu topuda kontrol etsin bakalım :D

915_163.JPG

Ya bunu vuracaklar bize kalıcak mesuliyeti ondan korkuyorum...

Herkesi provoke ediyor şerefsiz..

o zamanlar bu hatalara yeni başlamıştı ve kıcı küçüktü, şimdi bu hataları yapa yapa büyüdü ve kocaaaaaaman oldu :asd:

Fark ettimde kimse şunu konuşmuyor..

Geçen sene Eskişehirspor maçında Lincoln topu sektirince medyada herkes diyordu neden Eskişehirsporlu futbolcular Lincoln'ün bacağını kırmadılar diyorlardı keşke kırsaydılar demişlerdi...

Şimdi bu yaratıklar neden susuyorlar Volkan Demirel'in bu hareketine acaba ???

Fark ettimde kimse şunu konuşmuyor..

Geçen sene Eskişehirspor maçında Lincoln topu sektirince medyada herkes diyordu neden Eskişehirsporlu futbolcular Lincoln'ün bacağını kırmadılar diyorlardı keşke kırsaydılar demişlerdi...

Şimdi bu yaratıklar neden susuyorlar Volkan Demirel'in bu hareketine acaba ???

azize ve ekibinin son basın toplantısında fox'un bir basın mesubunun koskoca toplantı boyunca tek adam gibi soruyu o sorduktan sonra, azize'nin ısrarla yanındakilere bunun çalıştığı kanal ne diye sorması ve o adamın şu anda ne halde olduğunu oradaki diğer basın çalışanları da bildikleri için haber yapmıyo olabilirler :)

Üst Alt