''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti'' - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''

Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''

Saraçoğlu'nda yensek, Leo böyle bir şey yapsa bir çoğunuzun ''Aslanım benim'' tarzı kelimelerle onu göklere çıkaracağından eminim.

Türkiye'de yaşıyor olmasına rağmen Zafer Bayramı ile Cumhuriyet Bayram'ını birbirine karıştıran adamdan ne bekliyorsunuzki . Ne kadar karaktersiz biri olduğunu tüm Türkiye'ye göstermiş oldu kendini.

maalesef yukardaki yaratanda bunların tarafını tutuyo..

Son 10 sene de 1 kere şans bize gülmez mi yaa sadece 1 kere..Paso onlara +

Andre Santos tombala çekti.Devre arası

Volkan kaba etiyle top kontrolü yapıyor.Cezalık bunlar ama cezasını vermek için 1 sene bekledikte sonra biz cezasını veremedikten sonra neye yarar.

helal olsun super hareket.. aglamaya bi son vermek lazim artik.. ben de kadikoy'de mac kazansam, ben de bilimum yerimle top kontrol eder, dalgami gecerim:)

hem herifler hakli.. artik rekabet'de kalmadi.. koskoca camia ...asak oglani olduk..

helal olsun super hareket.. aglamaya bi son vermek lazim artik.. ben de kadikoy'de mac kazansam, ben de bilimum yerimle top kontrol eder, dalgami gecerim:)

hem herifler hakli.. artik rekabet'de kalmadi.. koskoca camia ...asak oglani olduk..

rekabetin kalmadığını görebiliyoruz, son 3 senedir kupa alamayan bir camia var karşında...

ya beyler rekabet bu ben volkana kızmıyorum acıkcası yapıcak tabi dalgasını geçecek bizde yenelim içeride dısarıda showumuzu yapalım tungay bir baba hindi çektirmedimi çektirdi lugano besktas tribunlerine 8 işartinde bulundumu bulundu eee adam febe li Samiyende ezeli rakiplerini yeniyolar ve dalgasınıda geçiyor bende olsam kadıkoyde aynısını yapardm.tabiki zorumuzu gidiyor ama yapacak bişey yok

Biz Volkan topu zor pozisyonda kurtardı da ona mı tepki gösteriyoruz

Nesi süper hareket

G*tünü döndü adam götünü uyan da balığa gidelim.

Başak oğlanı olmak hosuna mı gidiyo senin o hareketle ?

Yüzünüze tükürseler yarabbi şükür diyeceksiniz nerdeyse o kadar kabullenmişsiniz bu durumu sonrada futbolculara laf edersiniz

Sen de Kadıköy'de maç kazan, sen de o hareketi yapsan sana da tepki gösterirdim benim takımımın oyuncusu olsan. Efendi olmak zor zanaat tabi.

Koskoca camia nereye başak oğlanı olduk ayrıca her derbiden sonra dönen muhabbetler bunlar. Bugün bize yarın onlara. Fener'in bizi yenme dışında başak geçebileceği neyi varmış söylesene ?

Yazık sizin gibi düşünenlere hangi takımı tuttuğunuzun bile farkında değilsiniz daha

Bence o arkasıyla başka birşey yapmaya çalışıyordu ama biz anlamadık galiba..

24676_112533122096678_112297058786951_243557_7160377_n.jpg

Gaziantepsporlu Erman Özgür...

Volkan'a napıyor...?

jo maçtan sonra party yapmış atv haber gösterecekmiş eee adam kıçıyla topda tutar kalemde başka birşeyde tabi

Ne alaka yahu. Volkanın yaptığı hareket onun karakteriyle alakalı. Bu hareket bizi mi aşağıladı sizce? Volkan karaktersizliğini, şerefsizliğini göstermiş, Galatasaray'la dalga geçtiğini sanarak

Üst Alt