''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti'' - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''

Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''

kendine yakıştırmışmı acaba yada maçtan sonra izlemiş kendini

Fark ettimde kimse şunu konuşmuyor..

Geçen sene Eskişehirspor maçında Lincoln topu sektirince medyada herkes diyordu neden Eskişehirsporlu futbolcular Lincoln'ün bacağını kırmadılar diyorlardı keşke kırsaydılar demişlerdi...

Şimdi bu yaratıklar neden susuyorlar Volkan Demirel'in bu hareketine acaba ???

Çünkü herkes Fenerbahçe yandaşı, bu kadar açık.

Türkiye'yi avrupada başarıyla temsil eden Galatasaray yerine Galatasaray'ı yenmekle sevinen küçük bir takımı tutuyor bütün medya.

Eskisehir degil Hacettepe maciydi ve de katiliyorum dediginize.

Fark ettimde kimse şunu konuşmuyor..

Geçen sene Eskişehirspor maçında Lincoln topu sektirince medyada herkes diyordu neden Eskişehirsporlu futbolcular Lincoln'ün bacağını kırmadılar diyorlardı keşke kırsaydılar demişlerdi...

Şimdi bu yaratıklar neden susuyorlar Volkan Demirel'in bu hareketine acaba ???

Lincoln'ün o maçtaki top sektirmeleri tahrikse Volkan'ın yaptığı en büyük tahriktir ve o beş para etmez insan müsfettesi bizimle olan her maçında bunu yapıyor.

İnsan hakaret edince anlar bu anlamadı.İlla evire çevire döveceksin. :mad: Terbiyesiz.

Böyle adamlar temizlenmeden kimse fair playden falan söz edemez. Volkan kendine ve üzerindeki formaya yakışanı yapmış . Zaten ne mal olduğu belliydi böylece tasdikledi.

Aynı şey bizim içinde geçerli , bizde böyle topçulara prim vermemeliyiz.Mesela Keita yıda ben içime sindiremiyorum.Her sezon 20 gol 20 asist olsa ne olur. Sporcu ahlakı yok onda da

Çünkü herkes Fenerbahçe yandaşı, bu kadar açık.

Türkiye'yi avrupada başarıyla temsil eden Galatasaray yerine Galatasaray'ı yenmekle sevinen küçük bir takımı tutuyor bütün medya.

Bir Fenerbahçe taraftarı olarak herkesin Fenerbahçe yandaşı olduğuna değinmeyeceğim bile okadar mesnetsiz ki fakat düşünceleri değiştiremeyiz. Küçük takım meselesinde Fenerbahçe olmasa Galatasaray olmaz Galatasaray olmasada Fenerbahçe olmaz diyebilecek kadarda iki takımın ligimize kattığı değeri objektif bir şekilde çekinmeden dile getirebilecek bir insanım :)

Neyse asıl konu Galatasarayı yenmekle sevindiğimiz konusudur. Sizlerde takdir edersiniz ki artık üzülerek söylüyorum sonucu belli olan maçlardan zevk alamıyoruz. İçimizdeki derbi heyecanını yitirdik.

Volkan Demirel: “Maçın son anlarında, bir pozisyonda topu sırtımı dönerek kontrol etmiştim. Bu olay yanlış anlaşıldı ve benim bu hareketi rakiple alay etmek için yaptığım şeklinde yorumlar yapıldı. Bizim ülkemizde bu tarz şeyler biraz abartılıyor. Hiçbir şekilde içimden kötü bir niyet geçirerek o hareketi yapmamıştım, ama yanlış anlaşılmaya sebep olduğum için özür diliyorum. "

Her derbide yap aynı tür hareketleri sonra medyanın karşısına çık özür dile bu kadar olur.

Küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum.

inşaallah sene sonu öyle şeyler olur ki.o resme photoshp yapılır boy boy!

Bence hiçbir sakınca yok oyun kuralları içinde bir hareket ister poposuyla kontrol eder ister başka yerleriyle abartmayın derim.

Bana bu rezaleti unutturun!!!

BU REZALET SİZİN ESERİNİZ!!!

Sevgili GALATASARAY'lı futbolcu kardeşlerim!

Bugüne kadar sayısız maçlarınızı izledim, tüm başarılarınızda sevindim, yenildiğiniz zaman üzüldüm, bir çoğunuzu idölüm yaptım, çocuklarıma isminizi verme hayallerini kurdum. En kötü günlerde de yanınızda oldum, hiçbir zaman küsmedim, tavır almadım, en kötü oynadığınız zamanlarda bile aşırıya kaçmadım. Kadıköyde hindili şaklabanlıklarda da bu kadar üzülmedim! 10 senedir yenemesenizde yine ben size karşı kötü laf söylemekten kaçındım.

Çünkü siz GALATASARAY'ım için oynuyorsunuz!

Ama pazar günü yukarıdaki REZALET' e üzüldüğüm, kırıldığım, köpürdüğüm kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum.

Beni ÇOK AMA ÇOK KIRDINIZ!!!

Hayatımın sonuna kadar dahi kalbimin bir yerinde bu yara kalacak.

Ama bu sene bana bu rezaleti UNUTTURUN!!! Hiç değilse kendi ŞEREFİNİZ için oynayın!!! Sezon sonu şampiyonluğu o itin yerine sokun!!!

Geriye kaldı 7 lig maçı. Ben bana düşen görevi her zamanki gibi yapacam. Maçlara gidip sizi yine destekleyeceğim, imkanım kadar store'a gidip alış veriş yapacam, elimden ne gelirse yine her zamanki gibi yapacağım, yeterki siz de elinizden geleni yapın.

Bugünden sonra artık maçlardan sonra tek-tek, kişiye göre eleştiri yada övgü yok. Tek bir kişi yüzünden dahi puan kaybetmişsek benim için suçlu tüm takım olduğu gibi, 1 maçta tek bir oyuncu 5-10 gol atmışsa dahi kazanan benim için yine tüm takım olacak.

Takımımda maçta kaleci yoksa tüm takım kaleci olacak, forvet yoksa tüm takım forvet olacak, orta saha yoksa tüm takım orta saha olacak. Bunun başka yolu yok.

25527_378362318422_108853653422_383.jpg

Üst Alt