Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

Ben 4 sene önce capraz baglari kopardiktan sonra aldigim 15 kiloyu hala veremedim yav siz nasil o kadar cabuk kaybediyorsunuz bu kilolari :D

Su icsem yariyor bana.

Alper abinin dedigi gibi bunyeyle alakali biraz ama kilo vermek isteyince veriyorsun.
Gecen elbise denerken baktim gobek almis basini gitmis dedim zayiflamam lazim verdim oyle

Intermittent Fasting deneyen oldu mu hic.

Bir günün icinde yani 24 saatin 8 saatinde yemek yiyorsun 16 saat birsey yemiyorsun.

tam abartmiyorum yaklasik 10 senedir yapiyorum bunu. daha intermittent fasting icat olmamisken.

sabah ve oglen hic birsey yemem. ama saat aksam 5'den geceye kadar buyuk hasar veririm buzdolabina. allahima cok sukur pek bir hastaligim falan olmadi. turp gibiyim diyebilirim. 10 senedir bu sekilde yedigim icin cok elestirildim annem, babam, kardeslerim, arkadaslarim tarafindan.
the story of my life brother. yapma yapma yapma dediler yaptigim, soyledigim herseye. taa ki onlarda yapmaya katilana kadar

Bünye meselesi
Vermek istersin veremezsin almak istersin alamazsın
Ben cok cabuk kilo veren biriyim
1 gün bile düzenli yemek yemiyim aksamına 1 kilo veririm

Ben de de tam tersi ben de hemen kilo aliyorum. Iki gün biraz kipirdamayayim hemen 1 kilo alirim ben.

Cok garip yav ben cocukken incecik kurucuk biriydim, cöp gibi kollarim bacaklarim vardi. Ne olduysa sünnet olduktan sonra oldu oradan itibaren kilo almaya basladim.

pHDKM14.jpg

3 haftada 12 kilo verdim

tam abartmiyorum yaklasik 10 senedir yapiyorum bunu. daha intermittent fasting icat olmamisken.

sabah ve oglen hic birsey yemem. ama saat aksam 5'den geceye kadar buyuk hasar veririm buzdolabina. allahima cok sukur pek bir hastaligim falan olmadi. turp gibiyim diyebilirim. 10 senedir bu sekilde yedigim icin cok elestirildim annem, babam, kardeslerim, arkadaslarim tarafindan.
the story of my life brother. yapma yapma yapma dediler yaptigim, soyledigim herseye. taa ki onlarda yapmaya katilana kadar

Aksam üstü fazla yemek olayi cok yormuyor mu insani ya. Genelde öglen yenilip aksamlari yemekten uzak durulmasini tavsiye ederler.

Bu dedigim diyet türünde arkadas da öyle yapmis, 8-15 arasi mi ne yemek yemis diger zamanlarda sadece su.

Son bir senede acayip semirmiştim ben de. Yaklaşık 1.5 ay oldu başlayalı, 10 kilo verdim. Hedef 30+. Önümüzdeki yaza hedefe ulaşırım diye düşünüyorum.

Yaptığım son derece basit. Şeker, hamur işi (beyaz un), meşrubat ve alkol tüketmiyorum. 3 hafta dayanırsanız vücut zaten arınıyor, fiziksel bağımlılık ortadan kalkıyor. Her öğün öncesi su içiyorum ki çabuk doymanı sağlıyor. Mideyi küçültmek adına pratik bir yöntem. Tabi bir de hiçbir zaman tıka basa yememek lazım. 3 ayda küçülttüğün mideyi 3 öğünde genişletmen mümkün. Böyle de nankör bir organ. Bunlara ek olarak, bir aksilik olmadıkça her akşam 1 saat de tempolu yürüyorum.

Üst Alt